Illustration for article titled ‘Justice for Breonna Taylor’ Petition Receives More Than 10 Million Signatures, the Second Most in Change.org History

عکس: پاتریک اسمیت (گتی ایماژ)

وجود دارد مقدار زیادی از نشانه آن است که زمان مبارزه با سیستمیک نژادپرستی در پلیس به دست آورده کشش بیشتر از ما دیده می شود پس از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد. بدیهی است این واقعیت است که اعتراضات و تظاهرات هنوز هم برگزار می شود در سراسر کشور و بسیاری از نقاط جهان است که یک شاخص واضح و روشن است اما بیش از آن است.

تبلیغات

در حال حاضر وجود دارد مطالعات نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها در سراسر نژادها و اقوام (به معنی حتی مردم سفید) حمایت از جنبش و اخبار در مسابقه در امریکا تحت سلطه رسانه های جریان اصلی برای سال. به تازگی Change.org درخواست تماس برای پلیس که شات Breonna تیلور دستگیر و به اتهام پیشی گرفته 10 میلیون امضا علامت ساخت آن طومار دوم بیشتر در امضا Change.org’s تاریخ—دوم تنها به این طومار خواستار عدالت برای جورج فلوید که دریافت کرده است بیش از 19 میلیون امضا.

با توجه به مجله پیکاین دادخواست خواستار تیلور قاتلان باید به عدالت به ارمغان آورد آمار 10 میلیون امضا در روز یکشنبه.

تبلیغات

درخواست تماس برای چهار افسران درگیر در تیلور مرگ جان Mattingly برت Hankison, Myles Cosgrove, جاشوا Jaynes—به عنوان به خوبی به عنوان “هر گونه دیگر مامور اجرای قانون دخیل در مرگ و coverup از مرگ” به “اخراج متهم دستگیر شده بلافاصله” و برای حقوق بازنشستگی خود را به کربلا. همچنین خواستار تیلور خانواده به “پرداخت خسارت به صورت غیر عمدی و سهل انگاری LMPD” و برای هیچ-knock حکم به غیر قانونی نه فقط در لوییویل اما در سراسر کشور است. در نهایت این درخواست تماس برای رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به صحبت می کنند تا به نمایندگی از تیلور و برای دادستان کل دانیل کامرون به “انتصاب یک دادستان ویژه برای بررسی لویی اداره پلیس است.”

این درخواست هنوز به دست آوردن امضا به احتمال زیاد به دلیل تقریبا هیچ یک از آنچه در آن آمده است به نتیجه برسد. Beshear است علنا طرفدار عدالت برای Breonna اما با وجود این درخواست را به طور خاص ذکر است که “در خانه تحقیقات غیر قابل قبول است” کامرون اساسا منصوب خود را به عنوان دادستان ویژه تیلور در این مورد.

در حالی که “Breonna تیلور قانون” در حرکت رو به جلو ممنوع بدون دست کشیدن حکم در شهر لوئیزویل هیچ قانون امضا شده به قانون ممنوعیت حکم در سطح فدرال. اما ماه گذشته ایالت کنتاکی رند آیا معرفی یک لایحه لقب “عدالت برای Breonna تیلور عمل” که “ممنوعیت فدرال ماموران اجرای قانون از اجرای حکم تا بعد از افسر فراهم می کند اطلاع از او قدرت و هدف و بلوک های دولت و سازمان های اجرای قانون محلی دریافت خواهید کرد که وزارت دادگستری بودجه از انجام حکم که نیاز نیست افسر درگیر ‘به ارائه متوجه او اقتدار و هدف قبل از اینکه به زور وارد ساختمان'” سی ان ان گزارش.

تا به امروز هیچ یک از افسران درگیر در تیلور تیراندازی به اتهام یک جرم واحد (اگر چه یک افسر Hankison, اخراج شده) بنابراین اولین و برجسته ترین تقاضای دادخواست هنوز انجام نشده. در واقع به نظر نمی رسد که هر گونه پیشرفت قابل توجهی ساخته شده است. بنابراین شما می توانید انتظار می رود که تعداد امضاهای دادخواست را دریافت و به همچنان به رشد.

تبلیغات

مردم می خواهند عدالت برای Breonna و چیزی کمتر را قبول کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de