Illustration for article titled iThe ReidOut/i Brings Black History and Joy to MSNBCs Primetime Lineup

عکس: Jemal کنتس/زنان مرکز رسانه ها (گتی ایماژ)

امشب گوئن Ifill و مادر بزرگ من خواهد بود آتلانتا شهردار Keisha لنس کف شهردار شیکاگو لری Lightfoot دادستان کل سابق Loretta Lynch, نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

تبلیغات

شادی رید خواهد بود وجود دارد بیش از حد.

“من در تلاش برای کانال گوئن Ifill روح مادر من با روح و اجداد ارواح” شادی رید گفت: Tاو ریشه در یک مصاحبه درباره نمایش جدید خود رابه ReidOut. “رشد تماشای اخبار و اخبار جستوجوی من گفته بود آنچه در جهان در مورد تقریبا به طور انحصاری مردان سفید.”

تبلیغات

گوئن Ifill که اولین زن سیاه به میزبان تلویزیونی در سراسر کشور خبر پخششده در رید ذهن بسیاری به تازگی. Ifill گذشت در سال 2016 و مادر بزرگ من گذشت در اواخر 80s. اما زمانی که این ReidOut آغاز بکار در 7 p. m. ET دوشنبه شب در MSNBC, تمام کسانی که تا کنون زندگی می کردند را جمع آوری در اطراف مجموعه تلویزیونی در بزرگ فراتر از آن (آنها تمام کانال در بهشت به جز Playboy کانال و رادیو فردا). Harriet Tubman را با شتاب از راه دور از Ben Franklin, تغییر کانال و به بن است که او نمی تواند تماشای کانال دیسکاوری امروز (بن را دوست دارد MythBusters). من می دانم که اجداد خواهد بود از آنجا که من به یاد داشته باشید که حداکثر رابینسون ساخته دن نه ناپدید می شوند.

قبل از اینترنت و تلویزیون کابلی که اکثر آمریکایی ها خود را اخبار از روزنامه های محلی و یکی از سه شبانه, شبکه, اخبار, نشان می دهد, هر, سیاه من خبری لنگر که آنها اعتماد به آنها را در زمان حوادث است که زندگی آنها را شکل میداد. من در زندگی یک CBS که در آن دن و نه خواهد ارائه اخبار از جهان در خود deadpan تگزاس لهجه به میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور است. دن و نه مادربزرگم مرد به طوری که او ما شد مجرا برای جهان…

تا حداکثر رابینسون.

حداکثر رابینسون به عنوان شرکت میزبان از ABC اخبار جهان امشب از سال 1978 تا 1983 همراه با…ام…, دو, دیگر, سفید دیدن. من فکر می کنم یکی بود به نام پیتر و من مطمئنم یکی دیگر بود نه نام پیتر. به نمایشگاه من بود 4-سال-هنگامی که رابینسون عرضه شد و اولین سیاه و سفید پخش اخبار لنگر و همه من می دانستم این بود که کسی که شبیه من بود در اخبار. او تا به حال یک افریقایی و یک سبیل و نبود او حتی صحبت کردن در مورد فوتبال! او حتی نمی باید یک نام مانند “پیتر” و یا “مرد سفید پوست که نمی, Peter; نام خود را به حداکثر. وجود دارد Max که متعلق به یک تعمیر کفش فروشگاه مرکز شهر که نیز تا به حال سبیل و یک افریقایی اما مکس پینه دوز به ندرت مورد بحث کسری بودجه و یا سیاست جهانی! او بیشتر صحبت در مورد کفش و پاشنه شیپور خاموشی. برای تمامیت رابینسون تصدی دن و نه به عنوان ممکن است در یک تعطیلات طولانی به دلیل رابینسون بود در حال حاضر “ما مرد.”

تبلیغات

“تا زمانی که گوئن Ifill آمد; تا زمانی که کارول سیمپسون آمد; تا زمانی که دبرا رابرتز آمد—من می توانید تعداد آنها را در یک دست من نمی بینم هر کسی که شبیه من” توضیح داد رید. “بنابراین من فکر می کنم من فکر می کنم نمایندگی مهم است اما آن را نیز برای من یک مسئولیت. من احساس می کنم که من را مجبور به انجام بیش از فقط در آمده و همین نشان می دهد به عنوان هر کس دیگری. یک فرد سیاه و سفید آن را انجام? من احساس مسئولیت سعی کنید به چیزی متفاوت به میز و سعی کنید به صدای ما و صدای جامعه ما به جدول.”

تبلیغات

این فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد و نویسنده پرفروشترین میاد NBCUniversal اخبار رئیس کسر کند برای ارائه خود را با یک پلت فرم جدید اما NBC نمی دهد رید جدید وبگاه اسلات چرا که او سیاه و سفید است. پس از پیوستن به این شبکه در سال 2011 او شروع به میزبانی AM شادی در تعطیلات آخر هفته جلو راندن آن به شماره 1 در هر سه ماهه در میان آفریقایی-آمریکایی مجموع بینندگان در هر دو روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به NBC Universal (افشای کامل: من یک مهمان در تاریخ نشان می دهد). این شبکه می گوید که نشان می دهد در حال حاضر شماره 1 کابل اخبار برنامه در میان آفریقایی-آمریکایی تعداد بینندگان در زمان حافظه است و در صدر سی ان ان روز شنبه اسلات برای 13 مستقیم چهارم در مجموع بینندگان. رید جدید واشنگتن-بر اساس شبانه نشان می دهد از ویژگی های یک در یک گفتگو با سیاستمداران خبرسازان و افرادی که رید می گوید “در واقع انجام این کار در خیابان.”

“این همیشه نمی باید به مانند بالاترین-مشخصات فرد گفت: رید. “این ممکن است یک شخص واقعی است که در وسط این دعوا. من بسیار تثبیت شده در این سوال از پلیس اصلاحات و شما فکر می کنید تظاهرات بودند اما مردم هنوز در خیابان ها. هنوز هم وجود دارد مردم در حال سرکوب در تظاهرات هر روز. هیچ چیز اتفاق افتاده است به پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور. بنابراین من می خواهم به سعی کنید به عقب برگردید و سعی کنید به حفر برخی از این داستان است که ما ممکن است از دست رفته به دلیل COVID و دیوانگی و آوردن آن به خط مقدم.”

تبلیغات

مانند اجداد ارواح او قصد دارد به کانال رید با این نسخهها کار بدون توقف. جدا از نوشتن نیویورک تایمز پرفروش مردی که در امریکا به فروش می رسد: تهمت و پرده برداشتن از آمریکا داستان و همچنین شکستگی: باراک اوباما کلینتون و نژادی تقسیم می رید نیز میزبان پادکست رید این رید که با ژاک رید و میزبان یکی دیگر از پادکست کتاب در یوتیوب به نام چه رید (اگر چه او تبدیل شده است و نام خانوادگی او را به یک منبع ارزشمند او را نه تایید این شایعه که او را بازاریابی یک فلوت کلارینت و ساکسیفون آموزش به نام “رید ابزار”). و به عنوان یک جانباز از دو سیاسی مبارزات رید همچنین قصد دارد برای پوشش 2020 انتخابات در راه است که متفاوت از دیگر رسانه های کابل.

“وجود دارد یک اسب مسابقه راه که انتخابات فقط تحت پوشش قرار گرفتن در پای آمریکا در رسانه های آمریکایی گفت:” ریشه. “اما سوال من این است:” آیا رای دهندگان سرکوب رفتن به متوقف کردن مردم از بودن قادر به رای دادن ؟ در این جوامع که می خواهید به رای رفتن به قادر به دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری و یا آنها رفتن به منع می شود? وجود دارد رفتن به چالش قرار داده و در مقابل رای دهندگان از رنگ بومی رای دهندگان از رای دهندگان ؟ چه [سیاه, رای ماده بنیانگذار] Latasha قهوه ای خواهید به انجام? که در آن او خواهد بود؟'”

تبلیغات

“من می خواهم به دانستن آنچه که این موانع در حال رفتن به از آنجا که من نمی فکر می کنم شما فقط می توانید توسط این نظر سنجی“رید اضافه شده است. “من در دو انتخابات ریاست جمهوری در سطح مبارزات و انتخابات خوب هستند و آنها مفید, اما آنها نه مسابقه. مسابقه مسابقه در زمین و چگونه شما در واقع حرکت جسمی مردم از خانه های خود به پای صندوق های رای و من باید به شما بگویم—من فکر می کنم این است که به لحاظ تاریخی به چالش کشیدن انتخابات…من فکر می کنم همه ما در MSNBC گرا نسبت به تلاش برای عقب استبداد. من فکر می کنم ما همه در همان صفحه, اما من فکر می کنم هر یک از ما نیاز به جلو و از این داستان هستند که در تمام طول روز. و هر یک از ما است که چالش در زمان نخست برای پیدا کردن که در روایت است که گم شده از اصلی روایت است. و این یکی از چیزهایی که من واقعا می خواهم به انجام است.”

گذشته از ادامه موفقیت آوردن صدای غیر متعارف از عموم و ممکن است رابطه جنسی با درس (fingers crossed), رید همچنین احساس می کند که این مهم به دیدگاه های مختلف به آمریکا, اخبار, وجدان.

تبلیغات

“من قطعا احساس فشار به نمایندگی و مطمئن شوید که من نه تنها به خوبی انجام می دهند اما انجام خوب در این کار توضیح داد:” رید. “من می خواهم به مطمئن شوید که من در حال گسترش به دور از فرصت برای مردم است که من در آوردن صدای جدید و اجازه دادن به مردم در درب دلیل این است که چگونه آنها در خط لوله. من نمی خواهم به تنها یکی است.

“شما می دانید, من فکر می کنم که زمانی که ما به عقب نگاه کنید در این چند سال که باید کاملا رایج است. باید وجود داشته باشد بسیار بیشتر از یک” او ادامه داد. “باید وجود داشته باشد لاتین میزبان و آسیایی-آمریکایی/API میزبان. وجود دارد باید به مردم بومی شدن یک صدا از خود به جای صحبت در مورد شما می دانید در اخبار. من فقط فکر می کنم این مسئولیت ما است. شما می دانید ما همیشه گرفته شده این در…ما فقط این را به عنوان مردم است. شما می دانید ما این کار را نه فقط برای ما. ما این کار را برای فرهنگ ما این کار را برای کشور است.”

تبلیغات

و امشب اجداد فرهنگ و کشور خواهد بود.

خوب همه نیست.

بن فرانکلین هنوز هم ناراحت بود مگر اینکه او می خواهد به یاد بگیرند که چگونه به بازی بازی های کلارینت—که در این صورت ممکن است من کسی را می شناسید.

تبلیغات

او خواهید بود مشغول امشب ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de