Gabrielle Union attends the Lanvin Menswear Fall/Winter 2020-2021 show on January 19, 2020, in Paris, France.

Gabrielle Union حضور Lanvin لباس مردانه پاییز/زمستان 2020-2021 نشان می دهد در ژانویه 19, 2020, در, پاریس, فرانسه.
عکس: پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

Gabrielle Union, همه چیز در مورد ابراز خود—خود حقیقی خود. می رود که برای هر کس و هر کسی از جمله فرزندان او.

تبلیغات

وقتی که می آید به مو به طور خاص بازیگر-تهیه کننده و زیبایی/مد مغول است که مطمئن شوید او القا عشق را در کودکان خود به ویژه دو جوانترین Zaya (در حال حاضر 13 سال) و Kaavia (در حال حاضر 20 ماه) از نظر راه آنها بیان خودشان هستند.

“موهای خود را بخشی از شما و آن را به یک فرمت از شما اما برای شروع با عشق به خود و غرور خود را در سیاهی و Afrocentric امکانات چه می شود که موهای خود را و خود بینی و لب خود را و یا بدن خود را,” او به تازگی گفته مردم.

تبلیغات

اتحادیه اطمینان طرفداران او و شوهر, Dwyane Wade هستند “به طور مداوم با تائید بچه های ما به خصوص در حال حاضر که بسیاری از نیروهای خارجی که ضد سیاه و سفید. آن است که همیشه غرور و زندگی خود بهترین و زندگی خود را بهترین زندگی سیاه. و اجازه دهید خود را فر انجام آنچه انجام می دهند.”

این اطمینان است که به ویژه مهم در رسانه های اجتماعی سن که به عنوان یک چهره عمومی اتحادیه اغلب تجارب سنگین انتقاد با هر حرکت از جمله چگونه او را انتخاب و به نمایش گذاشتن کودک ،

تبلیغات

“من از دیدن نظرات و مردم مانند” چرا موهای خود را هرگز انجام می شود؟’ و من مانند او یک سال و نیم است.’ من نمی خواهم به او پیچیده در مورد آنچه که قابل قبول در سبک” اتحادیه اشاره کرد.

اتحادیه می داند آنچه در آن مانند به کمتر احساس اعتماد به نفس به عنوان یک کودک های که او می خواست به سادگی “جا” زمانی که او 8 سال دانستن مو متفاوت بود و این که او نمی خواست به othered. اما او می خواهد فرزندان خود را به جشن خود را منحصر به فرد و با تأکید بر لزوم آزادی خود را به انجام این کار. برای اتحادیه های او در نهایت فقط می خواهد موهای خود را به رشد در راه سالم.

تبلیغات

“چند روز Kav شما قلم مو خود را و او می خواهید کمی آفریقایی پف. و برخی از روزها او فقط می خواهد از خواب بیدار و به” اتحادیه اشاره کرد. “و Zaya رفت و از صورتی به ورزش. اگر شما می خواهید به سوئیچ آن را هر روز ، چه شما را با موهای خود انتخاب شخصی است. برای من تمرکز بر روی مو های سالم نه در آنچه شما را با آن انجام دهد.”

اتحادیه به طور مداوم نگه می دارد که همان انرژی با کسب و کار نیز اخیرا اعلام کرد آینده مجلس از محصولات مراقبت از مو خط که او co-ایجاد شده با او دیرین hairstylist لری Sims به نام بی عیب و نقص. در اعلام راه اندازی اتحادیه گفت که او می خواست به “به طور کامل خود را تشویق کنند بیان و معتبر مالکیت سبک شخصی.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de