غول مدیر زانو زده در طول سرود ملی و مغلوب ساختن پیشی جستن یک fuhj ivy winters hd-Ass برف ریزه در مورد آن


Illustration for article titled Giants Manager Kneels During National Anthem and Trump Is a Crybaby-Ass Snowflake About It

عکس: اسحاق Brekken (گتی ایماژ)

شما می دانید که چرا تهمت حامیان حاضر به اعتراف است که خانواده رئیس جمهور نژادپرست است? چرا که آنها او را و او آنها را. در هر مسئله آن است که آیا سقط جنین از حقوق, تفنگ, حقوق, بشر,حقوق , مذهبی, حقوق, نژادپرستانه بناهای تاریخی و یا سیاه و سفید زندگی می کند به ماده—محافظه کار در این روایت قطعا تکرار توسط ارباب گویا لوبیا و کمی خود را پر از کنده درخت توییتر ، بنابراین اگر تهمت موافقت با به معنای واقعی کلمه همه چیز را که آنها فکر می کنم در مورد همه چیز او احتمالا نمی تواند نژادپرستانه زیرا که آنها نژادپرست هستند. و خوب…

تبلیغات

به هر حال تعجب آور به هیچ وجه یک Cheeto با طعم دیوید دوک هنوز یک مشکل با ورزشکاران زانو طول سرود ملی به عنوان همبستگی با طرفداران در برابر نژادی و بی عدالتی است.

واشنگتن پست گزارش که San Francisco Giants مدیر گیب Kapler پیوست توسط چند بازیکن و اعضای هیات در زمان زانو در یکی از اولین لیگ اصلی بیس بال بازی برگزار شد و پس از همه گیر بسته ورزش جهان پایین است.

تبلیغات

نارنجی Juissolini بود ناراضی.

“به دنبال به جلو به زندگی ورزشی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “اما هر بار من شاهد یک بازیکن زانو طول سرود ملی یک نشانه ای از بی احترامی برای کشور ما و پرچم ما این بازی بیش از برای من!”

این چهار سال پس از سابق NFL quarterback khezri آغاز این روند از زانو طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس در امریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن—درست مثل هواداران خود Drew Brees و احتمالا Terry Crews (خانواده می دانم لعنت به خوبی شما را شگفت زده نمی شود)—هنوز هم تکرار مزخرف روایت است که زانو را در طول سرود بی احترامی به پرچم.

تبلیغات

گوش دادن: پرچم زشت است به عنوان و رنگ clash—که است بی احترامی به پرچم (و نیز درست است). زانو زدن در تظاهرات سکوت در طول سرود ملی نیست…

شما می دانید چه ؟ لعنت به این. ما شده ایم در توضیح این گه تا زمانی که Melania است که او حتی نمی مانند شده است ، در این مرحله اگر سفید مردم هنوز هم دیوانه آنها می میرند دیوانه.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن—که پوست زشت است به عنوان و رنگ برخورد کرده و بر ضد زانو گه برای سال در حال حاضر. در سال 2018 او حتی پیشنهاد کرد که بازیکنان NFL که زانو زدن “نباید در کشور است.” (او نمی آیند و به طور مستقیم می گویند “بازگشت به آفریقا” اما خوب…)

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرست است و بنابراین خود را فرقه مانند هواداران است. بنابراین او را با آنچه که او فکر می کند و زمانی که “بازی” برای او—هیچ کس مراقبت.

تبلیغات

در واقع در اینجا یک لیست کوتاه از چیزهایی که من بیشتر در مورد مراقبت از آنچه کانن Contrarian فکر می کند در مورد زانو طول سرود:

Taylor Swift آهنگ ها پوشش

افراد مشهور “گیرایی”

محتویات نرم افزار شرایط و ضوابط

Kanye West نمایش در معنای واقعی کلمه همه چیز

که رفتن به مراقبت از مغلوب ساختن پیشی جستن Toupee ، پس از او می میرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de