Illustration for article titled Black Firefighters in North Carolina Protest Systemic Racism, Demand Fire Chief Resign

عکس: TFoxFoto (شاتر)

اتوبوس, یک سازمان از آتش نشانان در وینستون-سیلم, N. C., مبارزه برای تغییر دهه نژادپرستی نهادی در درون خود آتش نشانی.

تبلیغات

فاکس 8 گزارش که این گروه همراه با نمایندگانی از Emancipate NC, نفرت از وینستون و چند سازمان دیگر جمع آوری شده در خارج از ایستگاه 1 در وینستون-سیلم به تقاضا است که رئیس آتش نشانی و شهرستان رسیدگی به اتهامات متعدد نژادی و آزار و اذیت جنسی که گرفتار این بخش است.

“این یک گام اول است. این کنفرانس مطبوعاتی که گزینه های هسته ای. این مردان و زنان خواهد بود اگر آنها می تواند شنیده شده است” وکیل سحر seven lions با Emancipate NC به خبرنگاران گفت:. این گروه گفت که این اتهامات نیست اخیر و شهر است که نادیده گرفته سال از نگرانی های ارائه شده توسط آتش نشان.

تبلیغات

“چرا یک جوان جدید آتش افسر باید استقبال در میز خود را با یک گوریل ، چرا ما مجبور به تحمل این نوع از بستن nooses در جلسات آموزشی بدون مراجعه و یا حمایت ؟ چرا N-word حلقه با صدای بلند در سراسر ایستگاه در شهرستان؟” توماس پن با اتوبوس گفت: Fox 8. “وجود دارد برخی از چیزهایی که مردان جوان شده اند مایل به جلو آمده و با ما به اشتراک بگذارید اما آنها از ترس قصاص و تلافی نیست که به ترویج انتقال به جایگزین ایستگاه. آن را اجرا می کند حیطه,” او اضافه شده است.

این گروه با صدور یک بیانیه مطبوعاتی ترسیم خواسته های خود که یکی از آنها اخراج رئیس ویلیام مایو. من احساس می کنم موظف اشاره است که این انسانهای توسط یک نژادپرست به نام رئیس مایو.

در این نقطه من صادقانه احساس می کنم مثل ما زمانی است که نوشته شده توسط مردمی ساخته شده که روح هواپیما.

این گروه همچنین خواستار اجرای دو فصلنامه اجباری تنوع آموزش اجرای تحمل صفر وقتی که می آید به کد انجام سیاست های رسانه های اجتماعی و تحقیقات خارجی راه اندازی شده است به رئیس مایو, کاپیتان کریس بلچر و کاپیتان کوین ساحل که آنها بر این باورند که نقض اصول اخلاقی وقتی که می آید به آن, رسانه های اجتماعی و آزار و اذیت جنسی کشوراست. این گروه می گوید که آنها فرستاده و خواسته های خود را به وینستون-سیلم آتش نشانی 15 روز پیش و در عین حال برای دریافت پاسخ.

تبلیغات

آن را بسیار به احتمال زیاد است که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در بعضی از فرم یا دیگر در اکثر محیط های کاری بدون توجه به حرفه ای. نمونه هایی از شیوه های تبعیض آمیز شده اند در محل کار اعم از نوار باشگاه, به اتاق های خبربرای شرکت های فن آوری. این است که حتی اولین نمونه از نژاد پرستی در یک آتش نشانی به اواخر ماه گذشته ریشه گزارش دو فلوریدا مقامات از کار اخراج شدند و پس از یک نقاشی دیواری سفید چهره دو آتش نشان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de