دادگاه عالی اجازه می دهد تا راجستان HC به تصویب سفارشات خلبان درخواست

دهلی نو: روز پنج شنبه دادگاه عالی حکم داد که آن را نمی خواهد متوقف راجستان دادگاه عالی از تلفظ منظور خود را در یک درخواست توسط 19 شورشی کنگره MLAs رهبری Sachin خلبان در برابر بلندگو اطلاع از رد صلاحیت رسیدگی در برابر آنها.

اما از بالا دستور دادگاه خواهد بود موضوع را به نتیجه یک درخواست ثبت در دیوان عالی کشور توسط سخنران CP جوشی که رقابت بالا و دادگاه حق دخالت در رسیدگی است.

اما سخنران موفق به دریافت هر گونه موقت از دیوان عالی کشور بر تقاضای خود را که معتقد است که دادگاه نمی تواند, interdict رد صلاحیت رسیدگی انجام شده توسط رئیس قوه مقننه تحت 10th, برنامه های قانون اساسی است.

دادگاه عالی نیمکت — متشکل از قضات آرون Mishra, B R Gavai و کریشنا Murari — گفت: سخنران درخواست افزایش می دهد سوال مهم بیت این امر نیاز به شنیدن طولانی مدت.

در حالی که اجازه می دهد دادگاه عالی به ادامه apex دادگاه برنامه ریزی شده آن در جلسه بعدی در بلندگو درخواست جولای 27.

سخنران جوشی در تلاش است تا رد صلاحیت رسیدگی آغاز شده برابر 19 MLAs از جمله معاون وزیر Sachin خلبان که رهبری آنها را به شورش علیه وزیر Ashok Gehlot. آنها دور مانده از کنگره مقننه نشست نامیده می شود توسط وزیر با وجود یک شلاق به آنها را صادر کرد.

ظاهر می شود برای سخنران جوشی در دیوان عالی کشور, ارشد, مشاوره, Kapil Sibal استدلال کرد که افسر قاضی حق را به تماس و انجام رد صلاحیت اقدام نمی تواند با دخالت دادگاه در اکثر سخنران می تواند خواسته به حکومت بر دادرسی در داخل قاب زمان.

نیمکت خواسته Sibal که آیا رد صلاحیت متوجه می شود به صادر MLAs برای حضور در جلسات و اینکه حضور در این جلسات می توان به عنوان یک موضع برابر ،

بنابراین Joshi مشاور استدلال راجستان دادگاه عالی هیچ صلاحیت به مهار سخنران از انجام رد صلاحیت رسیدگی تا جولای 24.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de