با استناد به توقف در پرداخت توسط شهر, مینیاپولیس, پیشگیری از جرم, گروه توقف خیابان توسعه

سازمان از چند مینیاپولیس جرم و جنایت-پیشگیری گروه را به طور موقت متوقف انجام خیابانی کمک رسانی به دلیل آنها می گویند این شهر نیست به آنها پرداخت می شود در هفته حتی به عنوان اسلحه خشونت همچنان به افزایش است.

گروه — از جمله ما فشار برای صلح و یک ائتلاف از وزرا و اعضای باند سازمان یافته توسط کشیش جری مک آفی است که به کمک گارد سمت شمال کسب و کار در طول شورش است که به دنبال جورج فلوید مرگ — مشغول به کار بود با شهرستان برای مبارزه با جرم و جنایت به ویژه در سوم و چهارم پلیس و حقيقت است. زیر جهت دفتر پیشگیری از خشونت های گروه آغاز شده و گشت زنی برخی از مشکل ترین محله های صحبت کردن با اعضای باند و تلاش برای خنثی کردن تنش ها میان خدمه رقیب قبل از آنها فوران.

اما Trey Pollard, موسس و مدیر عامل شرکت ما فشار برای صلح گفت که وعده داده شده پرداخت از شهر هنوز به تحقق. پولارد گفت: این گروه قطع کمک رسانی خود را از آنجا که بسیاری از کارگران آن تکیه مداوم چک.

“آنها نمی توانند به طور مداوم نگه داشتن قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر وجود دارد و راه رفتن در اطراف از 9 ساعت در شب تا 3 صبح,” او گفت:. “این یک ماه در حال حاضر و ما هنوز برای دریافت پرداخت — شما نمی توانید انتظار ما را از انجام این کار است.”

این می آید در میان فوق العاده خشونت آمیز سال در مینیاپولیس که شاهد قتل دو از این زمان در سال 2019 و تیراندازی پرش تقریبا 70 ٪ است. در اخیر قتل یک راننده تاکسی بود به ضرب گلوله در سمت جنوب بعد از پلیس می گویند او در مواجهه دو نفر با شکستن به کابین.

چهارمین بخش از اعضای شورای Phillipe کانینگهام گفت: خروش صحبت می کند به نیاز به سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر خشونت و مداخله ابتکارات در حالی که اضافه کردن که او هنوز هم می بیند یک نیاز برای پلیس در شرایط خاص. او گفت دفتر کار برای سرعت بخشیدن به توسعه پرداخت و امیدوار است این وضعیت به زودی حل خواهد شد.

“این یکی از دلایلی است که من می خواهم به مطمئن شوید که مردم پرداخت می شود در تسریع زمان, چرا که آنها به مراقبت از خانواده خود و آنها را اجاره و یا به هر صورت ممکن” کانینگهام گفت: چند ده Folwell ساکنان که جمع پنج شنبه برای بحث در مورد جرم و جنایت و خرید و فروش مواد مخدر. “و آن را آسان تر به عقب نشینی به زندگی اگر آنها نمی پرداخت می شود در یک سریع قاب زمان.”

در پی مصاحبه روز شنبه, کانینگهام سرزنش ساقط و در این شهر ناکارآمد روند برای پرداخت به پیمانکاران اما او تاکید کرد که کار کاهش جرم و جنایت تا به حال متوقف شده است.

“این شهرستان دارای یک مسئولیت به پرداخت افرادی که در حال انجام پرخطر کاری که نیاز به یک سطح خاص از تخصص و مهارت نادر به آنها پرداخت می شود در یک قاب زمان که منطبق بر واقعیت این است که امرار معاش خود و است که آنها را اجاره, رهن و خانواده ها برای مراقبت از,” او گفت:. “من نمی خواهم مردمی به تمرکز سرخوردگی خود را در سازمان های اجتماعی که می گویند این منصفانه نیست برای ما برای این شهر کار و پرداخت نمی شود در مدت زمان معقول فریم.”

سخنران برای شهر و اداره پلیس یا نمی, پاسخ به سوالات در مورد تاخیر در پرداخت و یا کاهش یافته است به نظر سه شنبه ،

لیزا Clemons سابق مینیاپولیس افسر پلیس که در آغاز یک سازمان به نام عشق مادر گفت که چنین مغفول ارسال پیام شهر نیست ارزش کار کسانی که گاهی اوقات قرار دادن زندگی خود را در خط. حتی گروه هایی مانند او که دیرینه ارتباط با شهر صورت یک کوه از نوار قرمز اداری قبل از آنها می توانید پرداخت می شود, او گفت:.

“بنابراین آنها را به باید صبر کنید پرداخت می شود برای انجام این کار که در آن آنها در حال حاضر تلاش و گرسنه که فقط غمگین گفت:” Clemons.

Quantrell Urman آغاز کمک رسانی و مشاوره گروه چمن سیاست سال گذشته اما می گوید او هرگز کاربردی برای کمک های مالی از این شهر در اصل.

“من درک می کنم آن دسته از بچه ها’, نا امیدی,” او گفت:. “که نمی خواهید پول وجود دارد ؟ آن را خطرناک آنها در حال رفتن به مکان های شهر نمی تواند به آنها در حال انجام کارهای این شهرستان نمی تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net