اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده roil سفارت آمریکا در لندن

لندن — اتهامات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران به بریتانیا ساخته شده نامناسب اظهارات در مورد زنان و اقلیت و ممکن است نقض فدرال اخلاق قوانین roiling سفارت آمریکا در لندن است.

فعلی و سابق آمریکا می گویند که اتهامات علیه سفیر ایالات متحده در دربار سنت جیمز رابرت “وودی” جانسون ظاهر در طول یک بازرسی معمول از عملیات در سفارت هستند و به خطاب در گزارش وزارت امور خارجه بازرس کل.

کسانی که مقامات می گویند جانسون متهم ساخت حساس است که اظهارات نقض پرسنل گروه دستورالعمل. اما شاید جدی تر جانسون معاون سابق ادعا کرده است سفیر سعی در مداخله با مقامات دولتی در درخواست رئیس جمهور برای هدایت انگلیسی ها مسابقات گلف باز به مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry رفت و آمد مکرر در اسکاتلند است.

مقامات انگلیسی می گویند جانسون ساخته شده بدون درخواست در مورد رویدادهای ورزشی در دیدار او با وزیر سابق امور خارجه برای اسکاتلند دیوید Mundell در اوایل سال 2018 در این بازه زمانی که در آن این موضوع است که به اتهام مطرح شده و مسابقات گلف بود که نمی شد به Turnberry.

“هیچ درخواست شده بود با توجه به انگلیس باز و یا هر رویداد ورزشی دیگر,” دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت که آدرس نیست که آیا این موضوع آمد تا در Mundell پس از آن و یا در هر مکالمات جانسون ممکن است تا به حال با مقامات انگلیسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را تکذیب کرد او تا به حال خواسته جانسون را در مورد Turnberry در سواحل غرب اسکاتلند و جانسون رد همه اتهامات از رفتار نامناسب که برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سی ان ان.

اما لوئیس Lukens به خوبی محترم سابق دو بار سفیر آمریکا و بازنشسته و حرفه ای foreign service officer بود که در شماره 2 در لندن سفارت تا زمانی که جانسون شتابزده و بدنبال او را در ژانویه 2019 گفت: او هشدار داده جانسون و مقامات وزارت امور خارجه در واشنگتن به نگرانی های خود را در مورد اخلاق نقض بیش از انگلیسی ها باز شدند.

شرکت مستقر در لندن مشاور Lukens آسوشیتدپرس گفت او جانسون هشدار داد که دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف بیش از این محل خواهد اجرا گرفتار فدرال اخلاق قوانین. اما او گفت که جانسون آن را انجام داده بود به هر حال با ظاهری هیچ پوش بک از بخش.

“او قطعا مطرح شده آن با دولت” Lukens گفت: AP با استناد به صحبت های او با جانسون و همکاران و مقامات انگلیسی. “من گزارش گفتگو به واشنگتن اما من باور نمی کنم کسی وجود دارد او را به صحبت در مورد آن.”

Lukens که جانسون را رد کرد و از معاون رئیس ماموریت پست در لندن پس از او ساخته شده سخنرانی که در آن او در ستایش دولت اوباما نسبت به دولت بریتانیا انکار درخواست به لندن خبري بیش از چیدن مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در خصوص زمان حساس در مذاکرات بیش از یک پست-مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت آزاد با ایالات متحده است. Lukens همچنین رد تهمت را انکار پس از مطرح موضوع با جانسون به عنوان نادرست است.

دو زمان مقامات ایالات متحده گفت: AP آنها تا به حال شاهد یا مطلع بودند از رفتار جانسون که همکاران پیدا کرده بود به قلدری و یا بد است.

یکی سابق کارمند سفارت گفت جانسون مشکوک رفتار و نظرات به سمت و مورد زنان و اقلیت بودند جدا شدند و شاهد توسط تعداد زیادی از کارکنان در یک هفته اگر نه روزانه بر اساس. که از کارکنان سابق و دیگر مقامات مجاز به بحث در مورد در حال انجام بازرس کل گزارش و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

فعلی و سابق گفته جانسون تا به حال مورد نیاز برای حوادث مارک ماه تاریخ سیاه است که به طور سنتی جشن توسط ایالات متحده در ماموریت های دیپلماتیک در خارج از کشور تا به حال میزبانی سفارت حوادث در مردان-تنها باشگاه لندن در مقابل توصیه های سفارت همکاران و ساخته شده از اظهارات تحقیر زنان به ظاهر.

روز چهارشنبه Johnson, مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین مشارکت کننده و صاحب New York Jets تیم فوتبال زمان به توییتر برای دفاع از اعتبار خود گفت: اتهامات که او ساخته شده حساس اظهارات بود “نادرست است.”

“من باید به دنبال قوانین اخلاقی و الزامات دفتر من در همه زمان” او هنوز توییتی. “این ادعا نادرست از حساس اظهارات در مورد نژاد و جنسيت کاملا متناقض با سابقه دیرینه و با ارزش است.”

در یک بیانیه ارائه شده توسط سفارت جانسون افزود: “این افتخار یک عمر برای خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در دربار سنت جیمز و منجر به با استعداد تیم متنوع از U. s. Mission to the United Kingdom.”

“کارکنان سفارت لندن و ما سه مؤسسان کنسولگری بهترین هستند در دیپلماسی” او گفت: “و من تا حد زیادی ارزش فوق العاده ای کار می کنند که هر عضو تیم به تقویت و تعمیق ما حیاتی اتحاد با انگلستان و برای پیشبرد مشترک امنیت و رفاه دو ملت ماست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید کنفرانس خبری را تکذیب کرد و گفت او تا به حال خواسته جانسون به وزن در انگلیسی باز کردن محل. “من هرگز به صحبت کرد وودی جانسون در مورد که در مورد Turnberry,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “Turnberry است که بسیار مورد احترام البته همانطور که می دانید یکی از بهترین ها در جهان است. من خواندن یک داستان در مورد آن امروز است. و من هرگز صحبت وودی جانسون در مورد انجام آن است. هیچ.”

وزارت امور خارجه ضمن دفاع جانسون نوشته شده در دیدگاه نسبت به unnamed سخنگوی. “سفیر جانسون با ارزش از اعضای تیم که رهبری ماموریت بریتانیا كارش و حرفه ای” آن گفت:. “ما ایستاده سفیر جانسون و نگاه به جلو به او در ادامه به اطمینان حاصل شود ما ارتباط ویژه با بریتانیا قوی است.”

آن را بلافاصله روشن نیست که بازرسی از سفارت لندن آغاز شد که در ماه اکتبر 2019, کامل خواهد بود, به خصوص از آنجا که کار از کار مختل شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی شلیک در ماه مه بازرس کل استیو Linick بود که کار بر روی چندین سیاسی حساس تحقیقات مربوط به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

حتی روال بازرس کل بازرس گزارش سفارت بازرسی می تواند ماه به صورت کامل به خصوص اگر وجود دارد جنبه های بحث برانگیز به آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de