رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد ایالت دستور جمعه نیاز به Minnesotans به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها ساختمان های عمومی و مکان های دیگر که در آن مردم جمع آوری در داخل خانه دراماتیک فرمت از اورژانس قدرت در میان COVID-19 همه گیر است که هنوز هم به نظر می رسد در شکوفایی در بسیاری از کشورهای.

قوانین جدید اثر طول می کشد شنبه و توانست به اکثر فضاهای داخلی در خارج از خانه های مردم به عنوان به خوبی به عنوان برخی از, هوای آزاد, مکان های که در آن اجتماعی فاصله دشوار است. شام برای مثال می توان انتظار داشت به پوشیدن ماسک در حالی که آنها در حال حرکت در اطراف در رستوران ها اما در حالی که آنها در حال غذا خوردن یا نوشیدن. استثنا نیز اعطا شده برای کودکان جوان و مردم با شرایط ویژه پزشکی.

“اگر ما می تواند به 90 یا 95 درصد انطباق رای که ما دیده ایم این علم نشان می دهد که ما می تواند به کاهش میزان عفونت به طور چشمگیری است که بدن افت می کند و می شکند که زنجیره ای” Walz گفت. “این راه, ارزان ترین و موثر ترین راه برای ما برای باز کردن کسب و کار ما برای ما به بچه های ما در مدرسه برای ما نگه داشتن پدربزرگ و مادربزرگ های ما سالم و برای ما به عقب بر گردیم که زندگی است که همه ما دست بسیار است.”

سفارش جدید اجرا شود می تواند با یک خرده بزه استناد و جریمه نقدی تا 100 دلار است. اما Walz گفت: سازمان های دولتی و پلیس باید ماسک برای توزیع به کسانی که آنها را نمی گوید که ماموران ترجیح می دهد از ماسک از بلیط.

جدید ماسک قانون شده است و توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی و در حال حاضر شده است به تصویب رسید در بعضی از فرم در چندین ایالت مینه سوتا شهرستانها و بیش از دو دوجین از کشورهای دیگر. اما در حالی که برخی از خرده فروشان بزرگ گفته اند که آنها را خوش آمدید قانونی دستور حرکت چهره های اپوزیسیون از رهبران جمهوری خواه در دولتی که آن را به عنوان یک نفس بیش از حد از قدرت اجرایی است.

ماسک صورت را تبدیل به یک نماد سیاسی و بخش های اطراف آن coronavirus به خصوص در مینه سوتا که در آن رهبران ایران را به چالش کشیده Walz را در زمان صلح و اورژانس قدرت — تا کنون بدون موفقیت در قوه مقننه و در دادگاه.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake تصریح کرد مخالفت خود را به یک ایالت دستور روز چهارشنبه گفت: چنین تصمیماتی باید به سمت چپ به دولت های محلی و کسب و کار.

“یک بار دیگر من خودم پرسیدن که چرا one-size-fits-all تنها گزینه برای یک ماسک قیمومیت” او در بیانیه ای گفت. “کسب و کار و افراد در حال حاضر و نیاز به پوشیدن ماسک در بیشتر مواقع پس از قیمومیت احساس می کند مانند یک دست سنگین و وسیع رویکرد است که نمی خواهد کار خوبی برای هر وضعیت است.”

Walz اعلام آمدند و به دولت گزارش اضافی 507 جدید COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر. تایید مورد شمارش در مینه سوتا به طور کلی به افزایش از اواسط ماه ژوئن در هنگام تست پیدا شد حدود 300 تا 400 مورد در هر روز است.

آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده در عین حال می گویند که آنها در حال زور زدن در زیر موجی از coronavirus آزمون, ایجاد تاخیر است که می تواند تضعیف این کشور همه گیر پاسخ.

ماموریت جدید نیز یک روز پس از یک جلسه ویژه قوه مقننه به نام به بررسی DFL فرماندار اورژانس قدرت که او قبلا استفاده می شود به طور موقت به بستن مدارس و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی. اوباما در تلاش برای پایان دادن به کسانی که قدرت شکست خورده در قوه مقننه هر چند بسیاری از این تعطیلی شده اند آرام در ماه گذشته است.

اما بحث ملی بیش ماسک صورت همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است دیده می شود پوشیدن پوشش است که او پیش از این به تمسخر به عنوان یک بیانیه سیاسی علیه او. مغلوب ساختن پیشی جستن است اخیرا گفت: “همه برای ماسک.” اما او مخالف ساخت آنها اجباری در همه جا وجود دارد گفت: “بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن مردم به ماندن فاصله بسیار طولانی است.”

در حالی که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان دیده شده است جمع آوری بدون ماسک صورت در حوادث دولتی و ملی نظرسنجی ها نشان می دهد که تعدادی زیادی از آمریکایی ها می گویند که عینک ماسک و یا دیگر پوشش صورت در خارج از خانه های خود.

نتایج نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه توسط دانشگاه شیکاگو نشان داد که نژاد و سن و شرایط بهداشتی اساسی تحت تاثیر ماسک-پوشیدن عادات اما این سیاست در یک تقسیم. در حالی که 84 درصد از دموکرات ها حمایت ماسک مقرر پشتیبانی کاهش یافته و به 47 درصد در میان جمهوری خواهان و 39 ٪ در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

بسیاری از مطالعات تنها ارائه ضعیف یا مجمل یافته در مزایای ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, اما شواهد در حال ساخت است که این تمرین را حداقل فراهم می کند “منبع کنترل” به این معنی که استفاده کنندگان محافظت از دیگران از میکروب گسترش آنها را در هوا از طریق سرفه یا تنفس. یک مطالعه منتشر شده در امور بهداشت و درمان در ماه ژوئن نشان داد تندتر کاهش در گسترش COVID-19 در آمریکا با حکم. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در هفته گذشته توصیه می شود که افراد به طور داوطلبانه پوشیدن ماسک و برجسته یک مطالعه موردی است که در آن دو آرایشگری با COVID-19 عینک ماسک و نمی آلوده هر یک از آنها 139 مشتریان.

بیست و پنج کشور در حال حاضر فراگیر, عمومی, ماسک, حکم, با توجه به ملی انجمن فرمانداران در حالی که یکی دیگر از شش جزئی داشتیم که تنها اعمال در ساختمان های دولتی و یا در شهرستان ها با بالا COVID-19 مورد نرخ.

ماسک جدید قوانین نیز در جای خود در چند مینه سوتا شهرستانها از جمله مینیاپولیس و سنت Paul, Rochester, Duluth, منکیتو و خیابان.

هشت ایالت از جمله ایالت مینه سوتا را داشتیم که تنها درخواست ویژه کارگران از جمله به عنوان پیشخدمت و یا آرایشگاه. باقی مانده یازده متحده توصیه تنها برای ماسک-پوشیدن, با توجه به انجمن فرمانداران را داده است.

متحده با حکم رهبری هستند 21 فرمانداران دموکرات و چهار جمهوری خواهان. شرایط متفاوت است. اکثر متحده با حکم اعمال آنها را به فضاهای عمومی است که در آن اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود اما چند جمله غرب ویرجینیا و ویرجینیای تنها اعمال آنها را در داخل خانه. اجرای مقررات متفاوت است و همچنین با مکزیک جدید صدور 100 دلار جریمه برای متخلفان اما کشورهای دیگر مثال خاص مجازات در همه.

Walz روز سه شنبه گفت که تحقیقات نشان می دهد که حکم افزایش ماسک-پوشیدن در جوامع 25 درصد است که هدف این است که به سادگی برای تشویق مردم.

“مردم به خرید را به پوشیدن ماسک این است که آنچه شما در حال تلاش برای انجام” Walz گفت. “دستور است به مجازات مردم آن را برای قرار دادن تاکید پشت انجام آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله