در گذشته یک ماسک دستور مینه سوتا

 

مشتری همیشه حق است.

مگر اینکه مشتری بانوی بیش از وجود دارد, ادرار در کف یک فروشگاه ورایزون چرا که کسی از او خواست برای قرار دادن بر روی یک ماسک.

یا مشتری که دیدم تفنگ خود را در یک کباب مشترک هنگامی که مالک از او خواست به ماسک ،

یا کسی که یک سوراخ در وسط ماسک قبل از او رفت و خرید به دلیل و یا به قول آن “باعث می شود آن را آسان تر برای نفس کشیدن.”

شروع شنبه در مینه سوتا مشتری فقط حق اگر مشتری با پوشیدن ماسک.

در نهایت. کل سازمان ملل — و نیمی از این یک درخواست شهروندان خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس مرگبار است. شستن دست های خود را. فاصله خود را حفظ کنید. ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید. و قبل از اینکه شما پا در داخل یک ساختمان بند ،

اگر شما فکر می کنم ماسک ناراحت کننده هستند و یا آنها را به گفتگو دشوار است و یا آنها برخورد با بسیاری از لباس و سعی کنید با پوشیدن یکی خارج در تابستان موج گرما دستکش های پیچیده شده در یک تنگ پلاستیکی لباس شب و چهره سپر swabbing بی خط بینی و گلو در یکی از ایالت درایو-از طریق COVID-19 تست سایت.

سعی کنید با پوشیدن یک ماسک برای 10-تغییر ساعت در فروشگاه مواد غذایی در حالی که مشتریان فریاد زدن در شما برای درخواست آنها را به پوشیدن ماسک برای 10 دقیقه.

ما شده ایم تنفس بیش از همه ما ضروری کارگران برای سال در حال حاضر. ده ها تن از فروشگاه های مواد غذایی کارگران گرفتار این ویروس در مینه سوتا با توجه به مت Utecht رئیس جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران 663. در سراسر کشور همه گیر شده است به کشته شدن تقریبا 100 خواروبار کارگران و بیمار حداقل 12,000.

کارگران در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن ایالات متحده آمریکا, سکس لباس پوشیده و سرگرم. اگر شما یک مشکل با این ماسک ها دستور نمی آن را بر روی آنها.

“فرماندار اخبار خواهد بود خوش آمدید اخبار به اعضای ما که در خط مقدم” Utecht گفت. “آنها با پوشیدن ماسک برای هشت تا 10 ساعت در شیفت خود و آن هم از نوع شکست هدف هنگامی که فروشگاه بسته بندی شده کامل از مشتریان و هیچ کس با پوشیدن ماسک.”

مینه سوتا می توانید انجام دهید بهتر است. عقب نشینی در پشت لایه های محافظ پارچه یکی از ما ابرقدرت.

که چه ماسک قیمومیت است. لایه بندی به آب و طوفان است.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در یک شهرستان تنها با یک یا دو تایید موارد COVID-19, که فوق العاده است. لطفا یک ماسک به مطمئن شوید که آن باقی می ماند که راه.

اگر شما جوان و سالم و با اعتماد به نفس شما باید چیزی برای ترس از یک ویروس کوچک, چگونه خوب برای شما. ماسک برای محافظت از بقیه از ما. مراقبت از اینکه همسایه خود را زندگی می کند و یا می میرد است سوتا دیگر ابرقدرت.

شاید وجود خواهد داشت تظاهرات در خارج از فرماندار اقامت دوباره هنگامی که ماسک دستور به اثر می رود. اما آن را سخت به استدلال می کنند که این یک سیاست رادیکال جهش زمانی که فرمانداران جمهوریخواه آلاباما, آرکانزاس, ایندیانا و اوهایو به اطراف کردم الزامی ماسک قبل از ما بود.

این مینه سوتا است. ما حتی نمی خواهم به تماس با چشم. چرا ما باید آن را آسان برای یک ویروس کشنده را به تماس با ما ؟

حرف آخر را در این می رود به کام. Gov. پگی فلاناگان که از دست برادر او به COVID-19.

“من می دانم که هر مرگ ما می تواند جلوگیری از این است که یکی دیگر از خانواده ها که ندارد به احساس این نوع از غم و اندوه” او به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “پوشش تا ما کمک می کند تا نگه داشتن کسب و کار باز معاشرت با خیال راحت و در آغوش طبیعی است. اما مهمتر از آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

 

[email protected]

دنبال جنیفر در توییتر: @stribrooks

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de