Illustration for article titled ‘Strike for Black Lives’: Tens of Thousands Walk Off Their Jobs to Demand better Pay, Working Conditions for Black Workers

عکس: Michael M. سانتیاگو (گتی ایماژ)

از سرایداران و رانندگان به خانه سالمندان مشاوران و سروردهها هزار نفر از آمریکایی ها یا راه می رفت خاموش و یا انتظار می رود که روز شنبه به عنوان بخشی از “اعتصاب برای زندگی” نمایش عظیم از اقدام جمعی به منظور جلب توجه به نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا در محل کار.

تبلیغات

اعتصاب برگزار شد ده ها تن از کار سیاسی و نژادی و گروه های حمایت از جمله کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters و فدراسیون معلمان آمریکا, به گزارش واشنگتن پست.

این تظاهرات برگزار شد در بیش از دو دوجین شهرستانها. نیز وجود دارد انواع مختلفی از اقدامات کارگران می تواند.

تبلیغات

از واشنگتن پست:

در واشنگتن اعتصاب انتظار می رود برای جمع آوری در ظهر در کاپیتول هیل در حمایت از سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان به عنوان مذاکرات تشدید بیش از یک چهارم coronavirus امداد بسته است. رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) تنظیم شده است برای پیوستن به اعتصاب کنندگان در نیویورک خارج برج ترامپ. سلامت کارگران در یک خانه سالمندان در خارج از لس آنجلس در حال برنامه ریزی تعطیل در طول چند شیفت. دیگر کارگران در شهرستان در حال برنامه ریزی یک ماشین کاروان پایین باراک اوباما رئیس جمهور بلوار اصلی شاهراه در سمت غرب به شهرستان.

اگر کارگران نمی تواند ترک شغل خود را برای بقیه روز, سازمان آنها را تشویق به در ظهر یک زانو به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه — مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن جورج فلوید او را به قتل و منجر به موجی از اعتراضات در سراسر کشور — برگزاری 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت و یا راه رفتن کردن کار برای طول همان زمان.

“اعتصاب برای زندگی یک لحظه از حساب برای شرکت های بزرگ که به مدت طولانی نادیده گرفته و نگرانی های خود را سیاه و سفید نیروی کار و رد آنها را بهتر از شرایط کار و زندگی و دستمزد و بهداشت” اشلی, Henderson, یک سازمان برای حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و co-مدیر اجرایی, تنسی-بر اساس Highlander آموزش و پژوهش مرکز گفت: آسوشیتد پرس.

برخی از نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط کارگران در صنایع مختلف در حال افزایش دستمزد که راکد باقی مانده و حتی به عنوان قیمت مسکن رسید, در دهه های اخیر و اجازه دادن به کارگران برای داشتن اتحادیه به طوری که آنها می تواند مذاکره مراقبت های بهداشتی بهتر از مرخصی استعلاجی و مراقبت از کودک مزایای.

تبلیغات

در میان خاص و محل کار نامیده می شود از مک دونالد است که این موضوع از یک طرح دعوی در دادگاه فدرال در زمینه فلوریدا جمعه گذشته است. یک گروه از کارگران در مواد غذایی سریع کرگدن ادعا کرد که مدیران در شرکت های بزرگ-اجرای فروشگاه در لکلند ایجاد یک “نژاد خصمانه محیط کار” و بدرفتاری سیاه آن به مشتریان. به عنوان AP گزارش زمانی که این کارگران پرچم مشکلات به زنجیره ای و رهبران شرکت های بزرگ, مدیران آنها کاهش ساعت خود را تنظیم کرده و در محل کار خود مسئولیت های کت و شلوار مدعی.

تبلیغات

“مک دونالد اگر شما واقعا بر این باورند سیاه زندگی آن زمان برای متوقف کردن با لب و با شروع عمل: درمان سیاه کارکنان مانند زندگی ما مهم نیست” گفت: ایمان بوکر یک زن در میان شاکیان از مک دونالد طرح دعوی در دادگاه. او گفت: AP او برنامه ریزی شده به تاریخ روز دوشنبه اعتصاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de