Illustration for article titled Black Music Groups With 3-Letter* Names, Ranked

عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ)

آیا تا کنون شده است فقط نشستن در اطراف و به خودتان فکر “خود وجود دارد چندین گروه موسیقی—هر دو در هیپ-هاپ و R&B—که رفت با سه حرف مخفف. کسی باید آنها را رتبه بندی.”? نه ؟ فقط من. من خود. سلام.

تبلیغات

که دقیقا همان چیزی است که برای من اتفاق افتاده دیروز. من انجام شده بود چیزی را در طبیعت مرموز می باشد اما من نمی توانم به شما بگویم چه من انجام شده بود) و من نمی توانم به شما بگویم که چرا (من آن را انجام می دهند). اما در این میان انجام چیزی است که من نمی توانم به شما بگویم در مورد (یا چرا natch) من شروع به فکر کردن در مورد SWV. و سپس من شروع به فکر کردن در مورد TLC. و پس از آن من بود “Boyz II Men, ABC, BBD.” پس از من گفت که یکی از آخرین من گفت: mmhmm. و از آنجا که همه از آن من بود و من تعجب می کنم اگر کسی تا به حال گرفته به رتبه Bفقدان گروه موسیقی که استراحت در laurels خود در سه حرفی مخفف نام. معلوم است که من می توانم هر جایی که آن را انجام داده. بنابراین من تصمیم به این گوشته. من باور دارم که گاهی اوقات شما را مجبور به انجام چیزی است که هیچ کس دیگری را انجام خواهد داد. آن را مانند من هرگز به شما گفته به فروش مواد مخدر. هیچ Hov که خیلی امیدوارم شما (ما oui) نمی خواهد که به از طریق آن بروید.

به طوری که آنچه که ما در حال رفتن به انجام امروز—چیزی که به من آمد دیروز. من قصد دارم به رتبه Bفقدان موسیقی گروه با سه حرف اختصاری برای نام. اما در ابتدا, اجازه دهید به وضع برخی از سریع قوانین زمین: برای خواندن-ignorers من گفت: “قرار گرفتند.” مهم نیست که چگونه بسیاری از زندگی DMX زندگی کرده است یک گروهاو یک فرد است. اگر شما هنوز هم علاقه مند به بحث در مورد DMX بیشتر من مطمئن هستم که او ارائه خواهد شد مقدار زیادی از علوفه برای بحث پس از چهارشنبه شب Verzuz در برابر Snoop Dogg.

تبلیغات

همچنین من نمی خواهد از جمله گروه که سه حروف در واقع اعداد. مانند من نخواهد بود از جمله 702 یا 112. من خواهد شد از جمله یک گروه است که بیشتر حروف از اعداد (که می شود دو نفر از آنجایی که ما در حال انجام سه حرف combos). من احساس می کنم چون این نامه در حال حاضر اکثریت برای یک لحظه کوتاه در زمان ما یک استثنا از این رو ستاره (*که ستاره) در تیتر. It’s my party, من, گریه, اگر من می خواهم به.

در نهایت من احتمالا شامل هر بفقدان گروه موسیقی با یک سه حرف مخفف نام. رک و پوست کنده که شیرجه عمیق ثابت سخت تر از من خواست آن را به. به علاوه من تا به حال به برخی از آزادی در حال حاضر, بنابراین من متوقف شده در 11. سیاه و آزادی است که تقریبا من صدف. این گروه که من از جمله سخت به اندازه کافی برای رتبه بندی. بنابراین اجازه دهید آن را دریافت کنید. همچنین این بود که خیلی سخت تر از من پیش بینی. دو به علاوه دو برابر ماهی.

11. HWA

من یک زن نمی, بنابراین من واقعا نمی تواند صحبت می کنند در مورد اینکه آیا یا نه این ظالم سوابق خودرو مختصر برای Hoez با نگرش (مصرف چوب از خود برچسب همتایان N. W. A., به زودی می آیند) بود توانمندسازی و یا در زمان قدرت و مالکیت بیش از کلمه “کج بیل زدن/هو” مثل ما ادعا می کنند که انجام می شود با کلمه “nigga.” بنابراین گنجاندن آنها در اینجا در 11 نقطه هیچ ربطی به با نام خود. آن را به طور کامل چون من به معنای واقعی کلمه نمی تواند نام یک تک آهنگ از ایشان بالای سر من. تا به امروز من نمی توانستم بگویم که من تا کنون در واقع شنیده می شود یکی از آهنگ های خود را. شما ممکن است آنها را بالاتر من هرگز.

تبلیغات

10. 3LW

بنابراین تنها دلیل من 3LW (3 کمی زنان) در 10 نقطه است که من فکر کردم آنها آهنگ “اگر” است که در واقع یک Blaque آهنگ. این به این معنی است که من نمی تواند نام هر 3LW آهنگ هر چند معلوم می شود آنها کاملا موفق و یا حداقل به اندازه کافی موفق به خود را جداگانه “3LW آلبومها” در ویکیپدیا. اما این گروه به ما Naturi Naughton که بازی شخصیت Tasha در قدرت. من لذت بردم از قدرت به طوری که آنها را وادار به ماندن در 10 نقطه. همچنین این گروه با اکثریت نامه پس از آن سه نامه نام گروه” استثنا اگر آن را آشکار است. به عنوان اگر.

تبلیغات

9. ABC

کوتاه برای دیگری بد ایجاد این Michael Bivins از نسخه جدید و BBD بچه های گروه ما بازدید مانند “Iesha” (احتمالا مزاحم هر دختر جوان که با نام هیچ مهم نیست که چگونه آن را املای در اوایل ’90s) و “زمین بازی است.” آنها همچنین در پایان از دست دادن مبارزه با آنها شروع نکردیم Kriss Kross. ABC عینک لباس های خود را در داخل و Kriss Kross اجازه دهید ما می دانیم که داخل شد wiggedy wiggedy wiggedy wack. The Notorious B. I. G. خواهد با استفاده از یک تاکتیک مشابه در Kwame پسر نابغه چند سال بعد وقتی که او به ما گفت که “سبک خود را ایفا کرده است مانند کسانی که fuckin’ نقطه رقص لهستانی پولکا.” Kwame بود که شناخته شده برای نقطه رقص لهستانی پولکا, تا به حال به دوباره اختراع خود را. Kwame در این لیست نیست. نام خود را ندارد سه حرف مخفف.

تبلیغات

8. MOP

Brownsville, بروکلین بهترین خمیر را پوسه است طعم به دست آورد. من هرگز به طور کامل به دست آورد و این طعم و مزه. در همان زمان آنها را به یکی از بزرگترین سرقت songs of all time در “Ante Up” که ریمیکس شده است و حتی بهتر جم به سرقت به. جدی اگر شما هرگز سرقت شده است به “Ante Up” شما از دست رفته. این عجله آدرنالین مانند یک لیوان. من فقط گفتن یک جوانی در محله ای که من دیدم چوب تا کسی در حالی که بازی رادی Ricch بیش از آی فون خود را که او واقعا باید جلو MOP دفعه بعد. من گزارش پیشرفت خود را.

تبلیغات

7. LSG

Levert عرق Gill شد یک گروه تشکیل شده توسط Gerald Levert کیت عرق و Johnny Gill. من می خواهم بگویم آنها دستور داد که اسامی به ترتیب از آواز توانایی اما پس از آن Keith Sweat قطعا آخرین. من هم آرزو می کنم من می تواند وجود داشته اند به آنها مراجعه کنید در مورد استدلال می کنند که اولیه باید اول بروید. آنها به ما یک کلاسیک رکورد در “بدن من” و جای خواب بازدید و با “کنجکاو” و “همه زمان ها است.” که تمام من واقعا…. “بدن من” بدل به ابریشم ” و “ملاقات در اتاق خواب من است.” ابریشم مانند قوام نیز در این لیست نیست.

تبلیغات

6. UGK

زیرزمینی Kingz هر دو شکست و محبوب به خصوص در میان رپرهای. دلال محبت C (R. I. P.) شد و مورد علاقه همه رپر و تهیه کننده و Bun B یک ترانه سرا که حتی موفق به تلنگر استعدادهای خود را به تدریس در کلاس های دانشگاه رایس است. اگر نه به صورت فوق العاده ای دستاوردهای گروه باقی مانده هر دو در نمودار و مهمتر از همه در قلب آنها می شود بالاتر است.

تبلیغات

5. BBD

این است که در آن گه شروع به گرفتن واقعا سخت است. ریکی (B)ell مایکل (Biv)فهم و Ronny (D)evoe این سه شاخه از نسخه جدید هنگامی که بابی براون, رالف Tresvant و Johnny Gill همه رفت و انفرادی موفق به انتشار این آهنگ با بیشترین قدرت ماندن از همه غیر نسخه جدید پروژه های. “سم” خواهد بود در لیست پخش در 3275. “سم” که یک سوسک آن را به عمر همه ما است. که خوب است به اندازه کافی به آن را به سمت بالای این لیست.

تبلیغات

4. با مسئولیت محدود

با مسئولیت محدود به عنوان عشق هم فراهم Devotion اما بدل فوق العاده به L. T. D. همین دلیل است که این گروه حق در اینجا ؟ چهار کلمه است. جفری آزبورن. “عشق Ballad.”

تبلیغات

3. NWA

احتمالا معروف ترین مخفف سیاه گروه موسیقی تمام دوران آنها نیز بیشتر پوچ و misogynistic و رک و پوست کنده مسخره است. این گروه به عنوان N. W. A. چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که استعداد زیادی برای خالص fuckery. در همان زمان آنها ایجاد راههای برای غنی تر بنبود مردم از هر بفقدان گروه موسیقی در این لیست احتمالا دوره (من نمی واقعیت این بررسی). من فکر می کنم ما می توانید موافقت کنید این است که بیشتر به یک چیز خوب است.

تبلیغات

2. TLC

TLC کوتاه از اسامی اعضای گروه—تی Boz, چپ چشم و فلفل قرمز—مسلما موفق ترین گروه دختر/گروه تمام وقت; آنها قطعا یکی از بالاترین فروش. آنها آن را انجام داده ایم همه. آنها با موفقیت تعقیب آبشارهای حتی اگر آنها گفته بقیه از ما نیست. آنها که گرفتار leprechaun در پایان رنگین کمان و احتمالا در Alabama.

تبلیغات

TLC است گه. آنها تقلب مربا, عشق, مربا, مربا, مربا و آنها بیش از حد افتخار به التماس. زمانی که خالد می گوید: “ما بهترین” او واقعا زبان برای TLC.

1. SWV

با توجه TLC عظمت چرا SWV (خواهران با Voices), در شماره 1 و TLC? ساده است: در حالی که TLC بود و بزرگتر در هر راه ممکن SWV ساخته شده بهتر آهنگ ها و کامل hip-hop R&B در راه است که خواهد جم برای همیشه لطفا برای. شما می توانید با پرتاب یک حزب و بازی های متعدد SWV آهنگ. آهنگ های خود را جم سخت تر remix سخت تر و bop سخت تر است. SWV است دختر مورد علاقه من گروه تا کنون. من “ما No. 1” کف دست را افزایش می دهد برای SWV. این S (S) Dubba (Dubba) U (U) به (V) V.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de