راجستان سخنران حرکت دیوان عالی کشور پس از دستور به تسلیم MLAs رد صلاحیت

دهلی نو: راجستان مجمع سخنران CP Joshi شنبه منتقل شد دیوان عالی کشور در برابر دادگاه عالی دستور به تسلیم تا جولای 24 رد صلاحیت رسیدگی برابر 19 مخالف کنگره MLAs از جمله اخراج معاون وزیر Sachin خلبان.

دادگاه عالی گفته بود که روز سه شنبه آن را تحویل سفارش خود را در تاریخ 24 ژوئیه در یک درخواست ثبت شده توسط خلبان و 18 سایر MLAs چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه به آنها فرستاده است. آن خواسته سخنران به تاخیر رد صلاحیت رسیدگی تا پس از آن.

سخنران در تقاضای خود را ثبت و از طریق حمایت Sunil Fernandes گفته است که رد صلاحیت فرایند بخشی از مجلس رسیدگی و از این رو دادگاه عالی نمی توانست دخالت با درخواست او به تسلیم آن تا جمعه.

بعد ارشد, مدافع, Kapil Sibal بود که ظاهر می شود قبل از اینکه یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde در موضوع دیگری مطرح از داشتن یک مکانیزم در دادگاه عالی به صورت فوری به ذکر و لیست دادخواست مانند یکی ظ توسط راجستان مجمع بلندگو.

این CJI گفت Sibal به مسئله فوری مثال قبل از دادگاه راس رجیستری.

سخنران مشاور تا به حال دو بار قبل از توافق به دادگاه عالی درخواست تمدید مهلت برای دریافت پاسخ از MLAs به علت استفاده نمي نماييد.

خلبان و 18 مخالف کنگره MLAs به چالش کشیده اند رد صلاحیت خود اعلامیه در دادگاه عالی.

این اعلامیه به MLAs خدمت کرده بودند پس از شکایت به بلندگو که قانونگذاران گفته بود به مبارزه طلبیده شلاق برای حضور در دو کنگره قانونگذاری حزب جلسات روز دوشنبه و سه شنبه هفته گذشته است.

خلبان اردوی اما گفته است که یک حزب شلاق امر تنها زمانی که مجمع در جلسه.

در آن شکایت به مجلس سخنران کنگره به دنبال اقدام علیه خلبان و دیگر مخالفان تحت بند 2(1)(a) از 10 برنامه از قانون اساسی است.

خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و رئیس دولت واحد حزب او پس از شورش بر علیه وزیر Ashok Gehlot.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de