زمان آمادگی رزمی در لاک ارسال پیام قوی به ‘دشمنان’: Rajnath

دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh در جمعه قدردانی کرد نیروی هوایی هند برای سریع آن استقرار دارایی در جلو محل در پاسخ به مرز ردیف با چین در شرق لاداخ و گفت Balakot اعتصاب و زمان آمادگی رزمی باید با ارسال یک پیام قوی به “دشمنان”.

در یک آدرس به فرماندهان ارشد نیروی هوایی اسرائیل در روز افتتاحیه از سه روز کنفرانس, وزیر دفاع گفت: عزم و اراده ملت برای دفاع از حاکمیت خود می ایستد و استوار است که مردم این کشور باید با اعتماد به نفس کامل در توانایی نیروهای مسلح خود را.

سینگ همچنین صحبت در مورد “شیوه ای حرفه ای” که در آن نیروی هوایی اسرائیل انجام حملات هوایی عمیق در داخل پاکستان Balakot سال گذشته و قدردانی از نیروی خود را برای فعال پاسخ در تقویت قابلیت های عملیاتی آن در طول چند ماه گذشته.

“او اعلام کرد که شیوه ای حرفه ای است که در آن نیروی هوایی اسرائیل انجام حملات هوایی در Balakot و همچنین استقرار سریع از دارایی های نیروی هوایی اسرائیل در جلو محل در پاسخ به وضعیت حاکم در شرق لاداخ ارسال یک پیام قوی را به دشمنان” وزارت دفاع گفت: در یک نسخه.

او گفت: عزم و اراده ملت برای دفاع از حاکمیت خود می ایستد شرکت در ایمان مردم آن را در توانایی نیروهای مسلح خود را.

سینگ همچنین با اشاره به تلاش های مداوم برای د-تشدید تنش در امتداد خط کنترل واقعی و خواست IAF برای آماده رسیدگی به هر گونه احتمال است.

رئیس Air کارکنان Air Chief Marshal RKS tony addison گفت که نیروی هوایی اسرائیل بود که به خوبی آماده برای مقابله کوتاه مدت و همچنین استراتژیک تهدیدات و واحد بودند “به طور مساوی آماده” برای مقابله با هر گونه اقدام تهاجمی توسط دشمن.

او گفت که پاسخ تمام دستورات در حصول اطمینان از استقرار و آمادگی نیروهای سریع بود و قابل ستایش. او همچنین با تأکید بر نیاز به تمرکز بر روی توانایی به رسیدگی به شرایط در یک اطلاعیه کوتاه برای حصول اطمینان از پاسخ قوی.

در سخنرانی خود وزیر دفاع همچنین تایید IAF و نقش آن در تطبیق با تغییرات در فن آوری است.

او همچنین در مورد اتخاذ ظهور قابلیت های مانند نانو تکنولوژی هوش مصنوعی سایبر و فضای دامنه.

او مطمئن فرماندهان که تمام نیازهای نیروهای مسلح اعم از مالی و یا در غیر این صورت خواهد بود برآورده وزارت گفت.

در همایش فرماندهان نیروی هوایی اسرائیل انجام خواهد داد در عمق بررسی از کشور دفاع هوایی سیستم که شامل اعزام اولین دسته از هواپيمايی جت های جنگنده در Ladakh بخش.

تمرکز اصلی فرماندهان’ کنفرانس خواهد بود به تأمل در وضعیت کلی در شرق لاداخ و افزایش IAF مبارزه با دلاوری های این کشور هوا فضا در همه بخش های حساس در طول بالفعل مرز با چین از جمله در آروناچال پرادش هند و Uttarakhand, منابع گفت.

فرماندهان انتظار می رود که به طور خاص عمدی در به کارگیری از دسته اول از حدود شش هواپيمايی جت در Ladakh بخش در اوایل ماه آینده به عنوان هواپیما در حال تنظیم برای پیوستن به جنگنده ها را جنگنده ناوگان توسط ژوئیه 29, منابع گفت.

در یک تظاهرات از آن هوایی دلاوری های نیروی هوایی اسرائیل انجام شده است شب زمان مبارزه با هوا گشت شرقی منطقه لاداخ در چند هفته گذشته در یک پیام آشکار به چین که آن را آماده برای مقابله با هر گونه احتمالات در منطقه کوهستانی.

جنگنده ها مستقر شده تقریبا همه خود را در خط مقدم جت های جنگنده مانند سوخو 30 MKI جگوار و میراژ 2000 هواپیما در کلید مرزی پایگاه هوایی در شرق لاداخ و در جای دیگر در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با چین وجود متارکه از نیروهای نظامی چینی از تعدادی از اصطکاک امتیاز.

جنگنده ها نیز مستقر حمله آپاچی صهردرس به عنوان به خوبی به عنوان Chinook سنگین-آسانسور هلیکوپتر برای حمل و نقل نیروهای مختلف به جلو مکان. جنگنده ها نیز فشرده به خدمات ناوگان C-17 Globemaster III حمل و نقل هوایی و همچنین C-130J سوپر هرکولس در حمل و نقل های سنگین و تجهیزات نظامی و سلاح به چند پایگاه های رو به جلو در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر