دهلی نو: بیش از 7.88 لاخ سرخپوستان را در بازگشت از خارج از کشور پس از دولت راه اندازی شد “Vande بهارات” تخلیه ماموریت در مارس 7 در نظر coronavirus p andemic وزارت امور خارجی (ع) گفت: در روز پنج شنبه.

تحت فاز 4 Vande بهارات ماموریت در مجموع 1,197 پروازها شده است برنامه ریزی شده تا کنون از جمله 945 پروازهای بین المللی و 252 فیدر پرواز MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: در یک جلسه رسانه.

“این پرواز هستند که توسط هوا در هند گروه نیلی, SpiceJet و GoAir. آنها پوشش 29 کشور. آنها را از رسیدن به 34 فرودگاه در هند,” او گفت:.

از این 694 پرواز رسیده اند هند در جولای 22, بازگرداندن نزدیک به یک لاخ مردم دارد.

مرحله 4 است که انتظار می رود برای ادامه تا 2 اوت که در آن زمان حدود 80.000 بیشتر مردم در حال انتظار برای بازگشت Srivastava گفت.

“همانطور که در 22 ژوئیه 7,88,217 اتباع هند بازگشته اند. 1,03,976 سرخپوستان را در بازگشت از نپال, بوتان و بنگلادش مرزهای زمینی” او گفت:.

و اشاره کرد که وزارت هواپیمایی کشوری اعلام کرده بود استقرار دو جانبه حباب با برخی از کشورهای MEA سخنگو گفت که بین 22 ژوئیه و اوت 31 هوایی هند خواهد بود و عامل 30 پرواز در هفته به آمریکا (نیویورک و شیکاگو واشنگتن نیوجرسی و سان فرانسیسکو) چهار پرواز در هفته به آلمان (فرانکفورت) و سه پرواز در هفته به فرانسه (پاریس).

این وزارت همچنان در تماس با ماموریت های بر خواسته های خاص برای بازگشت از دانش آموزان تکمیل دروس خود در خارج از کشور کارگران و دیگر رشته سرخپوستان با دلایل قانع کننده ،

با توجه به بازگشت از قرقیزستان Srivastava گفت: هند در حال برنامه ریزی پرواز اضافی.

“در واقع تعدادی از پروازهای برنامه ریزی شده و ما امیدواریم که با این پرواز اضافی ما قادر خواهد بود برای بازگرداندن بیشتر و بیشتر از دانش آموزان ما از وجود دارد,” او گفت:.

بیست و پنج پروازهای مرتب شده اند از بیشکک به 13 مقصد در هند از جولای 3 تا 30 MEA سخنگوی گفت.

“زمانی که در مرحله کنونی از Vande بهارات نقطه اوج ما را 88 پرواز که می توانست به ارمغان آورد تقریبا 13,600 هند اتباع و این شامل دانش آموزان” Srivastava گفت.

وجود دارد محدودیت در اجاره پرواز با توجه به COVID وضعیت در قرقیزستان, اما به عنوان یک نتیجه از دخالت سفیر هند می تواند به دست آوردن معافیت برای این پروازها از عمل, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de