RSS کشاورزان بال طبل تا مخالفت Yediyurappa حرکت برای اصلاح قوانین زمین

بنگلور: BJP دولت کارناتاکا دریافت کرده بی ادب تکان خوردن از کشاورزان بال از RSS که صادر کرده است یک تماس به سوزاندن gazzette اطلاع رسانی حاوی اصلاحیه به زمین اصلاحات قانون سال 1961 در نتیجه امکان خرید زمین کشاورزی با صنایع است.

اعتراض برنامه ریزی شده است برای جولای 26, یک روز پس از Yediyurappa دولت در حال برنامه ریزی برای جشن یک سال در دفتر.

جالب مستقل بررسی انجام شده توسط سابق کارناتاکا کشاورزی قیمت رئیس کمیسیون Prakash Kammaradi پیدا کرده است که این اصلاحیه جذب بیشتر مخالفان در BJP غالب مناطق.

صحبت به دکن کرونیکل Gangadhar نلمنگلا کارناتاکا دبیر کل Bharatiya Kisan Sangha آر اس اس کشاورزان بال گفت: حمایت از BJP دولت است که بر اساس Hindutva پلت اما نه به هر گونه تصمیم گیری است که کمک می کند تا املاک و مستغلات نمایندگی و پول سیاه دارندگان.

فرمان ساخت یک متمم به اصلاحات ارضی مصوب سال 1961 در آورده بود به زودی در سراسر کشور پس از coronavirus مستند برداشته شد. تسهیل اصلاح هر کسی می تواند خرید زمین کشاورزی در کارناتاکا و استفاده از آن برای غیر کشاورزی اهداف.

علاوه بر این سقف در مالکیت زمین استفاده می شود که به توان 54 هکتار برای هر فرد مطرح شد به 432 هکتار است.

دولت در دفاع از اصلاح, بیان, این امر نه تنها در افزایش فعالیت های صنعتی در کشور بلکه در سرمایه گذاری در توسعه کشاورزی.

Gangadhar می گوید: این میدان با این واقعیت است که بسیاری از زمین در حال حاضر به دست آورد توسط دولت برای توسعه صنعتی نهفته است توسعه نیافته است. او گفت,

“دولت از 12000 هکتار زمین به دست آورد و توسعه یافته توسط KIADB. یکی دیگر از 36000 هکتار به دست آورد که توسط وزارت صنایع باید توسعه نیافته است. همانطور که در صنایع اداره آمار بیش از 56 درصد از موجود صنعتی مناطق از بین رفته. بدون استفاده از زمین در حال حاضر در دسترس به همین دلیل است که به دولت اجازه می دهد بی رویه خرید و تبدیل زمین کشاورزی به صنعت؟”

کشاورزان بال از آر اس اس می گوید: افزایش سقف مالکیت زمین تنها باز کردن درب برای فساد سیاستمداران به سرمایه گذاری در زمین. “سوال این است که چگونه می توانید 54 هکتار برای هر نفر کافی بود? چرا شما نیاز به 432 هکتار? به جای غیر كشاورزان و صنعتگران سرمایه گذاری در اراضی کشاورزی فاسد و سیاستمداران و بوروکرات املاک و مستغلات خواهد شد سرمایه گذاری پول سیاه در زمین. دولت تسهیل launderers پول به تبدیل خود پول سیاه نشان دادن آن به عنوان کشاورزی درآمد” Gangadhar اضافه شده است.

جدای از این, RSS, اصلاح کرده thumbs down از کشاورزان به عنوان به خوبی. در نظرسنجی انجام شده توسط Prakash Kammaradi بیش از 56 درصد از کشاورزان اظهار داشت که اصلاح شد قابل قبول نیست’.

این بررسی نشان داد که در هیچ منطقه ای به جز Kalyana-کارناتاکا (که قبلا به نام حیدرآباد-کارناتاکا) آیا برای حمایت از اصلاح بیش از 50 درصد است. در واقع مخالفت با آن را قوی ترین در BJP پایگاه های مانند بمبئی-کارناتاکا (72.6%), Malnad و ساحلی کارناتاکا (54.1 درصد) و مرکزی کارناتاکا (55.3%).

بیشتر طبقات که به طور سنتی حمایت کرده اند BJP مانند Brahmins و Lingayats و همچنین Vokkaligas و ردی جوامع نیز مخالف متمم 53.5 درصد از Brahmins و Lingayats, 68.2 درصد از Vokkaligas و Reddys با بررسی حساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de