حیدرآباد: در پاسخ به دادگاه عالی خشم بیش از Chandrashekar رائو دولت را اداره COVID-19 گیر مقامات پزشکی و سلامت و خانواده وزارت رفاه احضار شدند به نقد و بررسی نشست با وزیر در روز سه شنبه.

به آنها گفته شد به جای حقایق قبل از دادگاه عالی در اقدامات انجام شده توسط دولت برای مهار این بیماری همه گیر.

نقد و بررسی برگزار شد Pragati Bhavan با وزیر K Chandrashekar رائو ریاست. آن بود که با حضور وزیر بهداشت Etala Rajender رئیس اتاق Somesh کومار و افسران ارشد پزشکی, سلامت, خانواده و وزارت رفاه.

آن را ارائه فرصتی برای مقامات بهداشت برای ارائه مشکلات خود به وزیر. افسران ارشد به اطلاع رئیس جمهوری که کمتر از 87 منافع عمومی دادخواهی دادخواست پذیرفته شده اند توسط دادگاه عالی در Covid-19 موضوع است, و آن را کاملا یک کار به ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز توسط قضات است.

برخی از افسران شکایت کرده است که به جای توجه به COVID مبارزه با کار آنها نیاز به اختصاص زمان بیشتر برای آماده شدن گزارش به دادگاه و حضور در جلسات.

برخی از افسران با اشاره به این که دادگاه عالی به منظور هدایت دولت به انجام COVID-19 آزمون در تمام مرگ و میر زده شده بود توسط دیوان عالی کشور است.

منابع گفت که افسران ارشد ابراز نگرانی از برخی رسانه ها
خانه چاپ و نشر اخبار و گزارش داد که تصور که دولت
دولت هیچ کاری برای مبارزه با کروناویروس که به نوبه خود شد
تضعیف روحیه کارکنان پزشکی.

Chandrashekar رائو گفت: ماموران به مبله کردن جزئیات به دنبال بالا دادگاه و همچنین در توضیح اقدامات انجام شده برای مهار این
virus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de