یکی از مردان متهم در Ahmaud Arbery مرگ نیز یک مظنون در جنایت تحقیقات


Illustration for article titled One of the Men Accused in Ahmaud Arbery’s Death Is Also a Suspect in a Sex Crime Investigation

تصویر: First Coast News YouTube

روز چهارشنبه گرجستان اداره تحقیقات اعلام کرد که یکی از این سه نفر متهم در مرگ Ahmaud Arbery نیز در حال بررسی توسط دولت و پلیس محلی برای یک رابطه جنسی ممکن است جرم نقض.

تبلیغات

ویلیام ‘Roddie” برایان جونیور—مردی که ثبت ویروسی تصویری از Arbery تیراندازی شد و متهم با قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست در اواخر ماه مه—رد شد باند در طول یک جلسه در شهرستان کاب در روز جمعه که در آن هر سه متهم التماس کرد گناه نیست به اتهامات در مرگ Arbery با توجه به سی ان ان. جرم جنسی اتهامات علیه Bryan ذکر شد در حال عبور از دادستان در آن جلسه.

هیچ جزئیات منتشر شده است در مورد آنچه مربوط به جنس جرم یا جرایم Bryan متهم است اما با توجه به NBC News, the GBI گفت: جرائم اتفاق افتاده در Camden County, Ga., که فقط در جنوب Glyn شهرستان, منطقه ای که در آن Arbery کشته شد و هم مرز با ایالت فلوریدا است.

تبلیغات

GBI در توییتر نوشت که این تحقیقات توسط “فعال و مداوم” و نقش آن در تحقیقات آمد به درخواست Camden County مقامات.

دو نفر دیگر از مردان درگیر در Arbery مرگ تراویس و گرگوری McMichael نیز به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست و همچنین از تشدید حمله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de