اندرو Gillum بازگشته است


Illustration for article titled Andrew Gillum Is Back

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

در ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم ساخته و پرداخته تخیل ما سابق فلوریدا فرمانداری نامزد اندرو Gillum درگیر شد در اتهام کریستال مت مرتبط با حادثه در یک هتل ساحل میامی.

تبلیغات

جزئیات نبودند زیبا و شایعات در گردش در سراسر رسانه های اجتماعی بودند و حتی وحشتناک است. اما به جای cowering در سایه Gillum تصمیم گرفتند به فعال شود. به ما گزارش شده در ریشهروز بعد از 40 سال تصمیم به قرار دادن فعالیت سیاسی خود را در مکث به منظور به دنبال درمان برای “non-مت آمفتامین-مرتبط با اعتیاد به الکل است.”

تبلیغات

“پس از گفتگو با خانواده و بازتاب عمیق من را ساخته اند این تصمیم به دنبال کمک و راهنمایی وارد یک مرکز توانبخشی در این زمان” او در بیانیه ای گفت. “پس من در مسابقه برای فرماندار به پایان رسید, من به افسردگی است که منجر به سوء استفاده از الکل. من شاهد پدرم از اعتیاد به الکل رنج می برند و من می دانم که اثرات مخرب آن می توانید در زمانی که درمان نشده است. من هم می دانم که اعتیاد به الکل است که اغلب نشانه ای از مبارزات عمیق تر. من متعهد به انجام کار شخصی به درمان به طور کامل و در جهان به عنوان یک کامل تر از فرد است.”

سپس COVID-19 وارد ساخته شده و همه ما را فراموش نکنید که هر یک از این تا کنون حتی اتفاق افتاده تا به حال است.

روز دوشنبه Gillum به نظر می رسد از هوا نازک حسن نیت ارائه میدهد از 11 دقیقه Instagram تصویری که در طی آن او وقایع جنگ خود را با شرم و افسردگی و شکست و اعتیاد به الکل.

“من کاملا دست کم تاثیر است که از دست دادن در این مسابقه برای فرماندار تا به حال در زندگی من و در راه است که اثرات آن شروع به نشان می دهد تا در هر جنبه ای از زندگی من” او اذعان می کند در این ویدئو و اضافه کرد که او ترجیح می دهم نه به دوباره خود را تا سال 2018 دست دادن به رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis به دلیل آن را به عنوان یک “یادآوری ثابت” خود را شکست.

تبلیغات

او همچنین در مورد شرم از مارس هتل حادثه و توصیف آن به عنوان “چیزی متفاوت” است که “کاهش شما.”

“من چیزهای بود و باعث خجالت و شایعات برخی نادرست برخی true,” او می گوید. “این شرم آور است که من احساس میکنم از همه که […] بود پاره من. من نیاز به کمک واقعی به تلاش برای باز کردن آن است.”

تبلیغات

در حال به زیبایی پرده او حتی کاوش منبع خود را مبارزه با اعتیاد به الکل و چگونه گناه اجازه داده است او را به بیشتر پاسخگو برای اقدامات خود را.

“این است که چگونه شما می دانم که شما انسان هستید” او می گوید. “این است که چگونه شما می دانم که شما نه مخالف.”

تبلیغات

سابق تالاهاسی شهردار تلاش برای رستگاری آسان نخواهد بود اما حداقل آن خواهد شد یک جاده آسفالت در صداقت.

شما می توانید به تماشای این ویدئو کامل در زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de