سنت توماس بیش از حد خوب برای من بخش پیشگام لیگ فوتبال ،

 

زمانی که پیشگام لیگ فوتبال کمیسر Patty Viverito برای اولین بار شنیده ام در مورد سنت توماس که در اصل لگد از آن کنفرانس برای بودن بیش از حد خوب او فکر کرد: “اوه آمده است. این دیوانه است.”

سریع به جلو چند ماه پس از St. Paul دانشگاه تصمیم گرفت به پرش بزرگ از بخش سوم به بخش I. Viverito کشف کرد که برخی در لیگ تا به حال همان trepidations در مورد اضافه کردن سنت توماس به عنوان MIAC بود که به آن بوت.

“من فکر می کردم مردم خواهد بود 100 درصد مشتاق” Viverito گفت. “و من اولین تماس تلفنی از شک و تردید فرد در لیگ ما که گفت:” در حال حاضر یک دقیقه صبر کنید من هم به اندازه کافی سخت رقابت در زمان پایونیر فوتبال لیگ صف. چگونه من رفتن به رقابت در برابر سنت توماس? آنها بیش از حد خوب است.’ “

Viverito پاسخ خیلی ساده است.

“هر زمان که شما می توانید پیدا کردن یک عضو که خود را در لیگ بهتر عمل می کنند,” او گفت:. سنت توماس با آن 126-21 ضبط تحت دیرین مربی گلن Caruso — از جمله دو قهرمانی NCAA حضور گذشته هشت فصل — فقط به نظر می رسید مناسب است.

St. Thomas, که دریافت, ترخیص کالا از NCAA هفته گذشته برای شروع پنج سال روند آغاز خواهد شد بازی در D-I در سطح 2021-22.

زمانی که تیم فوتبال می پیوندد پیشگام لیگ فوتبال, از آن خواهد شد یکی از 11 تیم در غیر بورسیه فوتبال-تنها کنفرانس گسترش از کالیفرنیا به نیویورک و مینه سوتا به فلوریدا. قهرمان کنفرانس به طور خودکار واجد شرایط برای FCS برگشتی.

سنت توماس مدیر ورزشی فیل Esten گفت که مرز به مرز رسیدن به یک قرعه کشی بزرگ یک راه برای گسترش مدرسه با نام تجاری فراتر از مینه سوتا و اطراف متحده است.

اما به دیگران پیوستن به کمی شناخته شده لیگ که به نظر می رسد نسبتا تصادفی در آن عضویت داشت سر خراشنده.

“این راه است که کسی که در دنیای فوتبال ممکن است در نگاه آن است که شاید متفاوت از کسی که در فوتبال جهان” کاروسو گفت. “… ما شناخته شده در مورد قدرت دریک و سن دیگو و ساقی و دیویدسون برای سال. و در حال حاضر قادر به شروع به دیدن آن از نزدیک بسیار سرد است.”

Viverito گفت: منهای چالش جغرافیا, St. Thomas مناسب کامل در لیگ. خیلی بیشتر از با Missouri Valley, فوتبال, کنفرانس, که او نیز سر و یک لیگ که Esten که قبلا ذکر شد علاقه. که به نظر می رسید با توجه به پنج دیگر تیم های فوتبال در اجلاس لیگ — St. Thomas’ اولیه کنفرانس برای آن 19 سایر ورزش علاوه بر فوتبال و هاکی — متعلق به انحصاری میانه کنفرانس که دهانه از Dakotas به اوهایو.

بر خلاف Missouri Valley فوتبال کنفرانس پیشگام لیگ عضویت عمدتا خصوصی مدارس چند مذهبی حمایت, با, ثبت نام بدون بزرگتر از 12,000. که اساسا توصیف سنت توماس.

“آنها در مدارس است که لیزر متمرکز در فوتبال برنامه” Viverito گفت: Missouri Valley تیم است. “سنت توماس دارای یک طیف گسترده ای از ورزش است که آنها در تمرکز و فوتبال یکی از آنها است. اما من می دانم که هاکی روی یخ است که در ایالت مینه سوتا, و من می دانم که بخشی از این ماموریت و چشم انداز ، آنها فقط نمی خواهم نگاه هر یک از دیگر مدارس فوتبال هستند که در دره. آنها نگاه بسیاری مانند تقریبا دقیقا مانند مشخصات مدارس ما در پیشگام لیگ فوتبال.”

میسوری دره فوتبال کنفرانس همچنین کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در این بخش من حداکثر بودن 63 برای فوتبال است. با سنت توماس در حال حاضر به دنبال چهارگانه آن 5 میلیون دلار بودجه در پنج سال swerving یک ضربه بزرگ برای فوتبال بورسیه در سال 2 جذاب بود.

“این رفتن به یک بسیار گسترده انتقال تا آنجا که نیروی انسانی به عنوان دور به عنوان شما گرفتن کمک هزینه تحصیلی و بودجه خود را در حمایت از کارکنان و انطباق و دانشگاهیان. وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از هزینه های درگیر در” تام Douple اجلاس لیگ کمیسر. “… هنگامی که شما اضافه کردن در بالا از آن خود 85 کمک هزینه تحصیلی برای FCS خوب است که یک مقدار زیادی از پول صرف شده است. و [از] پیشگام … شما صرف پول به همان اندازه اما شما هنوز هم به رقابت در FCS برگشتی.”

Douple گفت: “سنت توماس” رفتن به پیشگام لیگ برتر فوتبال “حس می کند کل.” به خصوص از آنجا که او هیچ برنامه ای در این نقطه به اضافه فوتبال به قله لیگ. در حالی که سنت توماس آن را حداقل شش عضو مورد نیاز برای حمایت از ورزش Douple مطمئن نیست آن را ارزشمند به بازی یک برنامه با تنها پنج بازی های کنفرانس.

هنوز هم وجود دارد ممکن است برخی متقاطع ، Esten گفت: او نمی خواهد رد کردن برخی از این اجلاس منطقه ای تیم های لیگ برتر فوتبال از جمله ایالتی داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی دولت در nonconference فصل است.

“ما باید به فشار برای قرار دادن با هم یک 2021 برنامه. وجود دارد مقدار زیادی از دهانه 2021,” Esten گفت. “… اما قطعا من فکر می کنم در برخی از نقطه ما را به بازی برخی از کسانی که Missouri Valley, فوتبال, همایش مدارس. … من به جلو نگاه به پر کردن برنامه های ما با چند تن از کسانی که واقعا خوب رقابت های منطقه ای فرصت ها ،

فوتبال رقابت با MIAC دشمن سنت جان هر چند آن گذشته و 90 جلسه تعیین شده برای این سقوط در ایالات متحده بانک ورزشگاه و Esten مطمئن نیستم در مورد آن در آینده بالقوه هنگامی که سنت توماس در D-I. اما در خداحافظی با برخی از آشنا دشمنان این Tommies را یک فرصت برای دیدار با تمام spattering از آنهایی که جدید است.

“کسانی که جدید مخالفان آنقدر متنوع از نظر نوع بچه ها آنها را به انواع سیستم های آنها اجرا انواع از راه هایی که آنها مربی,” کاروسو گفت. “… بنابراین فقط یک بی شمار از افکار و سبک و روش آن را. این هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de