شما خیره در دیوار بی ثمر با خالی کردن افکار: آمیتا باچان قرنطینه خاطرات

بمبئی: Megastar آمیتا باچان که تحت درمان برای coronavirus در یک بیمارستان در اینجا می گوید او COVID-19 تشخيص رهبری او را به نگاه در هر لحظه از زندگی را در تمام شکوه آن است.

77 ساله بازیگر و 44 ساله و پسر بازیگر آبیشک باچان در جولای 11 بستری شد به جداسازی بخش Nanavati بیمارستان پس از آنها مبتلا به این ویروس است.

آمیتا را daughter-in-law, بازیگر آیشواریا رای باچان و نوه اش Aaradhya باچان شد معطوف به Nanavati جمعه گذشته تقریبا یک هفته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در وبلاگ خود, آمیتا روز دوشنبه در مورد برخورد با عدم شرکت و یک “ذهن سرگردان” در انزوا.

“.. این سکوت و عدم اطمینان از آینده … از آن است که یک شگفتی طبیعت زندگی .. از همه است که آن را به ارمغان می آورد به ما هر لحظه هر تنفس زندگی بعد..

“در فعالیت رانده گذشته روز عادی هرگز وجود دارد تمایل به ارزیابی و یا به نظاره نشست و فکر می کنم از آنچه در افکار حمله ما در حال حاضر .. اما آنها در حال حاضر با یک نظم که پر آن ساعت بیکار نشسته, فکر کردن, به دنبال, به, که در آن هیچ” او نوشت.

این “Gulabo Sitabo” ستاره که به طور منظم به روز رسانی طرفداران و به خوبی wishers در مورد سلامت خود را در رسانه های اجتماعی گفت: او را تحسین اندیشمندان و متفکرین استفاده می شود که خود را “عقل برتر” برای بشریت است.

آمیتا گفت که او امیدوار است این زمان او در حال گذراندن دور از عزیزان خود را به زودی به پایان می آید.

“در وضعیت آرامش در اتاق از درمان است .. بی قراری نگه می دارد در جستجو برای واکنش .. برای اتصال .. برای چیزی است که برای پاسخ به .. به انجام .. فقط برای انجام بیش از آنچه که وضعیت دیکته ..

“.. در زمان شما آن را پیدا کنید .. در زمان شما خیره در دیوار بی ثمر و با خالی کردن افکار .. و شما دعا کنید که آنها پر شده بود و با زندگی هستی .. از واکنش و شرکت است.”

بالیوود کهنه که graced نقره ای صفحه نمایش برای بیش از پنج دهه بار دیگر ابراز قدردانی خود را به تحسین خود را برای خود آرزوهای خوب.

“همه شما فشار خود را به نماز و نگرانی هر ساعت من می دانم .. و من فقط دست خورده ..”

بمبئی شمارش COVID-19 نفر افزایش یافت به 1,02,267 روز دوشنبه با علاوه بر این از 1,043 موارد جدید در حالی که تعدادی از بهبود نیز نصب شده توسط 965 به 72,650 این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net