امروز در مردم و تلاش آن’: سناتور. تام پنبه مقایسه Black Lives Matter معترضان به مؤتلفه خائن


Illustration for article titled Today in White People Trying It: Sen. Tom Cotton Compares Black Lives Matter Protesters to Confederate Traitors

تصویر: فردا نیوز

در طول یک جلسه در روزنامه نگاری سیاست های قانونی بسیار صادقانه وکیل پیشنهاد کرد که به جای تماس کسی “نژادپرستانه” آن را بهتر به مراجعه به فرد اقدامات به عنوان نژادپرست است. حتی اگر من هنوز هم پایبند به سیاست که در آن هیچ حس به من. اگر من مجاز به مراجعه به یک فرد که در مزارع به عنوان “کشاورز” و کسی که جان کسی که به عنوان “قاتل” پس چرا باید نژاد پرستی بود هر گونه متفاوت است ؟ وکیل تنها می تواند پاسخ دهد که کشاورزان نمی شکایت مردم برای اینکه به کشاورزان که در سمت چپ من ناراضی اما من حدس می زنم من نمی خواهم به شکایت کرد یا بنابراین من نمی گویم بهداشت ، ایسنا-ارک.) نژادپرست است اما…

تبلیغات

او تنها فرد برای تماس کمتر عدالت کیفری اصلاح و بیشتر حبس این استدلال که نژادپرستی نظاممند وجود ندارد. قبل از سنا تصویب اولین مرحله عمل تام پنبه هشدار داد خود را همکار رژیم غذایی سفید ملی Tucker Carlson که “تقریبا مسلم است که آنها در حال رفتن به ارتکاب جنایات وحشتناک.” او یک بار به نام جسی جکسون یک “نژاد-hustling شارلاتان” از آنجا که او فکر می کند ما نیاز به صحبت در مورد نژاد پرستی. او را مورد سوال واشنگتن شهردار موریل Bowser خود توانایی اداره زیرا با توجه به پنبه, Bowsers’ حوزه سزاوار نیست نمایندگی و نیست مانند بسیار کوچکتر اما بسیار سفیدتر وایومینگ که او را به نام یک “گرد, working-class دولت است.”

تام پنبه رند پل از استیو پادشاهان.

در روز سه شنبه قسمت از Fox & Friends (اسپانسر شده از طرف گویا لوبیا…احتمالا) پنبه از جیبش اشتباه نژادپرستانه سوت. پنبه که قطعا منظور یک جفت مؤتلفه پرچم Underoos اگر او می تواند برخی در آمازون نخست در مقایسه با تظاهرات در پرتلند سنگ., به نبرد فورت سامتر زمانی که سفید supremacist خائن P. G. T. Beauregard دستور بمب گذاری در یک ارتش ایالات متحده در فورت در چارلستون کارولینای جنوبی بندر رسما شروع خونین ترین جنگ در تاریخ آمریکا است که تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان جنگ داخلی. Beauregard بعدها شناخته می شود برای دفاع از مؤتلفه نبرد پرچم. (افشای کامل: اجداد من این Bradleys وارد امریکا در بندر چارلستون قبل از قاچاقچیان انسان در نهایت به فروش می رسد آنها را به یک مرد که متعلق به Brookland کشت و زرع در—شما آن را حدس زده—Sumter County, S. C.)

تبلیغات

“دولت فدرال نمی تواند اجازه می دهد آنارشیست ها و insurrectionist برای از بین بردن ساختمان های فدرال و یا سایر اموال فدرال” توضیح King/پنبه. این insurrectionist هستند کمی متفاوت از insurrectionist که جدا از اتحادیه در سال 1861 و تلاش برای گرفتن بیش از فورت سامتر. و درست مثل لینکلن رئیس جمهور نمی تواند ایستاده است که دولت فدرال امروز نمی تواند ایستاده برای خرابکاری در firebombing و یا هر گونه حمله به اموال فدرال.”

آره تام. نقاشی دیواری بر روی تخته سه لا درست مثل شلیک گلولههای توپ در قلعه. پنبه که فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد با درجه در دولتظاهرا معتقد است که جنگ داخلی هیچ ربطی به برده داری; آن همه چیز در مورد خرابکاری. یا شاید آرکانزاس مدارس تدریس پنبه که در شمال پیروز زیرا اتحادیه سربازان متوقف مؤتلفه ارتش از پرتاب سنگ و شکستن پنجره ها.

تام است که انتظار تمام عمر خود را به استفاده از این قیاس.

پنبه نژادپرستی کشاورز. او گیاهان, آن, آب, آن, کشت آن برداشت آن و سپس فروش آن در نژاد پرستی بازار است. حتی نام او را تداعی احساس سفید برتری. “توماس برایانت پنبه” برای تلفن های موبایل مانند کسی که به قلم an 18th-century متن در باک-شکستن و در طول نوشتن خود را می شکند او خیره مشتاقانه خود را به کشت و زرع کرکره فکر پیشرفت در برده شلاق فن آوری است. به جای بازی کابوی ها و سرخپوستان به عنوان یک کودک من شرط می بندم او با بازی شکارچیان برده و فراری. من شرط می بندم او تنها شد یک سناتور به تصویب راز خود را به طرح لغو 13th متمم.

تبلیغات

البته هیچ apt قیاس برای پلیس بود که به جای محافظت از ساختمان بیش از سیاه و سفید زندگی می کند. اگر تنها یک داستان بود که شامل فدرال افسران پلیس ضد شورش و سیاه و سفید زندگی می کند. من مطمئن هستم که پنبه استفاده کرده اند که یکی به جای برآمده تا عکس از برده داری.

هممم خوب این وجود دارد:

در 4 مه سال 1927یک زن سفید گفت: یک مرد سیاه پوست به نام جان کارتر “حمله” او و دخترش. پس اراذل و اوباش عصبانی مردان سفید پوست است که شامل پلیس, شکار کارتر و آویزان او را از یک قطب تلفن در وسط شهر. سپس آنها را به ضرب گلوله او بیش از 200 بار. سپس آنها را کشیده و بدن خود را از طریق وسط سیاه بخش از شهر است.

تبلیغات

این زمان بین 2000 و 5000 سفید مردم وارد شده بود در بخشی از شهر برای شرکت در این اقدام تروریستی. آنها کشیده درهای کردن کلیساها و ساختمان های آنها را در آتش سوخته و جان کارتر بدن تا فرماندار ارسال شده در گارد ملی. هنگامی که آنها وارد آنها کشف کردند که یک مرد سفید هدایت ترافیک…

با جان کارتر, سوخته, تجزیه بازو.

زمانی که پلیس کشف آنچه که در آنها بهار را به عمل. آنها hustled به شهر خود را جمع آوری گاز اشک آور و پنج مرد نگهبانی ایستگاه پلیس.

تبلیغات

بقیه بازی کارت.

هیچ کس تا کنون محکوم به جرم اما زمانی که شهردار به خود گزارش در پایان سال شهردار ستایش پلیس گفت: “افسران و مردان در حال بالا نوع شهروندان و افتخار و احترام چنین توسط مردم این شهرستان است.”

تبلیغات

البته به هیچ وجه یک سناتور که نشان دهنده آرکانزاس می تواند شناخته شده اند این بیشتر مستعد قیاس حتی وجود داشته به جز یک جزئیات کوچک:

همه این اتفاق افتاده در لیتل راک ارک.

تام پنبه بود نژادپرستی-ing الاغ خود را خاموش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de