سه رستوران در MSP را دائمی کاهش شغل به عنوان سفر هوایی همچنان ضعیف

Furloughs در حال تبدیل به دائم اخراج در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی, رستوران, Barrio, سنگ, طاق و دریاچه شراب به عنوان سنبله اخیر در ایالات متحده COVID-19 موارد است دوباره افسرده تقاضا برای مسافرت هوایی.

سنت لوئیس پارک مبتنی بر Aero خدمات گروه که در عمل سه MSP نقاط ناهارخوری به احتمال زیاد خواهد شد به طور دائم اخراج 92 کارگران خدمات در سپتامبر. 15 مگر اینکه تقاضا برای سفر هوایی به طور غیر منتظره بالا می رود در هفته های آینده. این کارگران هستند که بخشی از شرکت 171 کارکنان furloughed در 15 مارس به عنوان رمان coronavirus بود که ریشه در آمریکا تخلیه فرودگاه ها در سراسر کشور.

در پایین ترین نقطه برای سفر هوایی از زمان شروع این بیماری همه گیر Aero عامل بود فقط سنگ طاق در ترمینال 1 با تنها شش نفر از کارکنان.

پس از آن بازگشایی Barrio در ترمینال 2 و به یاد می آورد 79 کارگران آوردن آن زمان کارمند پایه بازگشت به 48 درصد از آن قبل از همه گیر اشتغال و اعداد و گفت: باب Helman شرکت افسر ارشد عامل.

این شرکت در روز سه شنبه ظ 60 روز اخراج توجه با وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است. مدیران امید به نجات چند شغل بیشتر بین در حال حاضر و تا پایان 60 روز است.

همانطور که بیشتر مسافران آغاز پرواز عبور از طریق فرودگاه در اوایل تابستان Aero خدمات مدیران خوش بودند که آنها ممکن است قادر به جلوگیری از تخمگذاری کردن کارگران.

این شرکت ادامه داد: پرداخت مزایای بهداشت و درمان برای کارگران تمام وقت, که حساب برای حدود 60 درصد از آن MSP کارکنان در حالی که آنها شده اند furloughed.

“چیزهایی که به دنبال خوب تا این خوشه ما شاهد در جنوب ایالات متحده گفت:” میشل Ranum Aero را افسر ارشد بازاریابی. “این [افزایش موارد] دهکدهای قرار داده و هر کس به عقب چند قدم.”

دریاچه شراب واقع در ترمینال 1 خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند بسته در طول باقی مانده از سال 2020 است. این شرکت امیدوار است هر سه سالن خواهد بود به عملیات در سال 2021 هر چند “هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” Ranum.

ترافیک مسافر در MSP باقی مانده است حدود 75 درصد کمتر از سال پیش سطح. حدود 40 از فرودگاه 130 امتیاز در حال حاضر باز است. در پایین ترین نقطه در سفر هوایی تقاضا در بهار گذشته فقط 19 امتیاز شد عامل در سراسر هر دو MSP پایانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de