مینه سوتا, ایالات از دست رفته کوین Molino.

برای حدود 20 دقیقه تا زمانی که اتان Finlay کشف و ضبط بازی.

با بازیسازی هافبک Molino نشسته از Loons’ نهایی گروه D مسابقه از MLS برگشت مسابقات با آسیب ایالات به خود جلب کرد 2-2 با کلرادو رپیدز کمک به Loons حرکت به دور حذفی.

“این می شود مسابقات فوتبال است. و ما می دانیم که در مسابقات فوتبال هر چیزی می تواند اتفاق می افتد” ایالات مربی Adrian هیت گفت: در اوایل این هفته. “گاهی اوقات تیم که شروع خیلی خوبی دریافت نمی وجود دارد در پایان از آنجا که آنها ممکن است به اوج خود رسید کمی زود است. بنابراین امیدوارم ما می توانیم راه ما به بعضی از فرم. من می دانم آنچه این تیم را قادر به. ما احتمالا نمی کاملا وجود دارد و در عین حال پس از شکستن.”

رپیدز در حال حاضر می دانستم که آنها حذف از مسابقات داشتن موفق فقط یک نقطه پیش از اولین پا زدن. ایران در عین حال می تواند به پایان رسید در هر نقطه از اول تا سوم در گروه. سلامت خود را حفظ تیم هدف این بود که برای برنده شدن در این گروه اما در آینده دوم به دلیل قرعه کشی چهارشنبه ممکن است به نفع Loons بیشتر.

تا به حال Loons’ برنده آنها را تا به حال به صورت یک به-می شود-تعیین مقام سوم پيش از هر گروه B و E و یا F یک بازی است که به پا زدن کردن در 10 بعد از ظهر یکشنبه. به جای آن می توانید آنها را لذت بردن از بیش از دو روز استراحت و عادی تر شروع زمان به عنوان آنها برخورد Columbus Crew ارشد در 7 p. m. روز شنبه. کلمبوس برنده تمام مسابقات بازی ها توسط یک ترکیب نمره 7-0.

کلرادو به جلو Kei Kamara به ثمر رساند برای اولین بار در قرن 19 دقیقه با استفاده از یک ایالات حجم معاملات در نزدیکی مرکز دایره است. با بسیاری از Loons تحت فشار قرار دادند به جلو برای حمله Kamara آرام بینام به جعبه به ضرب و شتم ایالات دروازه بان تایلر میلر.

Molino جایگزینی حسنی Tauk کمک سطح نمره در 36 دقیقه است. او به خود جلب کرد یک ضربه آزاد که هافبک Jan Gregus شلاق به جعبه در نزدیکی پست. هافبک Finlay فقط نیاز به یک ظریف پا تلنگر به نمره به گذشته کلرادو دروازه بان ویلیام Shultz.

فقط هفت دقیقه بعد Finlay خود را به اتمام رسیدن. Gregus راه اندازی بازی عبور به رومن Metanire. او سوار تقریبا به هدف خط برش یک پاس به عقب به Finlay که دوباره فقط نیاز به یک لمس به نمره.

کلرادو وارد نمره با یک گل از سوپر-sub Jonathan Lewis. او فقط می خواهم پیوست و بازی چند دقیقه قبل از تیم خود ضربه آزاد. و در حالی که ایالات دیوار به رهبری دور اول توپ لوئیس تمیز با نیمه شلیک در دقیقه 59.

حتی بدون برخی از معمول رهبران مانند Molino و مرکز بازگشت آیک Opara — که هنوز شرکت کننده در این دوره از مسابقات به دلیل از قبل موجود شرایط اما به طور بالقوه می تواند بازگشت برای دور حذفی — این Loons را در بر داشت یک حس جمعی از رهبری است.

“به دلیل این شرایط است که ما در حال بازی در وسط یک بیماری همه گیر در اورلاندو با گرما و غیر طبیعی برنامه ای که ما در همه نوع از گرد هم می آیند و به نوعی از آن استقبال” میلر گفت: در اوایل این هفته. “و من احساس می کنم همه به شدت در لحظاتی خاص در بازی است.”

استار تریبیون نمی خواهد در سفر به فلوریدا در این ماه برای لیگ NBA و WNBA پوشش. این مقاله در نوشته شده بود با استفاده از پخش تلویزیونی و مصاحبه های ویدئویی قبل و/یا بعد از بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله