Illustration for article titled Nikema Williams Chosen to Replace Rep. John Lewis on the November Ballot

عکس: جان Bazemore (AP)

غم انگیز عبور از John Lewis جمعه گذشته به سمت چپ در ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان. لوئیس بود برای انتخابات مجدد در این سال و موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای 5th کنگره منطقه صندلی در گرجستان ژوئن اولیه. در پی مرگ او یک گروه از گرجستان دموکرات ها جمع آوری بیش از آخر هفته به تعیین این که چه کسی را جایگزین او در انتخابات ماه نوامبر.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پستروز دوشنبه به حزب دموکرات کمیته اجرایی رای دادند Nikema ویلیامز یک سناتور و رئیس دولت به جای لوئیس. طبق قانون دولت گرجستان دموکرات شد نیاز به انتخاب یک جایگزین نامزد در اولین روز کاری پس از لوئیس’ مرگ است. در اظهارات داده شده به این کمیته پس از اینکه نامزد ویلیامز گفت که او هنوز هم عزادار از دست دادن لوئیس در تماس تلفنی با “شخصی قهرمان و مربی.”

“هیچ کس احتمالا می تواند پر کردن کفش از کنگره لوئیس” ویلیامز گفت: در حالی که برجسته او سر از مبارزه با بی عدالتی بسیار شبیه به کنگره Lewis. “این خواهد بود که افتخار زندگی من به عنوان صدای 5th, کنگره, منطقه,” او اضافه شده است.

تبلیغات

ویلیامز یکی از پنج نامزد بود که برداشت با مشخصات بالا معرفی کمیته که شامل آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز. در میان نام های دیگر برای نامزدی بودند مجلس دولت پارک توپ آتلانتا و عضو شورای شهر Andre دیکنز دانشگاه اموری پروفسور رابرت فرانکلین و سر از گرجستان NAACP جیمز “عمده” Woodall.

از پست:

اوایل بعد از ظهر دوشنبه در ایالات متحده خانه افتخار لوئیس با یک لحظه سکوت و یک سوگ قطعنامه. یک مشخصه عاطفی سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) ریاست اتاق.

سنفورد نماینده کنگره D. اسقف جونیور (D-Ga.), دین از گرجستان هیئت به نام لوئیس “ما

قهرمان ما همکار ما برادر و دوست ما.”

“جهان به مکانی بهتر به دلیل John Lewis دنبال آزادی” او گفت:.

اوایل روز دوشنبه چند تن از اعضاء پرداخت ادای احترام به لوئیس در کف خانه از جمله رهبر اکثریت Steny D. Hoyer (D-Md.).

“حتی در 80 جان رابرت لوئیس به حال قلب و آتشین روح یک جوان معترض برای صالح باعث یک سازمان برای جامعه و کشور او در خدمت” هویر گفت. “هر روز از زندگی خود را, جان راهپیمایی برای عدالت و حقوق مدنی و صلح و برابری است. در هر مرحله در سفر خود را برای او به ارمغان آورد همه ما و این کشور او را دوست داشت با او.”

ویلیامز را جمهوری خواه آنجلا استانتون-King, یک نویسنده و شخصیت تلویزیونی. استانتون-پادشاه بود عفو توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال برای نقش خود در سرقت خودرو حلقه در سال 2007. که آه قطعا برخی از رقابت. ویلیامز مورد علاقه را به نفع خود به عنوان 5th کنگره منطقه کج به شدت دموکراتیک است. در سال 2016 هیلاری کلینتون برنده این منطقه با 85 درصد آرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله