Illustration for article titled Issa Rae Stars in New NBA Campaign to Encourage Fan Support

عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ)

به دلیل COVID-19 چیزهایی هستند قطعا متفاوت وقتی که می آید به ورزش حرفه ای. تیم های لیگ بیس بال هستند و در این فرآیند از آغاز فصل خود را و باز روز است که بنا به گزارش مجموعه به صورت جولای 23 و 24. NFL نیز بدانند برخی از مراحل به منظور آغاز فوتبال در این فصل است. با توجه به CBS Sports, آن هنوز مشخص شود که آیا طرفداران خواهد بود قادر به حضور در این بازی ها.

تبلیغات

در همین حال ، e National Basketball Association قرار دادن در محل کار به یاد علاقه مندان به تماشای این ورزش زمانی که فصل شروع دوباره و آنها جلب کمک از عیسی Rae به منظور دریافت پیام خود را در سراسر.

در هر طیفهای نا امن بازیگر نویسنده و showrunner در حال کار با NBA در یک کمپین جدید تعیین شده برای “یادآوری طرفداران بسکتبال که در آن به سمت چپ خاموش در اوایل این سال و ساخت جدید اشتهای برای راه اندازی مجدد این فصل است.”

تبلیغات

در اولین چهار, تبلیغات, Rae مراحل بر روی خالی دادگاه بحث که “شما را از دست ندهید چیزی تا وقتی که آن را رفته است.” در طول یک دقیقه نقطه او را سوار در کلیپ از بازی های مختلف هر دو در مخاطب و در میان بازیکنان ارائه امضای او quick-witted تفسیر.

“این همه اما با پیچ و تاب و کمی” او می گوید: در نقطه. “این بازی شما را دوست دارم در راه شما هرگز آن را قبل از دیده می شود…آیا این همان NBA آن را یک بازی کاملا جدید. اما من فکر می کنم همه ما موافق هستیم خوشحالم که آن را به عقب.”

دانیل لی لیگ ارشد فن افسر می گوید که تبلیغات هستند “کاملا یک چالش خلاق” و را تست توانایی خود را برای تعامل با طرفداران خود را در حالی که همچنین با اضافه کردن زمینه به زمان زندگی میکنیم.

“ما می خواهیم به اذعان سفر ما تمام شده است,” او می گوید: “اما همچنین بر انگیختن حس انعطاف پذیری و هیجان و شادی است.” چرا Rae انتخاب کنید ؟ لی می گوید مختلفی که امی نامزد دریافت جایزه ستاره “مظهر سرگرم کننده و صحت و ناعذرخواهانه راه” در مورد او.

تبلیغات

این 2019-2020 NBA فصل تنظیم شده است به بازگشت در تاریخ 30 ژوئیه با توجه به لیگ وب سایت. این فصل جدید را پایبند به “سختگیرانه ایمنی و بهداشت پروتکل” و بازی آغاز خواهد شد در یک موقعیت: والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو ،

“تیم را از رقابت در سه اینتر-تیم ملی scrimmages از جولای 22-28 در آماده سازی نهایی برای از سرگیری فصل” سایت خواند.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله