با هند و چین مذاکرات در Ladakh بن بست برخورد یک بن بست همانطور که در حال حاضر وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: بالا فرماندهان نیروی هوایی در روز چهارشنبه “به آماده رسیدگی به هر گونه احتمال”.

شده است وجود دارد هیچ پیشرفت بیشتر در عدم مشارکت در Ladakh پس از فرماندهان سپاه جلسه در 14 ژوئیه در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Depsang دشت. هند می خواهد چین برای بازگرداندن وضع موجود از مارس سال 2020 در لاک.

چینی نیست خالی انگشت 5 در Pangong Tso و در ادامه به برگزاری پشته در انگشت 4 منطقه است. در فاز اولیه از متارکه, چینی, سربازان تا به حال خالی بانک ها از Pangong Tso دریاچه در انگشت 4 در جولای 9 رفته و به انگشت 5. اما آنها هنوز هم مجبور به تخلیه منطقه بین انگشت 5 و 8 که هند ادعا می کند که قلمرو آن است. در ماه مه, چینی, نیروهای اشغال کرده بود منطقه بین انگشت 4 به 8 و مانع هندی نیروهای گشت. در چشمه های آب گرم منطقه, چینی, سربازان باید گزارش نه نقل مکان کرد و به میزان مورد توافق در ژوئن 6 و هنوز هم برخی از حضور. ارشد افسران ارتش گفت که در چشمه های آب گرم و Gogra پست های چینی تا به حال توسط رها تا 2.5 متر.

ارتش در حال حاضر آماده برای مناقشه با چین را ادامه خواهد داد برای یک مدت طولانی و شروع به طرح سهام و مواد مورد نیاز برای زمستان استقرار نیروهای نظامی در چنین ارتفاع بالا. چین به ارمغان آورده است تعداد زیادی از نیروهای نظامی تخمین زده می شود حدود 40,000 سربازان در جبهه و عمق مناطق در لاک در Ladakh بخش که در آن آنها را نیز انباشته تانک و توپخانه هواپیما و رادار jammers.

باز کردن فرماندهان نیروی هوایی’, کنفرانس, وزیر دفاع گفت: شیوه ای حرفه ای است که در آن نیروی هوایی اسرائیل انجام حملات هوایی در Balakot و همچنین استقرار سریع از دارایی های نیروی هوایی اسرائیل در جلو محل در شرق لاداخ حال ارسال پیام قوی به هند دشمنان. Air Chief Marshal R. K. S. tony addison رئیس Air کارکنان گفت: نیروی هوایی اسرائیل بود که به خوبی آماده برای مقابله کوتاه مدت و استراتژیک تهدیدات و واحدهای خود شدند و به طور مساوی آماده برای مقابله با هر گونه اقدام تهاجمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de