Ghaziabad-روزنامه نگار بر اساس Vikram جوشی بود که به ضرب گلوله در سر برخی از مهاجمین تسلیم به صدمات اوایل روز شنبه. مرگ او برانگیخته تیز پاسخ از رسانه های بدن که محکوم حمله جوشی و خواستار قضایی پروب به آن و همچنین حوادث دیگر از حمله به کاتبان در اوتار پرادش.

جوشی که مشغول به کار با یک محلی روزانه شکایت کرده با پلیس ادعا آزار و اذیت خواهر زاده خود را در جولای 16 و به ضرب گلوله کشته شد در حدود ساعت 10.30 روز دوشنبه در نزدیکی خانه اش در Vijay نگر منطقه توجه کنند.

بله او (Vikram Joshi) است نه بیشتر. او سرانجام در حدود ساعت 4 صبح طول درمان در بیمارستان, یک عضو خانواده گفت PTI. جوشی بود بستری در یک بیمارستان خصوصی در شهر.

اما Joshi برادرزاده گفت آنی که خانواده را قبول نمی کند بدن از روزنامه نگار تا متهم اصلی است ، “برخی از پسران از جمله کمال الدین پسر استفاده می شود به شب-لباس خواهر من. آن تولد او بود زمانی که حادثه رخ داده است. دایی من آمدن به خانه با او هنگامی که کمال الدین پسر او حمله کردند و او را به گلوله بست. ما نمی خواهیم قبول عموی من بدن تا متهم اصلی است” جوشی برادرزاده گفت.

پلیس nabs نه مردم

سرپرست ارشد پلیس Kalanidhi Naithani گفت: نه مهاجمان دستگیر شد در روز سه شنبه و Pratap Vihar پلیس پست incharge Raghvendra سینگ به حالت تعلیق در آمد با اثر فوری برای dereliction وظیفه به او پرداخت نمی توجه به آزار و اذیت شکایت ارائه شده توسط جوشی در جولای 16.

Shahnoon و Akash دستگیر شده اند در حالی که راوی هنوز absconding, پلیس گفت:. علاوه بر آنها پلیس نیز بازداشت هفت نفر به عنوان Mohit, Dalbir, Yogendra, Shaqir دو مرد که با همان نام آبیشک و دیگری متهم Akash (علاوه بر آن که به نام در FIR), مقامات گفت.

پلیس ثبت شده FIR بر اساس شکایت توسط Joshi برادر Aniket جوشی که همچنین ادعایی که خود را روزنامه نگار و برادر داده شد زندگی تهدید توسط متهم مردان است.

سه مظنون Ravi Shahnoor نام مستعار Chhotu و Akash بودند نام در شاه در حالی که برخی دیگر unnamed مردم نیز متهم در این مورد.
این پلیس منطقه را شناسایی کرده اند Shahnoor نام مستعار Chhotu به عنوان مردی که به ضرب گلوله کشته بود Joshi پس از گروه waylaid او در حالی که او به خانه بازگشت و سه شنبه شب ،

به سرپرست ارشد پلیس گفت: Ravi, Akash و Shahnoor هستند امثال و عملیاتی شدند ماتا در منطقه مستعمره به دلیل که سهامداران استفاده می شود به وجود آمده است. جوشی مطرح کرده بود در اعتراض به غیر قانونی و شرط بندی در جولای 16, پس از آن او تا به حال بحث با متهم که به پایان رسید تا در یک درگیری. “راوی دریافت کرده بود صدمات در این حادثه و از آن روز او تصمیم به گرفتن انتقام از Joshi,” او گفت:.

چه اتفاقی افتاد در جولای 16

یک فیلم دوربین مدار بسته از این حادثه که ظاهر شده در رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان می دهد Joshi دو چرخ swerving قبل از سقوط و او را مورد حمله قرار گرفتن توسط گروه مسلح از مردان است.

دختران خود را دور زد به برخی از راه دور در حالی که مردان از جوشی و شروع به لرزیدن او. ناگهان یکی از آنها آتش گشودند و جوشی سقوط بر روی زمین. متهم گریخت نقطه در حالی که خود از بزرگان, دختر با عجله پشت به او و کنار او نشستم در جاده ها به دنبال کمک به این ادعا فیلم نشان داد.

رسانه های لباس محکوم به قتل

مشاهده است که حمله به روزنامه نگاران به ویژه در اوتار پرادش در حال افزایش بوده است در زمان های اخیر, انجمن مطبوعات و مطبوعات زنان سپاه (IWPC) خواستار آن است که اوتار پرادش دولت را به کتاب همه مجرمان در حمله جوشی و همچنین در دیگر حمله به کاتبان در دولت است.

“مشاهده می کنیم که حمله به روزنامه نگاران به ویژه در اوتار پرادش در حال افزایش است در زمان های اخیر. در همان زمان هیچ اقدام عملی در نظر گرفته شده توسط دولت در بسیاری از موارد” انجمن مطبوعات و IWPC گفت: در یک بیانیه مشترک.

“ما خواهان آن است که همه مجرمان در این مورد و همچنین در موارد قبلی باید آورده شود به کتاب با راه اندازی یک عملیات ویژه توسط دولت ایالتی” گفتند. دو رسانه های بدن نیز خواستار کافی کمک مالی برای خانواده داغدیده از Joshi.

از همه مهمتر با توجه به سابقه حملات مرگبار در نزدیک ترین خویشاوندان قربانیان در اوتار پرادش دولت باید امنیت کافی به اعضای Joshi خانواده بیانیه ای گفت:.

“ما درک می کنیم که نه متهم دستگیر شده اند و در ایستگاه شارژ متوقف شده است با شروع از دپارتمان تحقیق پس از خانواده این روزنامه نگار به اتهام انفعال توسط پلیس است. اما این به اندازه کافی برای خارج کردن حقایق و آوردن مجرمان به کتاب” انجمن مطبوعات و IWPC گفت.

بسیاری ارشد روزنامه نگاران را محکوم کرده اند قتل در توییتر.

روزنامه نگار Rohini Singh, که با این نسخهها کار با سیم توییتی که هیچ کس امن است در دولت است.

NDTV روزنامه نگار Sanket Upadhyay سوال سکوت رسانه برادری بیش از این قتل است.

روزنامه نگار ارشد Rajdeep Sardesai با اشاره به افزایش تفنگ فرهنگ در ایالت اوتار پرادش در حالی که محکوم به قتل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de