دوقلوها گیر میچ Garver با استفاده از علم انتخابی برای تولید برق

میچ Garver یک فن از “شکستن بد” است که اتصالات. Garver یک پسر با استعداد و با علمی خم زندگی می کند که در آلبوکرک و ابداع یک فرمول ساخته شده است که او را به یک نام بزرگ.

Garver پدر و مادر استفاده می شود برای رفتن به خانه سگ درایو-در ایستاده هات داگ ویژه در “Breaking Bad.” او هنوز هم دوچرخه گذشته Jesse Pinkman و دیگر آلبوکرک سایت های ویژه در تلویزیون نشان می دهد.

“پدر و مادر من استفاده می شود برای رفتن در تاریخ به سگ خانه در کالج” Garver گفت.

“Breaking Bad” شخصیت والتر وایت ایجاد یک شکل خالص مت. Garver استفاده از علم در راه یابم در سال 2019 تبدیل خود را از یک بازی بسیار خوب با چشم انداز بسیار خوب قدرت به بهترین ضربه گیر در لیگ آمریکا.

علم داده شده بیس بال در “زاویه پرتاب” یک روش برای بهینه مسیر برای هدف قرار دادن خانه اجرا می شود. Garver مخلوط علوم بیس بال تجزیه و تحلیل و حس مشترک در ابداع روش که تولید یک کودک اموزش-مانند 31 خانه اجرا می شود در 311 در خفاش سال گذشته است.

“شما نگاهی به شماره روی صفحه اصلی اجرا می شود آمار طی 10 فصل,” او گفت:. “من می خواهم بگویم 70 درصد از آنها را به جلو و طرف 15 یا 20 درصد به مرکز مرده و پس از آن درصد کمی هستند که به این قضیه میشه. من ساخته شده من نوسان ضربه به جلو-جانبی زیر شیروانی قرار دادن.

“نه بسیاری از بچه ها به عنوان بزرگ و قوی به عنوان نلسون کروز یا دیوید اورتیز یا Khris دیویس. کسانی که بچه ها از لحاظ جسمی به مراتب پیشرفته تر از بسیاری از ما قادر به ضربه زدن به توپ خارج از پارک به میدان مخالف به طور مداوم. بنابراین من آمد در سال گذشته و من می دانستم که من می خواستم برای انجام کشش به سمت آسیب و من می خواستم به دنبال زمینهای که من می تواند ضربه در هوا به چپ میدان.”

Garver هرگز آمار بیش از 17 خانه اجرا می شود در یک جزئی لیگ فصل است. قبل از 2019 او تا به حال تولید هفت homers در 346 بزرگ لیگ در خفاش. او انتظار دارند پس از موفقیت های زیادی در سال 2019?

“آره, آره,, البته,” او گفت:. “من دیده ام همان چیزهایی که کار با بازیکنان دیگر. الکس Bregman یکی از آنها بود. بله, او با بازی در [هوستون] دقیقه, خدمتکار, پارک, اما او طراحی نوسان را به بازی وجود دارد. Mookie بتی طراحی نوسان خود را به بازی در Fenway. وجود دارد بسیاری از بازیکنان که تا به حال موفقیت ایجاد یک نوسان یک راه خاص و به دنبال برخی از رزین خاص می شمارد.”

از سال 2018 تا 2019, Garver دهم درصد از کشیده توپ را به بازی از 34.5 به 47.8 و زاویه پرتاب از 12.7 به 15.3 (با توجه به baseballsavant.mlb.com).

در جایی است که وجود دارد احتمالا یک فرمول برای بازیکنان رو outsized انتظارات برای اولین بار. یک سال پس از تبدیل شدن به یکی از بیس لذت بخش ترین شگفتی او خواهید بود شروع جالب برای یک تیم است که در تنظیم یک رکورد MLB برای خانه اجرا می شود و برنده 101 بازی سال گذشته است.

او واقعا یک دانشجوی سال دوم و بازگشت به حالت نرمال سطح تولید لزوما نمی تواند یک رکود اما کسی که خواسته دوقلوها مدیر Rocco Baldelli در مورد امکان یک دانشجوی سال دوم رکود به هر حال.

“سوال باعث می شود بسیاری از حس” Baldelli گفت. “من همچنین فکر می کنم که با این کیفیت در خفاش که میچ است توانایی خود را برای دیدن توپ را به خوبی و تصمیم گیری خوب تا آنجا که زمین او واقعا حمله — من فکر می کنم او را سخت در بت.

“بدیهی است که او تا به حال یک تن از موفقیت سال گذشته در برابر او بسیار موفقیت باور نکردنی در برابر lefthanded تبادل بلکه واقعا خوب در خفاش ها در برابر righthanded تبادل به عنوان به خوبی. من نمی دانم اگر به دنبال در او وجود دارد که واقعا بزرگ مناطق یا سوراخ که در آن مردم در حال رفتن به دنبال برای حمله به.

“او را پوشش می دهد مقدار زیادی از این بخش های مختلف این منطقه و باز هم از آنجا که او بسیار انتخابی به عنوان دور به عنوان آنچه که او انجام وجود دارد, من فکر می کنم او یک کابوس در بسیاری از راه های برای بچه ها بر روی تپه.”

Baldelli خیلی اعتماد به نفس در Garver که او را به اصرار به او. Baldelli معتقد است و می تواند ثابت کند که بازیکن خود را در انجام بهتر با بقیه.

Garver که به اشتراک گذاری زمان با الکس آبیلا موافق است.

“شصت, بازی, 160, بازی 200 بازی آن را به همان دستور” Garver گفت. “من فکر نمی کنم شما فقط می توانید می گویند که دلیل آن را 60 بازی فصل است که من باید پنج روز در یک ردیف و یک روز خاموش و بازی پنج. من فکر نمی کنم که منصفانه به خودم یا الکس. الکس بزرگ شکارچی و او به کمک تیم ما در بسیاری از راه های.

“من نمی بینم ما که در یک استارت و نقش پشتیبان گیری. من آن را به عنوان دو استارت. راه او را کنترل کارکنان بسیار موثر است. من از دیدن او در پشت صفحه. و ما می توانیم هر دو کمک در بسیاری از راه.”

در سال 2019 دوقلوها توسعه این نوع از hitter وظیفه-به-hitter وظیفه تفاهم است که منجر به روز استراحت تبدیل شدن به بیشتر شبیه روز از سرپرستی. همیشه وجود دارد یک خوب hitter روی نیمکت که می خواهد به بررسی این بازی و صحبت کردن با ضربه زدن. جاش دونالدسون دوقلوها’ جدید سوم baseman است متوجه.

“میچ برخوردار صحبت کردن در مورد هدف قرار دادن فقط تا آنجا که من انجام دهد و بدیهی است که من صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای پیدا کردن به عنوان اطلاعات آنجا که من می تواند و باید تجربه با بسیاری از چیزهای مختلف در این دوره از زندگی حرفه ای من و من به برخی از بینش به برخی از مناطق” دونالدسون گفت. “بسیاری از اوقات من فقط می خواهم برای دیدن آنچه که او فکر نیز هست. و اگر وجود دارد چیزی است که من می توانم شاید روشن در اینجا وجود دارد و شاید او را به دیدگاه های مختلف …

“ما تا به حال واقعا خوب مکالمه روز دیگر [و] من فکر می کنم او اصابت دو یا سه homers. به نظر می رسد چیزی که او را از بهره.”

عجیب Garver و دونالدسون شده اند تیمی به مدت شش ماه و در عین حال نمی بازی در لیگ بازی با هم. در طول تحول عاطفی از این بیماری همه گیر در حالی که تلاش برای ایجاد انگیزه در خود را از طریق تمرینات و توقف کار, Garver اتخاذ یک شعار ساده:

“اجازه دهید آن را به نفع خود,” او گفت:. “ما در اینجا در حال حاضر ندارد. رفته ایم از طریق همه از این برای رسیدن به جایی که ما در حال حاضر. بیایید 2½ ماه و برنده سری جهانی و بازگشت و یک سال به طور منظم در سال آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de