Illustration for article titled Salt-N-Pepa Reveal Tupac Was Edited Out of the Whatta Man Video Because of His Reputation: You Cant Fight the Record Company

عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

آیا من یک جامد و به تماشای Salt N Pepa 1994 music video for “Whatta Man.” اگر شما می توانید گذشته (وحشتناک) 240p با کیفیت (یک مشکل جهانی اگر تا کنون وجود داشت) حدود 1:07 علامت نمک است دوست داشتم در یک بیچهره آقا. که بیچهره آقا فقط اتفاق می افتد به اواخر Tupac Shakur. تعجب! او به نظر می رسد در اطراف 3:16 علامت گذاری به عنوان به خوبی.

در طول یک مصاحبه با LL Cool J, سایت راک زنگ ها منتشر شد یکشنبه, Salt N Pepa بحث در مورد چرا Pac صورت نیست دیده می شود در طول تصویری—گریه shame با توجه به چگونه خوب او بود. به عنوان شما می خواهم به احتمال زیاد حدس می زنم این همه boils پایین به پسر بد شهرت.

تبلیغات

در سال 1993 تایید شده و سه مرد دیگر متهم به آزار جنسی یک زن جوان در اتاق هتل خود را. او همچنین به اتهام تیراندازی به دو آتلانتا افسران پلیس که در همان سال در طول یک جاده خشم حادثه; اما در هر یک MTV News , گزارش دادستان کاهش یافته است تمام اتهامات عنوان شده علیه.

“ثبت شرکت همه وحشتزده و تنها نگه داشته و عکس های که در آن شما می توانید ببینید او” Pepa می گوید سایت. “وجود دارد برخی از توپاک عکس. و نمک همیشه ضربات خودش. شما نمی توانید مبارزه با رکورد شرکت است.”

تبلیغات

“[شهرت او] بود به همین دلیل کل” نمک اضافه می کند. “من از آنها بدم میاید هنگامی که من به تماشای این ویدئو واقعا مرا ناراحت می کند.”

نمک به نظر می رسد در Pac را 1995 موسیقی فیلم “وسوسه” که منتشر شد زمانی که او زندانی شد. در دسامبر سال 1994 تایید شده بود محکوم درجه اول سوء استفاده جنسی شد اما تبرئه شد همراه تفنگ و لواط اتهامات عنوان شده علیه. او محکوم به زندان در سال 1995 به اتهام حمله به. لس آنجلس تایمز نوشت که در صدور ایالت نیویورک قاضی Daniel P. فیتزجرالد گفت که تایید شده “متکبر سوء استفاده از قربانی خود به دنبال یک الگوی از خشونت به عنوان حرفه خود پیشرفت.”

با این وجود خانم ها به رسمیت شناخته شده است که فراتر از خود تیتر گیری رفتار او واقعا مغناطیسی فردی است.

“که در اطراف او که مرد بود, جاذبه” نمک توضیح می دهد. “او شگفت انگیز ترین فرد که در اتاق راه می رفت. هنگامی که او راه می رفت به اتاق آن را واقعا همه چشم در او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله