دولت هشدار 14 مینه سوتا کافه ها و رستوران ها: توقف نقض COVID-19 الزامات

بازرسان دولتی بررسی می شود بیش از 900 کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور در هفته های اخیر و هشدار داد 14 که آنها نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz این منظور نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک نگه داشتن ظرفیت در نیمی از حداکثر فضا و صندلی حداقل 6 فوت از هم جدا در طولانی مدت در تلاش برای مبارزه با کشنده coronavirus.

محققان’ سرزده بازرسی نیز یافت می شود بسیاری از مشتریان نقض سفارش صندلی دستورالعمل های وزارت های عمومی ایمنی (DPS) روز دوشنبه گفت در افشای نتایج حاصل از بازرسی.

منظور محدودیت صندلی برای چهار نفر چه کسی مربوط نیست و یا حداکثر شش هنگامی که همه آنها فوری اعضای خانواده. اما DPS گفت: موسسات گزارش بسیاری از مشتریان در حال حرکت میز یا صندلی همراه اجازه می دهد تا برای گروه های بزرگتر در یک منطقه.

یک هفته پیش مقامات بهداشتی دولت خواست کسب و کار مطابق با موجود COVID-19 حمایت برای جلوگیری از ظهور مجدد عفونت است که مجبور کشورهای دیگر برای بستن میله کلیساها و مقصد دیگر.

کافه ها و رستوران ها در مینه سوتا بودند مجاز به بازگشایی فضاهای داخلی در 50 ٪ از آنها در آتش-کد ظرفیت در 10 ژوئن تا زمانی که کارگران عینک ماسک و فاصله جداول حداقل 6 فوت از هم جدا.

شیوع بیماری شامل 14 میله و 710 نفر در ماه گذشته و یا طوری نشان می دهد که برخی از کسب و کار نشده است مصرف مورد نیاز اقدامات دولت در کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

اخیر “مشاهده فقط” بازرسی انجام شد از تاریخ 4 ژوئیه 13 توسط الکل و قمار اجرای بخش (سالخورده) DPS همراه با سازمان های اجرای قانون در دولت است.

بسیاری از این تخلفات شامل کارکنان عدم پوشیدن ماسک آژانس گفت: پس از شکست در اجتماعی فاصله. متخلفان خطر جریمه و یا از دست دادن خود را مشروب مجوز. تا کنون هیچ جریمه صادر شده است و نه هیچ مجوز کشیده یک DPS سخنگوی گفت.

کارلا Cincotta مدیر سالخورده گفت: در اخبار رسانه ها در جلسه روز شنبه که محققان را “بسیار به سرعت … رفتن و رعایت اول اگر ماسک در حال فرسوده و دوم افرادی هستند که در حال نشسته در جداول و هستند کسانی که جداول مناسب بودن فاصله گرفته.”

او اضافه کرد که “بعضی اوقات زمانی که ما راه رفتن و یا رانندگی توسط ما می توانید ببینید که در داخل ایجاد و یا پاسیو است بسته بندی شده با مردم ایستاده و یا جداول که منتقل شده اند و خوشه هستند.”

از رفت و برگشت سالخورده ارسال 10 نامه هشدار به کافه ها و رستوران ها است که نقض هر سه حوزه از اجرای. این نامه به دنبال هشدارهای ارسال شده در اواخر ماه گذشته به چهار کسب و کارهای دیگر برای نقض نظم است.

نامه صادر شد و نه به هر گونه کسب و کار نقض یک یا دو تا از الزامات Cincotta گفت: اما آن دسته از موسسات “نیز در رادار ما” برای بیشتر موشکافی.

در میان کسانی که هشدار داده بود و جانبداری Bar & Grill در پرینستون. مدیر امی Zentner روز دوشنبه گفت که کسب و کار خود را عمل کرده است در پاسخ به این نامه است و در حال حاضر “100% در انطباق است.”

“ما کشیده اید بیشتر صندلی” از ناهار خوری منطقه شده اند و “آموزش مشتریان و کارکنان در سیاست” Zentner گفت.

“من فقط موضوع را با [جهت] است که این نوع مبهم برای شروع با,” او گفت:, و اضافه کرد که “مشتریان نمی دانم سیاست.”

دیگر موسسات از 919 بازرسی داده شد که هشدارهای شد:

Neisen ورزشی, نوار, Savage; K & J پذیرایی, شمالی, St. Paul; مسیر 47 میخانه & گراب فریدلی; Danno را Anoka; CoV Wayzata; Hoban, کره ای, BBQ, مینیاپولیس; پابلو, رستوران مکزیکی و Shakopee; arnie’s دوستانه باشگاه مردمی و Shakopee; پرینستون سریع السیر پرینستون; Rollie را ساوک رپیدز; نوار صبحانه مینیاپولیس; ورزشگاه Annandale; و کابوی جک, مینیاپولیس.

تمام تماس گرفته شد بعد از ظهر دوشنبه توسط استار تریبیون نظر.

دن Sweeney از Danno گفت او را محاصره هر میز و در حال حاضر نیز زیر 50 درصد صندلی کلاه. او نیز ارائه می دهد ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده برای هر مشتری به صورت رایگان.

“من آن را بسیار جدی” Sweeney گفت. “من نوار معیشت و حمایت بسیاری از مردم با معیشت.”

محققان به اطلاع موسسات از بهترین راه ها برای تطابق با سفارش مورد نیاز. آنها عبارتند از: مارک مناطق برای بهتر اجتماعی فاصله آموزش و پرورش در مورد پوشیدن ماسک, بدون موسیقی زنده و خاموش کردن بازی ها مانند استخر و شیطان پین بال دزد.

بوکر هاجز DPS دستیار کمیسر برای اجرای قانون گفت: در این جلسه که او سهام عمومی سرخوردگی با محدودیت های قرار داده شده در آزادی در میان همه گیر. اما هاجز گفت: “این طوفان است که همه ما در حال رفتن به باید به آب و هوا با هم. … ما در میانه یک بحران بهداشتی و با وجود این ناکامی همه ما باید از طریق این.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de