مسافران در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در حالی که در پایانه ها و دیگر امکانات فرودگاه شروع دوشنبه.

این قانون با هدف کمک به سرعت گسترش COVID-19 می آید به عنوان چند شرکت خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در پرواز. شهری فرودگاه کمیسیون (MAC) تصویب مقررات دوشنبه پیوستن به فرودگاه های دیگر که نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک از جمله شیکاگو اهار و میدوی فرودگاه دنور دالاس-فورت ورث و لس آنجلس و سیاتل, دیترویت, سان فرانسیسکو, میامی و فینیکس.

“از آن زمان برای ما به ایجاد ماسک صورت اجباری در MSP, و آن را سازگار با, هدف ما این است که ما می خواهید به امن ترین ممکن است فرودگاه” گفت: مک رئیس ریک پادشاه. “این یک روش ساده راه ساده برای کاهش گسترش ویروس.”

این قانون می گوید: این ماسک باید به طور کامل پوشش یک فرد و بینی و دهان و امن به سر با روابط و یا تسمه و یا به طور مشابه پیچیده در اطراف پایین تر صورت می شود.

در MSP مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک در فروش بلیط و لابی و پارکینگ رمپ اتوبوس و تراموا, اجاره ماشین و امکانات در هر یک از مناطق در فضای باز که در آن داشتن حداقل 6 فوت از دیگران دشوار خواهد بود. استثنا مجاز برای کودکان زیر سن 2, کودکان زیر 12 سفر نیست و با یک فرد بالغ و کسانی که توصیه های پزشکی حرفه ای است که با پوشیدن یک ماسک ممکن است در برخواهد داشت خطر سلامت.

مسافران همچنین قادر خواهد بود برای پاک کردن ماسک صورت لزوم در هنگام عبور از طریق امنیتی و چک در شمارنده بلیط و یا برای خوردن و نوشیدن.

حکومت نیز به فرودگاه کارگران که در تماس با مسافران و یا دیگران که ارتباط برقرار کردن با مردم است. افرادی که آماده سازی مواد غذایی نیز باید برای پوشیدن چهره و پوشش.

نقض می تواند در نتیجه استناد است که تخطی از قانون و یا حذف از فرودگاه.

نشانه های جدید, هشدار به مسافران درباره ماسک مورد نیاز خواهد شد تا این هفته.

در ماه ژوئن این فرودگاه راه اندازی آن “سفر با اطمینان” برنامه برای کمک به محافظت از مسافران و کارکنان فرودگاه از coronavirus. که شامل چندین جدید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های, نشانه هایی برای تشویق فیزیکی فاصله و افزایش تمیز کردن و استفاده الکترواستاتیک ضد عفونی کننده اسپری شبانه در فضاهای عمومی.

این برنامه نه نیاز به ماسک, اما مک شروع به توزیع مراقبت از کیت شامل پنج بسته از ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و یک کارت اطلاعات با نکات برای پرواز با خیال راحت.

فرودگاه ارائه می دهد رایگان ماسک در اطلاعات میز برای کسانی که به آنها نیاز دارید. ماسک نیز فروخته شده در مغازه ها و در تلوان ماشین آلات مک سخنگوی پاتریک هوگان گفت.

کامرون بوید کمیسیون مشاور عمومی گفت: حکومت باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی اما می تواند جایگزین اگر دولت و یا دولت فدرال مسائل ماسک قیمومیت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de