نبرد برای کنگره صندلی های برگزار شده توسط, مینیاپولیس, Rep. Ilhan Omar کشیده شده بیش از 10 میلیون دلار در کمک های که از پایان ماه ژوئن آوردن تمدید توجه به مبارزات انتخاباتی جریان نقدی را به یکی از امن ترین مناطق دموکراتیک در کشور است.

عمر و بالا DFL چلنجر وکیل Antone Melton-Meaux هر افزایش بیش از 3.6 میلیون جلوتر از اوت. 11 اولیه. مقدار زیادی از پول در هر دو طرف می آید از خارج از کشور منعکس Omar ملی نمایه به عنوان یکی از نخستین زنان مسلمان در کنگره و یک منتقد صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمهوری خواه و تایید نامزد جنوب مینیاپولیس تاجر توری جانسون مطرح است بیش از 3.1 میلیون دلار نیز با تکیه به شدت در خارج از دولت سهم.

به عنوان پول هرچه در, دادستان کل کیت الیسون و DFL حزب صندلی Ken Martin برگزار شد یک کنفرانس خبری در روز شنبه به انتقاد از میلیون ها دلار از آنها می گویند در حال صرف سرنگون عمر توسط اهداکنندگان ثروتمند با برخی از روابط به شرکت های بزرگ است.

Martin بازیگران سهم به سرنگون کردن این DFL-تایید وقت به عنوان تلاش برای “سکوت مترقی قهرمان ریشه در بیگانه ستیزی.” او با ارائه نمونه هایی از خاص اهداکنندگان اما ذکر یک تجزیه و تحلیل نشان Melton-Meaux متوسط سهم در دموکراتیک جمع آوری کمک های مردمی سایت ActBlue در ماه مارس به 650 دلار. متوسط کمک کننده به عمر می دهد $18.

“Minnesotans نیاز به درخواست که در آن است این کوه از پول که از, و چرا آنها آن را انجام می دهند و چه چیزی از آنها انتظار می رود برای آن گفت:” الیسون یک عمر متحد که نماینده این منطقه تا سال 2018 است.

Melton-Meaux انتشار بیانیه ای روز شنبه گفت: مبارزات انتخاباتی خود دریافت کرده است بیش از پنج برابر مقدار از کمک های عمر است از خود منطقه. “رای دهندگان می خواهند به حرکت گذشته سمی سیاست نفرت و تقسیم که شایع است در واشنگتن امروز,” او گفت:.

از عمر کمپین اشاره کرد که او دریافت کرده است به مراتب بیشتر کمک فردی از مینه سوتا میباشد ،

هر دو نامزد مطرح کرده اند مبالغ قابل توجهی خارج از منطقه. Melton-Meaux می گوید او مطرح شده بیش از $320,000 و یا در حدود 10 درصد از خود را جمع آوری کمک مالی در کل از Minnesotans بین آوریل و ژوئن. بیش از 1500 از آن دسته از همکاران در منطقه که شامل مینیاپولیس سنت لوئیس پارک و دیگر حومه غربی.

عمر را به جمع آوری کمک های مردمی گزارش داده اند یک روند مشابه در دو سال اول در کنگره با بیش از 90 درصد از اهدا کنندگان که از خارج از دولت است. اکثریت قریب به اتفاق سهم او آمده از افراد با دادن مقادیر کوچک است. او بخشی از رشد تعداد دموکراتیک داوطلبانی که قول به امتناع از کمپین پول از شرکت های بزرگ سیاسی عمل آورد.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de