به زودی پس از گلن تیلور رهبری یک گروه از سرمایه گذاران به یک توافق برای خرید تیمبرولوز در سال 1994 او کمک کرد تا نجات حق از پتانسیل جابجایی و حق رای دادن پیش نویس آن بهترین-همیشه بازیکن, Kevin Garnett.

در حال حاضر تیلور است که با توجه به فروش این تیم با یک شرط که صاحبان جدید باید آن را نگه دارید در مینه سوتا و Garnett گفت که او بخشی از یک گروه با علاقه به خرید آن. همچنین شایعه به میان خریداران بالقوه با توجه به ESPN: Zygi و علامت Wilf صاحبان وایکینگ ها.

تیلور گفت: هر خریدار بالقوه است برای تضمین این تیم باقی مانده در مینه سوتا است. او گفت که او مدیون است که بسیار به دولت است.

“این دولت دارایی” تیلور گفت. “این چیزی است که ما در اینجا در مینه سوتا که هر دولت است. برخی از کشورهای دیگر می خواهم به [تیم]. این دولت شده است واقعا برای من خوب است.”

وقتی پرسید که آیا او می تواند قرار داده و مقررات در فروش است که نیاز به یک مالک جدید برای حفظ تیم در مینه سوتا, تیلور جواب داد: “آره. مردم از من خواست که. من فقط به آنها گفتم که می تواند بخشی از معامله است. شما باید برای نگه داشتن آنها را در مینه سوتا است.”

تیلور گفت که او دریافت کمک از بانک های تجاری Raine گروه به عنوان او به دادگاه ارائه می دهد برای گرگ. گارنت در Instagram حساب ارسال شده یک عکس از یک گزارش که تیلور فیلدینگ ارائه می دهد و گفت: “من یکی از این گروه ها در تلاش است.” او شامل یک سریع نماز در تمام حروف و افزود: “اجازه دهید من گروه این است.”

این معلوم نیست که در آن گارنت گروه می ایستد.

تیلور گفت: Raine گروه در ابتدا به او در مورد فروش. که قبلا خریدار علاقه مند به کار کرده بود با رین گروه سراغ گرگ به عنوان یک پتانسیل خرید اما وقتی که خریدار حمایت از یک معامله احتمالی با ایران به دلایل خانوادگی تیلور گفت: Raine گروه نزدیک به او در مورد آوردن دیگر خریداران علاقه مند به جلو بسیاری از آنها می خواهم تیلور باقی می ماند و با این تیم در برخی از ظرفیت او گفت:.

یک خانواده از خارج از دولت است دورتر همراه در فرآیند خرید این تیم تیلور گفت: اما او مطمئن بود که اگر Garnett بود و وابسته به آنها.

تیلور گفت: او در سن 79 و تعداد زیادی از کسب و کار او صاحب تحت تیلور Corporation ساخته شده است او را در نظر بگیرید فروش گرگ.

“من فقط شروع به فکر کردن در مورد تمیز کردن این چیز کمی” تیلور گفت. “تیمبرولوز خواهد بود یکی از بزرگ به گرفتن برخی از جهت آنچه اتفاق می افتد. … من در یک زمان در زندگی من است که من باید برخی از این اینجا صاف کردن. و یا دیگری من نگاه همسر من [بکی] و می گویند: “من قصد دارم به ترک شما بچه ها با یک ظرف غذا بزرگ.’ “

تیلور گفت که او تا به حال شنیده Garnett علاقه اما مطمئن نیستم که با گروه گارنت مشغول به کار بود. او گفت: آنها نیست و صحبت در مورد آن.

Garnett ساخته شده است که هیچ راز از تمایل خود به بخشی از این گروه است که جایگزین تیلور به عنوان مالک. Garnett تا به حال یک دشمنی با تیلور که به طول انجامید گذشته Garnett دوم روی لئامت دادن با این تیم به پایان رسید که در سال 2016. اما در روز سه شنبه یکی دیگر از Garnett پست ها به Instagram نشان داد او ممکن است گسترش یک شاخه زیتون برای توقف خصومت با تیلور.

“صرف نظر از گذشته احساس با گلن …” گارنت گفت. “من خیلی دوست دارم هیچ چیز بهتر از به تبدیل شدن به شرکای رفتن به جلو در این اما masive [sic] بازسازی یک شهر است که من عمیقا دوست دارم! قرار دادن گذشته به سمت/تمرکز بر روی در حال حاضر.”

در یک مصاحبه در WCCO رادیو تیلور خواسته شده بود در مورد به طور بالقوه کار به خوبی با Garnett. تیلور دست هایش را و گفت: “بیایید جلوتر از خودمان است.” اما تیلور گفت استار تریبیون که اگر Garnett و گروه مورد تایید قرار گرفت برای خرید تیم او خواهد فروش آن را به آنها.

“سپس پس از آن” تیلور گفت.

Garnett ناراحت شد بیش از انواع مسائل از جمله چگونه حق رای به کار گرفته مرگ تلنگر ساندرز و بالقوه نقش گارنت در حق رای دادن پس از بازنشستگی خود را از بازی. او حتی تا آنجا پیش رفت بگم در سال 2017 او هرگز “همکاران” با تیلور کلمه او استفاده می شود در یکی از پست ها در روز سه شنبه.

Garnett احساسات نسبت به تیلور نمی فروکش در سال است که به دنبال. در آوریل مقاله در ورزشی, Garnett گفت: “در این مرحله من نمی خواهم هر گونه ارتباط با گلن تیلور یا تیلور Corp. یا هر چیزی که با او” اضافه کرد که او “نیست انجام کسب و کار با مارها.”

اما شاید کسانی که احساسات ذوب به عنوان چشم انداز تیلور فروش تیم حرکت می کند و نزدیک به واقعیت — و Garnett خواهد نگه داشتن تیم در مینه سوتا است.

“من شور و شوق برای مینه سوتا تیمبرولوز به یک تیم قهرمانی است که به خوبی شناخته شده است اما من باید عمیق تر محبت برای شهر مینیاپولیس” گارنت گفت: در Instagram. “من یک بار دیگر می خواهم برای دیدن مینیاپولیس به عنوان متنوع و محبت در جامعه است که من آن را می دانم است. هیچ دو نفر عاشق این شهرستان بیشتر از خودم و گلن تیلور و من مشتاقانه منتظر به تلاش برای کار با او برای رسیدن به رویای من است.”

تیلور رهبری یک گروه از سرمایه گذاران به خرید گرگ از مرو Wolfenson و هاروی رتنر برای حدود 88 میلیون دلار در سال 1994. فوربس به تازگی برآورد گرگ به ارزش $1.375 میلیارد, هر چند که برآورد آمد قبل از coronavirus به تعویق افتاد NBA فصل در ماه مارس است. لیگ است که به احتمال زیاد برای دیدن از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه.

گزارش ورزشی وب سایت کسب و کار Sportico گفت: تیلور به دنبال $1.2 میلیارد دلار است.

گزارش از فروش ممکن است آمده اند تا قبل از تیلور فروخته است سهام کوچک در حق رای دادن در طول راه. تیلور همچنین دارای مینه سوتا سیاهگوش است و یک سرمایه گذار در مینه سوتا, ایالات. تیلور گفت که او امیدوار Lynx شامل خواهد بود در هر فروش از گرگ. تیلور همچنین دارای استار تریبیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de