John Boyega, تایید برای طرفداران جنگ ستارگان است که او را نقل مکان کرد’ از حق رای دادن


Illustration for article titled John Boyega Confirms to iStar Wars/i Fans That Hes Moved On From the Franchise

عکس: تریستان Fewings (گتی ایماژ)

این جنگ ستارگان حق رای همچنان به گسترش با جدید Taika Waititi-کارگردانی فیلم بنا به گزارش ها در حال توسعه است. با این وجود انتظار نیست John Boyega به شرکت در آن. این بازیگر با تایید خروج خود را از این سری در یک Instagram نظر پاسخ به یک فن که در مورد آنچه که او می خواهم برای دیدن از این شخصیت در قسط بعدی.

تبلیغات

“Lol هیچ با تشکر از شما. من نقل مکان کرد و در” Boyega نوشت: با قلبی از emoji. در نظر دیگری او اضافه کرد که او برنامه ریزی برای حرکت به دلیل او می خواهد به انجام بیشتر با کار خود را. (“نه به بازی در یک نقش بیش از حد طولانی من بیشتر به ارائه بیش از آن است.”) در اوایل این سال در توییتر نوشت که اعضای این بازیگران نیز نقل مکان کرد و از این مجموعه پس از یک “بسیار انجام” تجربه “برخی از نا امیدی.”

تبلیغات

Boyega شده است صوتی در مورد تفاوت بین او و فین به خصوص در رسانه های اجتماعی در پاسخ به طرفداران که مشکل جداسازی بازیگر از نقش. در ماه مه پس از مرگ جورج فلوید ساخته شده سرفصل Boyega, تعطیل کاربران توییتر—بسیاری از آنها جنگ ستارگان طرفداران—برای گرفتن ناراحت است که او با استفاده از زبان موهن در توییت.

“این است که خود من حساب شخصی. من اینجا هستم برای بچه ها,” او نوشت. “من پدر و مادر و بنابراین نیازی به گزارش به دیزنی. آنها برای کسب و کار. با تشکر.”

دیگر از بودن آوازی حریف پلیس خشونت Boyega تبدیل شده است به طور فزاینده ای قابل رویت در طول حوادث در اعتراض به این مسئله است. در اوایل ماه ژوئن او در زمان شرکت در یک تظاهرات در لندن هاید پارک که در آن او گفت که او می خواهد برای ادامه مبارزه خوب برای سیاه و سفید زندگی می کند و برابری…حتی اگر آن را خدشه دار حرفه ای خود را. او برای رفتن به فقط خوب اینکه: او با بازی در آینده فیلم برهنه تکینگی به عنوان به خوبی به عنوان مرز با Jodie ترنر-اسمیت. پس نظرات خود را در اعتراض یک میزبان از هالیوود معماران و طراحان از جمله Jordan Peele و Matthew A. Cherry ابراز حمایت خود را.

تبلیغات

“نگاه من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک حرفه ای پس از این ، که” او گفت: جمعیت معترضین. “سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت. ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن. و در حال حاضر زمان است. I ain’t انتظار.”

به تجربه های جدید و نقش! ما به دنبال به جلو به دیدن خود را رشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر