هومر بیلی می دهد تا سه خانه اجرا می شود, دوقلو از دست دادن 4-3 به توله در نهایی tune-up برای روز افتتاحیه

شیکاگو – هومر بیلی حداقل کار خود را در.

جانباز righthander ندارد, بزرگترین خط در چهار شنبه در یک 4-3 نمایشگاه پس از از دست دادن توله hitters خمرهای شکل چند از زمین تا

آنتونی ریزو لعنتی دو اجرا اجرای خانه به راست در اولین ورود در یک تقسیم انگشتی fastball پرتاب کمربند بالا و بیش از بشقاب. سه مورد بعد Wilson Contreras در زمان بیلی fastball به میدان مخالف برای یک خانه اجرا و 3-0 توله منجر شود.

بیلی بهبود به بازی شیر یا خط بدون گل دوم باز یافته اما Contreras زده دوباره در سوم زمین باز یافته رانندگی بیلی fastball بیش از این مرکز زمینه یک انفجار اندازه گیری Statcast در 444 ،

که به پایان رسید تا بودن بیلی نهایی زمین باز یافته. او به چهار اجرا در پنج بازدید و دو پیاده روی با سه strikeouts. او جایگزین شد تایلر Clippard.

“تا به حال چند که من از نوع چپ در منطقه” بیلی گفت. “آن را سخت به بگویید که آنهایی بودند اما همواره شبیه به [فرمان] بود به آرامی گرفتن وجود دارد.”

دوقلوها به ثمر رساند در گذشت, توپ, وحشی زمین و نیروی واقعی چیزهای هیجان انگیز. بازی به پایان رسید با نلسون کروز پرواز به هشدار مسیر با یک مرد در نهم.

میچ Garver چراغ خاموش در برابر توله lefthander جان لستر یک یادآوری است که دوقلوها مدیر Rocco Baldelli مورد استفاده او در آن نقش 25 بار. و Garver ساخته شده ترین آن ضربه 12 homers با .706 ضربه زنی در صد.

Baldelli دوست دارد خود را به نگه داشتن فهرستی از افکار خود را, اما او دارای چندین گزینه برای یک leadoff hitter وظیفه زمانی که برخی از تیم ها مشکل پیدا کردن یک hitter وظیفه قادر به شروع همه چیز خاموش است.

حداکثر کپلر احتمال بازگشت به leadoff نقش در این فصل پس از پنبه حلاجی شده در نقطه 105 بار در فصل گذشته. چه Baldelli به عامل در این است که اگر او باید در ترکیب لوئیز Arraez که تا به حال .399 بر پایه درصد در فصل گذشته و همچنین Garver در برابر چپی.

و خورخه Polanco منطقه نیز می تواند بت leadoff اگر مورد نیاز است.

“ما بچه ها که مناسب می تواند به سادگی در تقریبا در هر نقطه که شما قرار داده و آنها را” Baldelli گفت. “ما می توانیم بحث در مورد استراتژی و ما می توانیم بحث در مورد ترکیب و تعادل و حتی متعادل صفات hitters به عنوان مخالف فقط به چپ و راست تعادل است. وجود دارد بسیاری از واقعا جالب راه به آن را دریافت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de