Illustration for article titled Black Love Matters: Elaine Welteroth and New Husband Jonathan Singletary Discuss Their Viral Wedding With The Knot

تصویر: Micaiah کارتر (گره

راه ما تا به حال برای انطباق پس از شروع COVID-19 شده اند قابل توجه و متنوع است. از کنسرت به مد نشان می دهد, ما دیده می شود برخی بسیار الهام بخش نوآوری, اما تا کنون این درخشش تا مورد علاقه همه گیر محوری به تاریخ پرفروشترین نویسنده و پروژه باند قاضی ایلین Welteroth را به لحاظ اجتماعی فاصله گل-festooned خم شدن عروسی به جاناتان Singletary در بروکلین در مه 10.

تبلیغات

زن و شوهر کارآمد و در عین حال به طور جدی عاشقانه, nuptials شد و تغییرات عمده ای از برنامه های از اسراف رویداد آنها می خواهم در ابتدا برنامه ریزی شده بومی خود را در کالیفرنیا—از جمله یک مهمان مجازی جزء بود اما شاید حتی بیشتر زرق و برق دار برای این تلاش است. ما وقایع در حال حاضر ویروسی مراسم به زیبایی در فیلم دستگیر و پخش در رسانه های اجتماعی ممکن است در تنها چند روز قبل از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس را تسریع تظاهرات در سراسر کشور و تقویت جنبش های جاری به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. آن را با این زمینه افزوده است که مجله عروس سایت و گره در حال حاضر revisits همه-سفید-سرخپوش و در عین حال روشنی, سیاه, عروسی شامل Welteroth در لباس عروس زیبایی بر روی جلد آن سقوط 2020 موضوع که ضربه دیجیتال دکه های روزنامه فروشی امروز 21 ژوئیه و زمین را در چاپ بعدی شنبه, جولای 27.

تبلیغات

“یک چیز ما شده است صحبت کردن در مورد این اصطلاح” سیاه زندگی مهم “و همچنین” Singletary می گوید مجله. “این چیزی است که با صدای بلند در حال حاضر, اما آفریقایی-آمریکایی ها و مردم شده اند در برخورد با فاجعه و تروما و پیدا کردن راه هایی برای لبخند طریق آن خنده را از طریق آن رقص از طریق آن جشن از طریق آن اتصال به جوامع ما از طریق آن را به عنوان تنها راه زنده ماندن و بودن و انعطاف پذیر.

“ما به معنای واقعی کلمه گفته شده است که ما عروسی بود و یکی از درخشان ترین لحظات در زمان تاریک که نوع رو تیره تر” او ادامه می دهد—و ما از صمیم قلب موافقم. “این قطعا برای ما است. مردم قادر به نوع نگه دارید که حافظه—و ما قادر به نگه داشتن به که حافظه—و من فکر می کنم آن لحظات سوخت شما را قادر به دریافت از طریق تیره تر بار بود.”

“من فکر می کنم ما نمی توانیم تنها همیشه می گویند ‘Black Lives Matter’ در زمینه اجسام سیاه—سیاه بدن مرده” Welteroth می افزاید. “ما نیاز به درک عمیق هر روز” سیاه زندگی مسائل و این چیزی است که این مبارزه است. آن است که برای زندگی سیاه است سیاه عشق آن است که به صورت سیاه و سفید, شادی است برای صلح. نه بیشتر از درد نه بیشتر سیاه و سفید ضربه نه بیشتر سیاه و قتل و هشتگهای…این چرا جشن سیاه عشق مهم است زیرا ما هنوز هم باید برای دفاع از چرا سیاه زندگی ماده” او همچنان ادامه دارد. “من فکر می کنم زمانی که شما با دیدن نمونه هایی از عشق در این زمان آن کمک می کند تا به بافت. آن را کمک می کند همه ما به جدول و کمک می کند تا ما دیدن هر یک از دیگر در این است.”

تبلیغات

اگر از دیدن Welteroth و Singletary بی شرم خود را جشن می گیرند سیاه عشق بود و برجسته از خود بهار شایان ذکر است که آن را تقریبا هیچوقت آن را به عموم مردم است. “من مطمئن بود که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن [آن را] می گوید:” Welteroth. “اما آن احساس لازم را برای به اشتراک گذاری در حال حاضر.”

اما در حالی که ما بازگو راه هایی که در آن زن و شوهر ساخته شده در این مراسم امن و سازگار برای هر دو خود را در شخص مهمانان و عزیزان از دور در میان یک بیماری همه گیر وجود دارد یک لحظه آن را ندارد ‘گرم–اما یکی Welteroth معتقد است: “واقعا روشن آنچه در آن است به مانند سیاه در امریکا هر روز تلاش خود را برای جشن عشق و تلاش را به وجود شادی در تلاش برای ایجاد یک لحظه از جشن برای زندگی ما است.”

[ایلین:] [R]ight در لحظه ای که ما کشیش گفت: “شما ممکن است عروس بوسه,’ صدای او غرق شد با صدای آژیر پلیس—a ون. آن را می کشد و شروع به رفتن در خود…

جاناتان: بلند گو حرف زدن.

EW: و او فریاد.

JS: مانند ‘پاک کردن خیابان!’

EW: ‘پاک کردن خیابان ها. پراکنده.’ آن تهاجمی است. به معنای واقعی کلمه پلیس قطع لحظه ای که در آن قرار بود ما را به بوسه—باید اولین بوسه ما به عنوان زن و شوهر. من فقط فکر کردم چه کنیم؟’ و من تقریبا فراموش کرده به او بوسه. در آن لحظه همه از وحشتناک ترین چیزهایی که من دیده ام بین پلیس و بدن را دیدم قبل از من و من فقط می تواند احساس وحشت سیل رگهای من. و من درست مثل ” آیا من قرار دادن جامعه در خطر است ؟ من خودم را در خطر است؟’

بنابراین حتی در اوج شادی لحظه آن اشک در هسته بسیار از انسانیت ما و آن را به ما یادآوری می کند که ما در حال فراهم همان پیگیری از زندگی و عشق و شادی—که فراهم شده به طوری که بسیاری از مردم سیاه و سفید. و ما و عشق و شادی ما آن شکننده است. چرا که در یک لحظه شما می توانید از جشن گرفته بودن و در بالا و احساس شاد بودن و در حالت عشق با شریک زندگی خود را به بودن…به صادقانه بودن تخت رو روی زمین با کسی زانو بر گردن خود و…را به ستیزه با آن و حتی فقط از طریق آن احساسات و افکار است که [در عروسی ما] آن را تهدید به سرقت شادی ما. آن را تهدید به سرقت ما لحظات و غارت ما از این جشن است که ما تا به حال زحمت حفظ شود.

تبلیغات

این حادثه و اضطراب و ترس و دیگر احساسات پیچیده همراه به آن—در میان چند کاندید و دقیق آیات این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن در مورد آنچه که بسیاری از ما تصور می شود بی باک نمایش از عشق و شادی.

“این بسیار ویژه بود و در عین حال بسیار مشخص شده توسط برخی از…عمیق ترین صدمات است که ما با خود ما هر روز به عنوان سیاه و سفید مردم” Welteroth مشترک توضیح داد که لحظه ای به خودی خود نه تنها باعث برخی از PTSD اما مجبور به عروسی داستان با جهان است. “این روشن این ایده از آنچه در آن مانند به سیاه و سفید در آمریکا در راه است که کلمات نمی توانند.”

تبلیغات

گره‘s مسئله سقوط شامل ایلین Welteroth و جاناتان Singletary است آنلاین در دسترس در حال حاضر.

اصلاح شده: پنج شنبه, 7/21/20 در 5 pm ET: یک نسخه های قبلی از این مقاله اعتبار عکس روی جلد به Belathée عکاسی. عکاس بود و در واقع 2020 تب و تاب بودن تا 5o honoree Micaiah کارتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله