Anjelika Washington attends the premiere of Netflix’s ‘Tall Girl’ on September 09, 2019, in Los Angeles, California.

Anjelika واشنگتن حضور والاتر از Netflix بکشد ‘دختر’ در سپتامبر 09, 2019, در لس آنجلس, کالیفرنیا.
عکس: JC Olivera/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

اگر هالیوود می داند که چگونه به انجام هر کاری به طور مداوم آن را پاک کردن صدای به حاشیه رانده شده در تمام جنبه های صنعت.

تبلیغات

با توجه به تنوع Anjelika واشنگتن (Stargirl) نشان داد که او تا به حال تجربه چنین حک در حالی که کار بر روی یک قبلی تلویزیون نشان می دهد. به جای آن از یک شیرین کاری مجری مانند کسی که با برخی از لعنتی, حس, نشان می دهد تصمیم به پرتاب در یک شیرین کاری دو استفاده blackface به جای. چرا که کاملا سرد است. *eyeroll*

تبلیغات

“فلاش بک به سال 2017. 4 من کار به عنوان یک بازیگر اول من تکرار مهمان ستاره و من اولین بار با داشتن یک شیرین کاری دو— و آنها به رنگ سیاه و سفید خود را. من بسیار ناراحت کننده (به عنوان کسی خواهد بود برای دیدار با شما در blackface) بنابراین من صحبت کرد تا برای خودم کشیده یکی از تولید کنندگان ما را کنار گذاشته و پرسید: “چرا من شیرین کاری دو دانه ئی, سیاه مانند من ؟ نیست که نقطه ای از یک “دو؟” او پاسخ داد: ‘مطمئن شوید. اما ما نمی تواند پیدا کردن یک شیرین کاری دو در LA. لس آنجلس ندارد از نوازندگان شیرین کاری. اما آیا شما خوشحال می شود کار ؟ شما باید خدا را شکر به اینجا'” واشنگتن به یاد می آورد در اخیر Instagram post.

22-در سال بازیگر’ IMDb صفحه لیست در سال 2017 Go90 سری در مقابل به عنوان چهارمین تلویزیون پروژه.

همانطور که می بینید در عکس واشنگتن pained لبخند صحبت می کند جلد است که در او ناراحت کننده بود با این وضعیت و او را تایید می کند به همان اندازه است. او همچنین تایید کرد که او پایان ندارد تا با استفاده از دو شیرین کاری و انجام خود را مانع.

تبلیغات

“آنها احساس می کنم مثل یک ناجی برای دادن یک جوان سیاه نقش مهمی را در خود نشان می دهد حتی اگر اکثر اوقات آن را فقط به بررسی یک جعبه” واشنگتن اضافه شده است. “آنها اغلب نمی چک کنید و ببینید اگر ما راحت با آنها چه هستند و درخواست ما آنها اغلب با ما تماس بگیرید غیر حرفه ای و یا یک سردستهزنان خواننده اپرا برای دفاع از خودمان و بسیاری از مواقع آنها را با پرداخت ما wayyy کمتر از ما costars…این است که چرا فراگیر بودن و استخدام POC در مقابل دوربین و پشت آن بسیار ضروری است.”

در سال گذشته ما در لمس مفهوم “wigging” و “نقاشی کردن” در صنعت ما مصاحبه تصویری با Jazzy الیس (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame, سوار همراه 2, The Walking Dead, سیاه, رعد و برق) یکی از چندین, سیاه, شیرین کاری اجرا که به طور فعال در کار نیست (اشاره به کسانی است که به احتمال زیاد به دنبال کار هستند و نادیده گرفته می شود).

تبلیغات

Jason جورج وینستون (ایستگاه 19) و هیلی قانون (ریوردیل) نیز تایید آنها تجربه حوادث مشابه مربوط به شیرین کاری های دونفره از طریق بخش نظرات در واشنگتن Instagram, در تنوع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de