ستاره دنباله دار Neowise به تازگی شده است حلق آویز در اطراف آسمان شب. آیا شما متوجه شده اید ؟

اگر شما می خواهید برای دریافت یک نگاه اجمالی و یا عکس بهتر آن را به زودی. ستاره دنباله دار را در آن نزدیکترین رویکرد به زمین در شب چهارشنبه و در نهایت از نظر محو نمی شود دیده می شود دوباره برای 6,800 سال با توجه به ناسا.

پس از سنت های Neowise ستاره دنباله دار است که به نام کاشف آن که در این مورد بود که ناسا در نزدیکی زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer ماموریت. شناسایی شد مارس 27, ساخته شده خود را نزدیک ترین عبور خورشید در جولای 3 است و در حال حاضر رفتن به دور می رسد از منظومه شمسی است.

ستاره دنباله دار نسبتا روشن یکی از درخشان ترین در سال است. آن قابل مشاهده است به سختی به چشم غیر مسلح در تاریک و روشن آسمان دور از چراغ های شهر. اما از آن است که یک نور و روشنایی دنباله دار, اگر شما می دانید که در آن و زمانی که به نگاه.

چگونه برای دیدن ستاره دنباله دار Neowise

بهترین زمان برای دیدن ستاره دنباله دار Neowise است در شب. آن بالا می رود بالاتر و هر شب در شمال غربی آسمان بین دب اکبر و افق.

این نیز قابل مشاهده در اطراف سحر اما در حال تبدیل شدن سخت تر برای دیدن ،

هر چند به لحاظ نظری قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح در شرایط خوب, دوربین شکاری (یا یک برنامه تلفن هوشمند است که نقشه آسمان شب) ممکن است لازم است به دقت Neowise.

چگونه به عکس Neowise

اگر شما می خواهید یک یادگاری از این دنباله دار سفر به درون منظومه شمسی, شما نیاز به یک سه پایه و یک دوربین است که اجازه می دهد تا شما را به صورت دستی تنظیم قرار گرفتن در معرض طولانی و ویرایش عکس نرم افزار.

در حالت ایده آل شما می خواهید به دور از چراغ های شهر اما آن را لازم نیست. نمایش خوبی از شمال افق است.

نوردهی از 3 تا 20 ثانیه ممکن است لازم باشد. فوربس علم کمک کننده جیمی کارتر نشان می دهد دیگر مواجهه به صورت گسترده تر خوش منظره و زیبا عکس های زیبا و کوتاه برای مواجهه نزدیک. اما این همه پایین می آید به آزمایش های خود را بر اساس تنظیمات دیگر و شرایط محلی.

در حال ویرایش نرم افزار کمک خواهد کرد که روشن کردن عکس و پاک کردن سر و صدا تصویر از نور کم.

ناسا ارائه می دهد راهنمایی در وب سایت خود را.

هنگامی که ماه کامل بعدی? شهابی?

اگر شما از دست Neowise وجود دارد بیشتر آسمان شب حوادث برای پیگیری در هفته های آینده.

بعد از عمده شهابی است, بارش شهابی برساوشی که اوج شب Aug. 11-12 و می تواند تولید 50 تا 75 شهاب سنگ در ساعت در حداکثر با توجه به شهاب جامعه آمریکا. آن است که قبل از دو ضعیف دوش دلتا Aquariids و آلفا Carpicornids که هر دو اوج جولای 28-29.

ماه کامل در اوت ماهیان خاویاری ماه در Aug. 3.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله