Illustration for article titled Black People Set to be Disproportionately Affected as Eviction Moratorium Ends

عکس: شاتر (شاتر)

در ماه مارس دولت فدرال صادر شده و یک مهلت قانونی برای اخراج به دلیل تعطیلی و زیان کار است که منجر به از coronavirus بیماری همه گیر. در جولای 25, توقف منقضی می شود و مگر اینکه کنگره سریع عمل می کند هزاران نفر از مردم در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را.

تبلیغات

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط مرکز عمومی یکپارچگی (CPI) نشان داده است که از 8,089 اخراج اعلامیه که واصل شده است از ماه مارس نامتناسب شماره تاثیر سیاه و قهوه ای ساکنان کمدرآمد مناطق. مردم سیاه و سفید در حال حاضر در میان کسانی که به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود به عنوان یک نتیجه از تعطیلیو با توجه به CDC پنج برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس از مردم سفید. بحران مسکن تنها می افزاید: به عوامل استرس زا در آورده با این ویروس.

Latoyia لررین, یک مادر دو که با این نسخهها کار خدمات به مشتریان برای آبی صلیب آبی سپر در اورلاندو فلوریدا., گفت: شاخص بهای مصرف کننده که او ساعت قطع شد پشت در شروع این بیماری همه گیر و شریک زندگی خود را از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در هارد راک کافه. به عنوان یک نتیجه لررین مدیون $1,900 در اجاره از ماه مه و ژوئن. صاحبخانه او ضبط توجه داشته باشید به او گفت او قرارداد اجاره را تمدید نمی شود در ماه اوت زمانی که فلوریدا اخراج توقف منقضی می شود و این که او باید خانه را ترک و یا اخراج. “ما یک خانواده است که به انجام همه چیز را راست — حداقل تا به حال. من یک فرد که نمی خواهم به پرداخت صورتحساب خود را” لورن گفت: این مرکز است.

تبلیغات

لررین داستان تنها یکی از هزاران نفر که ممکن است از دست دادن اقامت خود را حتی به عنوان مقامات در سراسر کشور می خواهیم مردم را به ماندن در خانه.

این کشور در حال حاضر در درک مقرون به صرفه بحران مسکن و COVID-19 تنها بیشتر برجسته موجود نابرابری که میان مردم سیاه و سفید مردم است. بحران مسکن به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید به عنوان با توجه به اداره آمارو 59 درصد از خانه های اشغال شده توسط مردم سیاه اجاره ای در مقایسه با تنها 28 درصد از غیر هیسپانیک سفید خانه های اشغال شده. برای کم درآمد خانوارها وجود دارد تنها چهار خانه برای هر 10 مستاجرها در کمترین درآمد براکت. این به این معنی است که حتی به عنوان هزاران نفر را به اخراج شود هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که در حال انتظار را به جای خود.

“این خیلی آسان است فقط به بوسیله اسباب گردنده از طریق مستاجران” آن کت الکساندر یک رهبر پروژه با دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه به مرکز. او در ادامه می گویند که در حالی که اکثر صاحبخانه نمایندگی قانونی اکثر مستاجران نمی توانیم یک وکیل ساخت اقدام قانونی بعید است. “عرشه انباشته علیه مستاجران در حال حاضر,” او اضافه شده است.

از CPمن:

عمومی یکپارچگی و تحليل 8,089 اخراج موارد مطروحه بین مارس 27 جولای 10 موجود در یک پایگاه داده مدیریت توسط تامسون رویترز Westlaw دادگاه ردیابی خدمات. Westlaw ندارد جهانی پوشش دادگاه و براده نیست به طور مساوی توزیع شده است. حدود دو سوم آمده از فلوریدا و گرجستان است.

هنوز الگوی روشن است. صاحبخانه در حال تشکیل پرونده اخراج موارد ضعیف و غیر سفید محله در سراسر حوزه های قضایی عمومی یکپارچگی بررسی قرار می گیرد:

  • نزدیک به دو سوم از اخراج شدند در برابر مستاجر زندگی می کنند در سرشماری دستگاه با یک جمعیت اقلیت بالاتر از میانگین ملی از 39 درصد است.
  • نزدیک به نیمی از موارد اخراج شد در برابر مستاجر زندگی می کنند در سرشماری دستگاه با متوسط درآمد خانوار بود که در زیر $42,000 پایین چهارم از تمام دستگاه ها در سراسر کشور.
  • حدود 37 درصد از موارد اخراج شد در برابر مستاجر زندگی می کنند در سرشماری دستگاه با هر دو بالاتر از متوسط نسبت غیر سفید نفر و متوسط درآمد خانوار در کمترین درآمد چارک. تنها حدود 14 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند در یک دستگاه.

اخراج دشوار است برای پیگیری از آنجا که هیچ سیستم ملی کامپایل موارد ثبت شده توسط صاحبخانه. اخراج آزمایشگاه در دانشگاه پرینستون به تازگی منتشر شده یک زمان واقعی اخراج ردیاب برای 11 شهرستانها نشان می دهد که اخراج براده در حال افزایش در مکان هایی که ضعیف تر مستاجر حمایت.

تبلیغات

Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) قرار داده شده و یک مهلت قانونی برای اخراج برای خواص حمایت فدرال وام مسکن است که تنها اختصاص 28 درصد از 43.8 میلیون اجاره واحد در کشور است. این به این معنی است که حتی از طریق قانونی مردم هنوز در حال اخراج در سراسر کشور است. علاوه بر این توقف نمی جلوگیری از صاحبخانه از قادر بودن به فایل اخراج اسناد و مدارک در دادگاه به این معنی است که پس از آن به پایان می رسد وجود دارد هزاران نفر از موارد هستند که در انتظار پردازش می شود.

Jamos “جی” Mobley مسکن مدافع و ارشد مسکن وکیل برای کمک حقوقی جامعه از اورنج کانتی کانون وکلای هشدار داده است که یک “سونامی اخراج” است به احتمال زیاد به عنوان توقف تنظیم شده است برای پایان دادن به. برای Mobley آموزش داده است هر وکیل در کارکنان خود را در مستأجر اساسنامه به صورت اجتناب ناپذیر افزایش تماس های پس از مهلت قانونی به پایان می رسد در فلوریدا.

تبلیغات

اخراج نمی کند و فقط با قرار دادن کسی که در خارج از خانه آن را نیز محدودیت توانایی خود را برای پیدا کردن مسکن در آینده است. اخراج ترک یک علامت دائم در یک مستاجر سابقه اعتباری و اغلب صاحبخانه ها رد خواهد شد به اجاره به مستاجر اگر آنها را اخراج خود را ضبط. به سادگی قرار دادن مردم هستند که به طور دائم برای یک وضعیت است که آنها بازی نقش کمی در ایجاد.

مگر اینکه کنگره اعمال به سرعت عبور می کند و یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی هزاران خانواده در حال رفتن به قرار دادن در خیابان در طول یک بیماری همه گیر است که نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش.

تبلیغات

در مکان هایی مانند فلوریدا و گرجستان که در حال حاضر رو به عظیم خوشه در موارد انقضای مهلت قانونی نمی تواند در یک زمان بدتر. با توجه به این که جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر در تقابل بیش از دیگر محرک لایحه, این وضعیت ممکن است خیلی بدتر از قبل از آن بهتر می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله