که جیل اسکات?: کلمات و صداها Vol. 1 فقط تبدیل 20. اجازه دهید بحث در مورد رفتن-برو جم ‘آن را ‘عشق’


Illustration for article titled iWho Is Jill Scott?: Words and Sounds Vol. 1/i Just Turned 20. Lets Talk About the Go-Go Jam, Its Love

عکس: هارون J. تورنتون (گتی ایماژ)

اگر من تا به حال نوشتن خاطرات در مورد زندگی من کل فصل خواهد بود اختصاص داده شده به واشنگتن و نفوذ در این شهرستان تا به حال در زندگی من است. زمانی که من به قبل از سال اول برنامه در Morehouse در تابستان سال 1997 دانش من از این شهر گذشته از دانستن آن را پایتخت کشور بسیار محدود به رویدادهای ملی است که اتفاق افتاده است وجود دارد و ماریون بری. این تغییر که از تابستان است. در این تابستان برنامه بودند و چند نفر از دانشجویان سی و آنها فقط…متفاوت است.

تبلیغات

به هر حال من از دوستان از Morehouse و Spelman کالج به شدت متشکل از افراد از سی و من هیچ نظری ندارم که اگر آن را مانند که دیگر نیست اما در اواخر ‘90s در دانشگاه آتلانتا مرکز شما می تواند نقطه یک فرد از دی سی از یک مایل دور. یکی از راه های شما می تواند همیشه به یک فرد از دی سی (جدا از سبک لباس) به خصوص اگر آنها به حال یک ماشین بود وحشتناک صوتی صدایی که از هر go-go نوار انفجار از پنجره ماشین. زنده روح از های مختلف را نشان می دهد همیشه صدا مانند خالص گه و این که مهم نیست موسیقی که قرار بود به بازی می شود. من رفت و به من اول برو در آتلانتا در هنگام مراجعت به وطن یامحل تحصیل 1997 در لباس مبدل در امدن زمانی که حیاط خلوت آمد به بازی.

نوار مکیده اما تجربه این زندگی از آن ساخته شده حس. من شروع به درک پرنیان و انرژی و خالص رفعت این سی homies با تجربه از موسیقی است. و سپس از آنجا که بسیاری از homies شد و همه از, d. C. (یکی از homies بود و حتی در یک برو باند در آتلانتا) شروع کردم به گرفتن به موسیقی و فرهنگ آن است. من نمی توانم بگویم که من به راحتی می تواند تشخیص بود که که اما صدا و ضرب و شتم و عمدتا این احساس در برخی از نقطه شد غیر قابل انکار است.

تبلیغات

در حال حاضر پس از مقدمه طولانی اجازه دهید بحث در مورد جیل اسکات.

جیل اسکات به عنوان ممکن است یک شهاب سنگ است که سقوط به سیاه و سفید سیاره است. او اولین آلبوم که جیل اسکات? کلمات و صداها Vol. 1 (که فقط تبدیل 20 سال پیر شده, منتشر شده در جولای 18, 2000; 2000 بود که سال خیلی خوبی برای روح موسیقی) بود همه جا. زمان مدرسه شروع شده و در ماه اوت سال 2000 آلبوم بود که ضربه توسط همه. مردان و زنان به طور یکسان بازی های مختلف آهنگ ها از آلبوم خود را. باز میکروفون نقاط بود “یک پیاده روی طولانی” در زرادخانه خود را به عنوان آهنگ که همه خواهد جم. “داری” در راه” یک آهنگ خوب با یک ویدیو که در آن به سطوح جدید است. “راه” “او مرا دوست دارد (Lyzel در E مسطح)” “به آرامی مطمئنا” کل آلبوم جام جم. من آن را دوست دارم. اگر شما آن را می دانم شما آن را دوست دارم. این مردمی را یک کل قسمت پادکست در مورد آلبوم و من نمی توانستم بیشتر موافقم با نتیجه گیری خود را. فریاد شما بیایید همه برای جیل اسکات اولین آلبوم.

اما وجود دارد یک آهنگ خاص که بود و هنوز هم است, گاییدن, جم, جیل اسکات “آن را دوست دارم.” این یک pure go-go جم است که پیش بینی اصلی و مربا در همه جا. من نمی دانم اگر آن را به خاطر من—در آن زمان—قدردانی و شیفتگی سی, اما, انرژی, احساس من از این آهنگ بود immediate. من هنوز هم می توانید ببینید راه برخی از دوستان من واکنش نشان دادند هر زمان که از آن در آمد.

“این عشق” حتی شروع می شود صاف با جیل آواز در این راه به خود جلب کرد که همه به او در وهله اول بیش از اندکی صفحه کلید stabs قبل از طبل و پا زدن و کل آهنگ تا ضربات به راست جلسه جم. و حتی آن را دارای ضعف است که شما در حفظ و در حال حرکت است. در یک آلبوم بود که در حال حاضر مربا بسته بندی شده پر از صدای neo-soul (در آن زمان) این بود که یک حزب رکورد به وضوح الهام گرفته و برای سی انجام می شود اما در راه است که اگر شما دوست game, به حرکت می کند و آن را مهم نیست که در آن شما از زمانی که آن را آمد. “این عشق” است که به سادگی عشق در موسیقی شکل. آن را برای ساخته شده است لگن برای دو-موتورهای پله ای و برای هر کسی که نیاز به برخی از انرژی در کف رقص.

تبلیغات

Jill Scott یک هنرمند است که سزاوار هر دسته گل از گل او می شود. صدای او صدای او را او و شعر او بازیگری او شادی او رئالیسم ، من نمی دانم اگر او همیشه بودن 100 درصد شفاف اما او احساس می کند مانند او است و به همین دلیل است که او هنوز یک حرفه ای و یک حضور است و هنرمندان ما همه هنوز هم عشق و احترام. و آن همه شروع می شود—برای اکثریت قریب به اتفاق از ما—با اولین آلبوم خود در ماه جولای سال 2000. من شده است گوش دادن به و دوست داشتن “این عشق” از آنجایی که من برای اولین بار آن را شنیده برگشت و من تصور من زمانی که من می توانید بشنوید.

آن را دوست دارم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de