ریشه اخیرا صحبت با خالق و ستاره Michaela Coel در مورد عملکرد داخلی از تحسین من ممکن است شما را از بین ببرد.

همانطور که قبلا ذکر شد یکی از چیزهایی که من در مورد نشان می دهد توانایی خود را به نمایش گذاشتن طیف گسترده ای از جنبه های مربوط به تجاوز جنسی و تجاوز به عنف (آن را در حال حاضر قابل اندازه کافی موثر در نیم ساعت درام/dramedy, اما به خصوص مقابله با این مواد پیچیده).

ماشه / Spoiler Warning: زیر ممکن است حاوی شرح جنسی و تجاوز و همچنین به عنوان اخلال گران از قسمت که پخش شد در ایالات متحده تا به این تاریخ فعلی.

تبلیغات

در قسمت 4 و 5 از سری Arabella را (Coel) بهترین دوست Kwame (درخشان به تصویر کشیده شده توسط Paapa Essiedu) تجربه harrowingly آسیب پذیر قوس الکتریکی به عنوان یک جوان سیاه, گی, مرد زندگی در لندن است. در Grindr تاریخ ما دیدن یک صفحه نمایش زیبا از Kwame زیبا آزادی جنسی و چند فریم بعد که آزادی ربوده و در یک صحنه مربوط به تجاوز به عنف—یک “غیر مبتنی بر رضایت طرفین شترسواری” به عنوان Kwame گوگل بعد در حالی که جنگ با آنچه رخ داده به او. نمایشگاه که بسیار دوگانگی است چه IMDY می کند بهترین. علاوه بر آن ما قادر به دیدن جدی مثال از آنچه در آن به معنی یک مرد به نوبه خود به پلیس گزارش یک نمونه از تجاوز و دوباره traumatization که رخ می دهد (به خصوص زمانی که این گزارش نیست جدی گرفته شود همانطور که در مورد Kwame).

“وجود دارد یک باریک مجموعه ای از نمونه هایی از مردان سیاه و سفید است که ما مجاز به دیدن بر روی صفحه نمایش ما و من فکر می کنم که خشونت erasure از طیف سیاه و سفید نر و تجربه” Essiedu mused. “نمی توان گفت که این ناب, منی مثال از آنچه در آن به معنی یک مرد همجنسگرا, اما آن است که یک نوع متفاوت از, آنال, گی, مرد [نسبت] به آنچه ما اغلب بر روی صفحه نمایش ما. آن را برای ما به در به طور کلی آگاهی درک واقعی از آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید مرد و زن در بریتانیا در حال حاضر این مهم است که ما را به عنوان نمونه های بسیاری که ممکن است.”

تبلیغات

“ما با یک صمیمیت هماهنگ کننده برای یک دوره طولانی از زمان در واقع” Essiedu تایید کرد. “من تا به حال تمرین برای آن [Grindr تاریخ] صحنه شاید چهار ماه قبل از ما در واقع آن را به ضرب گلوله.”

تبلیغات

نشان دادن این نوع خاص عمل در این زمینه بسیار مهم است به عنوان آن را بیشتر ثابت می کند که چگونه حیاتی آن است که به سند چگونه رضایت این نسخهها کار به عنوان یک فرایند مداوم است. مهم نیست که آنها تا به حال رضایت طرفین جنسی قبل و این مهم نیست که نفوذ نبود درگیر—هیچ سوال وجود دارد که چه رخ داده است در که صحنه تجاوز است.

“این رضایت طرفین صحنه اتفاق می افتد که قبل از [این تجاوز جنسی]—این همه بخشی از آن است و یکی کار نمی کند بدون دیگری” او ادامه داد. “شما به معنای واقعی کلمه شنیدن [قوام] گفتن ‘نه’, ‘جلوگیری از انجام این کار’, ‘دریافت کردن از من بسیار واضح است. شما او را بشنوند می گویند که و [دیگر] شخصیت (ملک به تصویر کشیده شده توسط سامسون Ajewole) را انتخاب و برای پاسخ به آن و یا انتخاب به شنیدن این که بنابراین شما قطعا می دانیم که چیزی غیر مبتنی بر رضایت طرفین است اتفاق می افتد. [شک و یا سوال که] به طرز فکر و یا رویکرد است که نقش به دست تسهیل شکارچیان و معتادان است.”

تبلیغات

من ممکن است شما را از بین ببرد پخش دوشنبه در 9 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de