Illustration for article titled Judge Denies Release for 15-Year-Old Detained for Not Doing Homework

عکس: شاتر (شاتر)

واقعا دلسرد کننده چگونه سرعت آمریکا, سیستم قضایی با این نسخهها کار به قفل سیاه و جوانان ، اگر شما هر گونه شک و تردید در مورد چگونه به طور موثر مدرسه-به-زندان خط لوله آثار مورد 15 ساله دختر در میشیگان که فرستاده شد به اطفال بازداشت برای انجام مشق شب خود را باید به سرعت برطرف کردن آن است. او در مورد تولید ملی و خشم و اعتراض و حکم یک قاضی در روز دوشنبه احتمالا نمی خواهید به تغییر است.

تبلیغات

ProPublica, گزارش قاضی ماری برنان را رد کرده است 15 سال تنها به عنوان شناخته شده “فضل” او را آزاد کند. برنان بنابراین با وجود استدلال از کودک وکلای که درمان و آموزش و پرورش او گرفتن است subpar و یک نامه از دادستان برای دفاع از آزادی او. گریس مسئول پرونده در کودکان را ایجاد کرد که در آن او در حال حاضر برگزار می شود, توصیه می شود گریس باید نگه داشته شود در تاسیسات تا زمانی که او خود را کامل ماه-برنامه طولانی. فضل در حال حاضر در دوم از پنج مرحله در این برنامه و تکمیل آن را به یکی دیگر از سه ماه و نیم.

در طی دوساعت شنوایی برنان صرف حدود 45 دقیقه ترسیم گریس قبل از تاریخچه و رابطه او با مادر و همچنین هل دادن در برابر این تصور که او فرستاده فضل را چرا که او نمی انجام مشق شب خود را.

تبلیغات

در سال گذشته فضل بود به اتهام حمله و سرقت برای وارد شدن به یک درگیری فیزیکی با مادر و سرقت یکی دیگر از تلفن دانش آموز. او قرار داده شده در مشروط شدن در ماه آوریل از این سال و یکی از الزامات مورد نیاز برای تکمیل تمام از مدرسه. فضل که دارای ADHD و دریافت ویژه آموزش و پرورش تلاش کرد با انتقال به آموزش مجازی به عنوان یک نتیجه از بسته شدن مدارس با توجه به همه گیر. او افسر عفو مشروط ثبت تخلف در برابر او در اوایل ممکن است. برنان در بر داشت فضل به جرم نقض او مشروط توسط “عدم ارسال هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه” و دستور داد او را به بازداشت شده است. او بر این باور فضل به یک “تهدید به (این) جامعه” با توجه به قبل از اتهامات عنوان شده علیه.

از Marketplace:

در روز دوشنبه جلسه گریس مورد هماهنگ کننده در کودکان ایجاد کرد و قاضی خواندن از مسئول پرونده گزارش گفت: دختر رفتار خوب و درگیر شده است با برنامه درمانی. او همه این اهداف شد “ستاره اقامت” یک هفته در این ماه است و در حال حاضر در دوم از پنج مرحله در برنامه است. هر مرحله در حدود یک ماه به صورت هماهنگ در گفت و او توصیه می شود که فضل این برنامه کامل است. که یکی دیگر از سه و نیم ماه, او گفت:.

دادگاه مسئول پرونده نیز توصیه می شود که فضل در برنامه باقی بماند. “آنها را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی” که مسئول پرونده, اشلی اسقف گفت. “در صحبت با مادر او گزارش کرده اند قادر به برقراری ارتباط خیلی بهتر (Grace) است که بیشتر خود آگاه او جدی تر او بیشتر متفکر.”

“وقتی که من خواندن این گزارش این است که به خوبی به عنوان آن می شود. … این عالی است. او در نقطه او به خوبی انجام می دهند او مشغول” برنان گفت. او بعدها گفت: “بدترین چیزی که من می توانید انجام دهید این است که می گویند شما در حال انجام بزرگ, در حال حاضر, اجازه دهید به شما خانه و تماشای همه چیز را منفجر.”

تبلیغات

فضل احساس این ارزیابی ناعادلانه بود و نمی نسبتا وزن او رفتار خوب است. “من می دانم که من می توانم خودم را کنترل کنم. … که درگیری نباید تعریف که من باید در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد: “من می توانم احترام می باشد. من می تواند مطیع. من احساس می کنم که به طور کامل نادیده گرفته هیچ جرم” او گفت:.

تبلیغات

فضل و وکلای مدافع استدلال کرد که سطح آموزش و پرورش او دریافت شده است در امکانات ناکافی هستند. “من پشت در من واقعی تحصیل در حالی که در اینجا. تحصیل در اینجا این است که در زیر سطح آموزش و پرورش,” او گفت:. “و من می دانم که شما ممکن است به نظر می رسد فکر می کنم که این مجازات است اما در قلب من, من احساس می کنم این درد و از دست دادن به عنوان اگر آن را یک مجازات است.”

برنان احساس کردند که آن را هوشمند برای ارسال فضل برگشت به صفحه اصلی به دلیل قبل از تاریخچه خشونت خانگی و همه گیر نگه داشتن مردم عمدتا در خانه. “او بازداشت نشده چرا که او نمی نوبه خود مشق شب خود را در” برنان گفت. “او بازداشت شد چرا که من او را در بر داشت به یک خطر آسیب به مادر او بر همه چیز من می دانستم.” گریس گفت: “قاضی در اصل نقض شنوایی که این دو تا به حال یک درگیری در طول دوره مشروط شدن و که بوده است نه یک حادثه از اتهام ضرب و شتم در ماه نوامبر.

تبلیغات

به عنوان او صادر شده تصمیم به نگه داشتن فضل بازداشت برنان که به ظاهر معتقد است او هیلاری سوانک در آزادی نویسندگان و گفت: فضل به “خودتان فرصت بدهید به دنبال از طریق و پایان چیزی.” جاناتان Gonzalez فضل وکیل قصد دارد به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. “ما می خواهیم او را پشت در خانه با مادر خود,” او گفت:.

آن را به ذهن ترا درهم میشکنند است که با توجه به همه شرایطی که عامل به فضل را نقض که برنان هر دو را دیدم آن جا به بازداشت او و دو را در این تصمیم. او یک کودک با ناتوانی در یادگیری. این بیماری همه گیر به طور کامل مختل چیز برای هر دو دانش آموزان و معلمان و به جای تلاش برای پیدا کردن یک راه واقعا کمک به فضل قاضی بازداشت او. چگونه است که مجازات کسی که برای مبارزه بودن مفید است ؟ چه درس می کند قاضی فکر می کنم او است آموزش او را ؟

تبلیغات

در پایان این جلسه فضل و مادرش Charisse برگزار شد هر یک از دیگر برای یک دقیقه اولین بار آنها شده است قادر به تماس فیزیکی از طریق همه گیر ProPublica, گزارش. Charisse گفت: فضل به “قوی باقی بماند.”

“من نمی توانم” گریس پاسخ داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله