اد حملات محوطه راجستان سانتی متر Ashok Gehlot برادر

دهلی نو: اجرای مدیریت (ED) حمله به محل راجستان وزیر Ashok Gehlot برادر در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از سراسر کشور جستجوها در ارتباط با پول شویی مورد در ارتباط به اتهام کود کلاهبرداری, مقامات گفت.

اد sleuths بود کمک پرسنل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) که دیده می شد ایستاده گارد در خانه رعیتی و اقامت Gehlots’ در Mandore منطقه جوداپور منطقه.

جستجوهای آمده در زمانی که یک ماجراجویی سیاسی است که در حال حاضر در بین سانتی متر Gehlot و معاون سابق Sachin خلبان.

خلبان سابق اتحادیه وزیر اخیرا اخراج به عنوان معاون سانتی متر و PCC رئیس دولت است.

مقامات گفت که این حملات در حال انجام در برابر Ashok Gehlot را برادر بزرگتر Agrasain Gehlot که ترویج بذر و کود شرکت شناخته شده به عنوان Anupam Krishi.

در پاسخ به حملات کنگره رهبر Randeep Surjewala به خبرنگاران گفت: در جیپور “نخست وزیر مودی ایجاد کرده است ‘حمله راج’ در کشور است اما ما در حال رفتن به می ترسم.”

زمانی که مرکز “لقب” موفق به سرنگونی دولت کنگره را در راجستان اد حملات آغاز شده و در محل Gehlot را برادر بزرگتر او گفت:
آژانس دولتی است که در جستجوی حداقل شش مکان در صحرا دولت از جمله در محل سابق کنگره MP که ادعا شده است به کسب و کار و روابط با Agrasain Gehlot.

آنها گفت که این حملات در حال انجام توسط مرکزی کاوشگر آژانس در 13 مکان در کشور از جمله راجستان, West Bengal (2) گجرات (4) و دهلی نو (1).

عمل آمد و پس از این سازمان در زمینه اجرای کیفری اطلاعات مورد گزارش (ECIR) اد معادل یک پلیس شاه در 2007-09 گمرک مورد اتهام بی نظمی در تامین یارانه Muriate پتاس (MOP) به کشاورزان و تحقیقات در این مورد بود نهایی در سال 2013.

اد شکایت تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) ثبت شده است پس از مطالعه صنوبر و chargesheet ظ توسط گمرک و تخصصی پروب بازوی اداره درآمد هوش (DRI) گفتند.

این حملات با هدف به جمع آوری شواهد در این مورد کلاهبرداری است که اعلام می شود به ارزش حدود 60 تومان کرور روپیه, مقامات گفت.

مقامات آژانس در حال انجام جستجوهای زیر ارائه PMLA.

منابع ادعا شده که Agrasain Gehlot و شرکت خود شده اند و با یک سیلی آداب و رسوم مجازات در مورد Rs 7 کرور در این ادعا کود عرضه اومدی.
اد نیز کاوش اتهام فارکس قانون نقض مورد در برابر جیپور-بر اساس تاجر راتان کانت شارما که ادعا شده است که تا به حال کسب و کار و روابط با Ashok Gehlot پسر Vaibhav در گذشته است.

درآمد بخش مالیات در جولای 13 تا به حال انجام چندین حمله در بیش از 40 محل سه راجستان مبتنی بر کسب و کار گروه به اتهام فرار از پرداخت مالیات و مقامات آن گفته بود کشف و ضبط حدود Rs 12 کرور پول نقد و اسناد حیاتی.

محل ارتباط دو دولت و رهبران کنگره و کسب و کار گروه اعلام کرد که نزدیک به بالای رهبری حزب راجستان جستجو شدند.

هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم بود و بعد از آن گفت که “چندین متهم شواهد در قالب سست مقالات diaries, دیجیتال, داده یافت شد که نشان می دهد شمش معاملات نقدی, سرمایه گذاری, پول نقد در, خواص, در میان دیگران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de