رژیم صهیونیستی. تیم Walz امضا و به قانون جارو بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات یکشنبه, ساخت, مینه سوتا, آخرین دولت به اتخاذ تغییرات به اجرای قانون در پی جورج فلوید مرگ است.

این قانون که به تصویب تقسیم مقننه با گسترده حمایت هر دو حزب در اوایل این هفته ushers در برخی از تغییرات قابل توجهی را به دولت و سیستم عدالت کیفری در سال است.

“هر فرد و هر Minnesotan سزاوار احساس امن و محافظت شده در جوامع خود” Walz گفت. “این دو حزبی قطعه ای از قوانین حرکت ما به سمت یک گام مهم به سوی عدالت کیفری اصلاحات”

عمده سیاست شیفت شامل یک ایالت ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت های چنین به عنوان یک مورد استفاده در Floyd — و منع مالیات دهندگان بودجه جنگجو-سبک آموزش برای افسران. اندازه گیری نیز ایجاد الزامات مورد نیاز برای جمع آوری اطلاعات مربوط به نیروی مرگبار برخورد و افسر مداخله و ایجاد یک جدید داوری پنل برای پلیس سوء موارد است.

اندازه گیری طول می کشد که اثر اوت 1 محصول از هفته شدید مذاکره در کنگره در میان فشار برای اصلاحات پلیس در ایالت مینه سوتا و فراتر از آن. قانونگذار از هر دو طرف باید منادی توافق به عنوان مثال از قانونگذاران و فعالان علیه خشونت پلیس و اجرای قانون گروه با هم برای پیدا کردن زمینه های مشترک و تصویب تغییرات لازم. هنوز هم بسیاری از طرفداران گفت: اصلاحات رفتن نیست به اندازه کافی دور.

“مجلس نباید نوازش خود را در پشت برای انجام حداقل. نباید آن را گرفته اند دو جلسات ویژه برای دریافت این سیراب به پایین لایحه” وکیل و فعال Nekima لوی آرمسترانگ گفت: در اوایل این هفته. “این یک سیلی به خصوص برای ساکنان سیاه در ایالت مینه سوتا است.”

Walz گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که او بیش از حد می خواستم برای دیدن گسترده تر پاسخ. اما او گفت: سازش اندازه گیری هنوز هم نشان “نسل حرکت” در مسیر درست است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de