Illustration for article titled Ex-Lawyer Launches the 1st Black-Owned Stock Exchange in U.S. History

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

هنگامی که ما صحبت در مورد امتیاز سفید و سیستمیک نژادپرستی یکی از چیزهایی که همیشه می آید تا نسل ثروت. آن چیزی که مردم سفید به طور نامتناسبی از سود و چیزی که عملا وجود ندارد برای مردم سیاه و سفید همانطور که تاریخ به ما نشان داده موارد به مراتب بیشتر از ثروت سیاه و سفید بودن دستکاری (*سرفه* سیاه وال استریت * * * * سرفه*) از موارد که در آن شده است پرورش و تشویق. یک وکیل سابق اتحاد گام به سوی اصلاح این اختلاف راه اندازی شده توسط سیاه و سفید اول متعلق به بورس در تاریخ ایالات متحده است.

تبلیغات

در مصاحبه با سیاه شرکتسابق وکیل جو Cecala مورد بحث رویای بورس—بورس اوراق بهادار تاسیس کرد در همکاری با کادیز سرمایه, برگزاری, L. L. C., یک اقلیت متعلق به شرکت سهام خصوصی. با توجه به رویای ارز در وب سایت این شرکت تمرکز “در کسب و کار کوچک تشکیل سرمایه و تنوع با استفاده از قدرت آمریکا سرمایه گذاری عمومی است.”

“من در اوایل حقوقی حرفه ای یاد گرفتم چگونه بورس ‘شکار’ به صورت نقدینگی چون من وکیل برای بنیانگذاران مجمع الجزایر یکی از اولین و بزرگترین الکترونیکی مبادلات سهام در جهان” Cecala گفته بود. “مجمع الجزایر رشد به چه دنیا آمده است می دانم today به عنوان بازار بورس نیویورک. به دلیل تجربه من در درک شکل گیری جهان بزرگترین الکترونیکی بورس یاد گرفتم که چگونه یک بورس ایجاد می کند و کنترل نقدینگی در بازار است.”

تبلیغات

“پس از سال ها تحقیق متوجه شدم که ساختار ما بازار سرمایه و جاری بورس به نفع تنها بزرگترین معاملات با افراد مشهور شرکت Cercala ادامه داد. “تحقیقات من نشان داد که قبل از مجمع الجزایر اکثریت قریب به اتفاق از IPO شد 50.0 میلیون دلار و در زیر! توسط 2004 کوچک سرمایه IPO را تا به حال همه از بین رفته. پس از سال ها کار با اقلیت کسب و کار من متوجه شدم به عنوان خوبی است که کسب و کارهای اقلیت بودند تقریبا وجود ندارد و از تمام سازمان ها و شرکت listings.”

Cecala امیدوار است که با راه اندازی رویای ارز او ایجاد یک فضای که اجازه خواهد داد که بیشتر مردم از رنگ (و مردم به طور خاص) به سرمایه گذاری و همچنین ترویج و اقلیت متعلق به کسب و کار به سرمایه گذاری در.

“اهمیت سیاه و سفید متعلق به بورس نمی تواند درک شود. تحقیقات از SEC IPO نیروی کار نشان می دهد که 92 درصد از تمام مشاغل ایجاد شده پس از شرکت می رود,” او گفت:. “در 230 سال سابقه مبادلات سهام در آمریکا تنها یک سیاه متعلق به شرکت ساخته شده است آن را به بازار بورس نیویورک و شده است وجود دارد هرگز یک سیاه متعلق به بورس اوراق بهادار. بدون دسترسی به بازارهای عمومی هر بخش از جامعه وجود ندارد و قطعا رنج می برند از لحاظ اقتصادی. این است که اهمیت داشتن یک کانال برای دسترسی به بازارهای عمومی در امریکا است.”

آن را یک گام به سمت پل نژادی شکاف ثروت است که ما امیدواریم که موفق خواهد بود و سود بیشتر سیاه کارآفرینان و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در آینده است. و امیدوارم آن را نمی خواهد آخرین سهام رد و بدل شده متعلق به سیاه و عامیانه. جو Cecala ما به شما درود می فرستم و برای شما آرزوی موفقیت های زیادی را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de