مرگ و میر در مینه سوتا مراقبت دراز مدت افت ده برابر

مرگ و میر در کشور را در دراز مدت مراقبت از امکانات کاهش یافته است ده برابر پس مینه سوتا وزارت بهداشت معرفی پنج نقطه طرح به آدرس رشد در COVID-19 شیوع است.

“روند نزولی دیده ایم بسیار دلگرم کننده گفت:” مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. اما او هشدار داد که COVID-19 هنوز هم با چالش هایی.

“این است که رک و پوست کنده اجتناب ناپذیر است که وجود خواهد داشت بیشتر موارد در دراز مدت, مراقبت,” او گفت:.

طرح ارائه کمک به خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک به کنترل عفونت های آزمون بیشتر ساکنان ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و آدرس کمبود نیروی انسانی.

وجود دارد 139 مراقبت دراز مدت مرگ و میر در هفته اول ماه مارس. در حالی که مرگ و میر صعود برای دو هفته دیگر آنها را به طور پیوسته کاهش یافته و پس از آن به پایین از 13 مرگ و میر در هفته گذشته.

مینه سوتا گارد ملی به نام شده بود برای کمک به جمع آوری مقیم نمونه برای COVID-19 تست در آغاز این تلاش اما آنها در حال گذار از آن است که کار به عنوان دیگر منابع شناسایی شده اند مالکوم گفت.

حدود 1,100 Minnesotans داوطلب شده اند برای کمک به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات برای پرداختن به کمبود نیروی انسانی مالکوم گفت.

او افزود که در آغاز همه گیر ترین تسهیلات مراقبت دراز مدت فاقد ماسک, لباس و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. دولت امیدوار بود که آنها دریافت منابع از فدرال ذخایر استراتژیک به کمک امکانات مراقبت.

“آن را به خوبی تا اواخر آوریل … که ما رو بسیار کوچک تخصیص” مالکوم گفت. “برای ما جای تعجب و عمیق ما ترس به ما گفته شد که در آن بود و ما نمی خواهید برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر.”

در اوایل بسیاری از مینه سوتا را از 1700 ارشد مراقبت جوامع گرفتار شده بودند آمادگی برای این بیماری همه گیر. برخی از بزرگ پرستاری در خانه بودند چندان کوتاه بر منابع که آنها را خواستار اهدا ماسک و تبدیل لباس فارغ التحصیلی یا باران ponchos به نوبه خود آنها را به موقت دنده محافظ. برخی از کارگران به حال خود را به خرید و ماسک و تجهیزات دیگر. دیگر خانه فرار خطرناکی کوتاه در کارکنان به عنوان COVID-19 جاروب از طریق امکانات خود را, وادار کردن کارگران به ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده شدن.

آوریل, رژیم صهیونیستی. تیم Walz دولت مواجه رشد با انتقاد از برخی از نمایندگان مجلس و مراقبت از سالمند طرفداران برای اقدام نیست به سرعت و با زور و اجبار به اندازه کافی حاوی ویروس است.

در اوایل مقامات دولتی نکردن نام خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی با شیوع COVID-19 که پاشیدند اضطراب در میان ساکنان و خانواده. و گسترده تست در دراز مدت مراقبت از تنظیمات نیست آغاز به صورت جدی تا اواسط ماه مه پس از COVID-19 در حال حاضر به بیش از 330 ارشد مراقبت های خانه های سراسر کشور و کشته شدن بیش از 500 نفر در آن امکانات است.

دولت نیز مواجه گرم, انتقاد یک سیاست است که اجازه می دهد تا به بیمارستان تخلیه coronavirus بیماران به خانه های پرستاری در حال حاضر ویران شده توسط ویروس ها از جمله امکانات ضعیف عفونت-کنترل سوابق.

مقامات بهداشتی دولت بارها و بارها در دفاع از این عمل رقیب هیچ مدرکی وجود دارد که تخلیه COVID-19 بيمار به مراقبت طولانی مدت امکانات باعث شده است که عفونت به گسترش و عمل مجاز است تحت دستورالعمل های فدرال.

همه گفت: 77 درصد از 1,548 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا شده اند در دراز مدت تسهیلات مراقبت های بهداشتی دولتی و داده ها را نشان می دهد.

“این سخت است تصور کنید که آنها ادعا می کنند می تواند یک موفقیت بزرگ در دراز مدت مراقبت” گفت: Kristine Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده طرفداران یک گروه داوطلب به دنبال مراقبت بهتر برای سالمندان است. “ما در حال حاضر بسیار مبهم و اغلب تحریف نظر از آنچه که واقعا اتفاق می افتد به کیفیت مراقبت در این امکانات است.”

های اخیر پیشرفت های حاوی ویروس در مراقبت دراز مدت مشهود است در Jones-هریسون اقامت زیادی ارشد مراقبت از جامعه در جنوب مینیاپولیس.

در اوایل ماه ژوئن 18 ارشد ساکنان در Jones-هریسون شد بیمار توسط ویروس. اما از طریق ترکیبی از اقدامات از جمله جداسازی بیماران آلوده هفتگی تست و اجرای دقیق ماسک-پوشیدن — جونز-هریسون 44 کمک زندگی می کنند آپارتمان در حال حاضر عاری از ویروس است.

از روز شنبه تنها دو ساکنان هنوز قرنطینه در تسهیلات COVID-19 بال و آنها ممکن است پاک به ترک این هفته با توجه به نتایج تست تسهیلات مدیر گفت.

در حال حاضر بعد از یک مدت طولانی مستند جونز-هریسون در حال پیوستن به دیگر امکانات در سراسر کشور در اجازه دادن به ساکنان برای دیدار با اعضای خانواده و دیگر ضروری مراقبان. کسانی که بازدید شروع خواهد شد در Jones-هریسون کمک زندگی می کنند آپارتمان دوشنبه آینده.

“ما آمده ایم یک راه طولانی” گفت: شانتال پترسون پردیس مدیر در Jones-هریسون. “اما آن را ثابت هوشیاری به ماندن در مقابل این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net