Varavara رائو در تلاش به دنبال وثیقه زیر لباس COVID-19: نیا می گوید دادگاه

بمبئی: استفاده از ElgarParishad-مائوئیست ها لینک مورد متهم Varavara رائو برای وثیقه در سلامت زمینه صرف شد “نیرنگ” و او در تلاش بود تا
بی سود زیر لباس از COVID-19 وضعیت همه گیر و سن, نیا گفته است که دادگاه عالی بمبئی.

وضعیت سلامت خود پایدار بود و او نیاز به درمان در چند گرايش بیمارستان ملی تحقیقات آژانس (نیا) گفت: در آن استشهاد در ژوئیه 16 روز 81 ساله شاعر و فعال آزمایش مثبت برای
coronavirus.

رائو درخواست وثیقه دلایل پزشکی بنابر این صرف شد “نیرنگ” و او “تلاش برای بی سود زیر لباس از وضعیت فعلی در حساب از جهانی همه گیر و سن او گفت:” نیا که کاوش الگار Parishad-مائوئیست ها لینک مورد.

به نیا همچنین گفت: در آن استشهاد که در غیر این صورت رائو نخواهد بود واجد شرایط برای وثیقه تنها بر شایستگی های مورد.

“مقامات زندان پاسخ داده اند به موقع و ارائه کمک های پزشکی لازم به تجدیدنظرخواه متهم رائو. متقاضی متهم بستری شد JJ بیمارستان برای شکایت از سرگیجه, on May 28 و بعد از درمان پزشکی او مرخص شد در ژوئن 1 به عنوان او پیدا شد بدون علامت و haemodynamically پایدار” آن را گفت.

رائو پزشکی ثبت و گزارش های ارائه شده توسط JJ بیمارستان سرپرست نمی نشان می دهد او رنج می برند از هر گونه بیماری که لازم است که او بلافاصله دست آوردن درمان در چند گرايش بیمارستان کاوشگر آژانس در ادامه گفت در آن استشهاد.

رائو در حال حاضر در حال حاضر تحت درمان COVID-19 و بیماری های دیگر در Nanavati بیمارستان در بمبئی.

در جولای 20 دادگاه عالی بمبئی شنیده رائو را به قید وثیقه درخواست به طور خلاصه. وکیل Sudeep Pasbola به دادگاه گفت که Rao “تقریبا در بستر مرگ” و حتی نیا نمی تواند اختلاف این واقعیت است که سلامت او بسیار مهم است.

“وضعیت او بسیار جدی است. او ضربه سر خود را در برابر تخت بیمارستان در حالی که او در JJ بیمارستان و پایدار آسیب های شدید. علاوه بر COVID-19 او رنج می برد از بیماری های مختلف است دچار توهم و هذیان,” Pasbola گفت.

“او روز شماره و اگر او به مرگ حداقل اجازه دهید او می میرند و در حضور اعضای خانواده خود را,” وکیل گفت: در حالی که به دنبال آن رائو بود به قید وثیقه.

با این حال نیا مشاور اضافی وکیل عمومی آنیل سینگ گفت: دادگاه در تاریخ 20 ژوئیه که دولت بود “مراقبت” از رائو و او پذیرفته شده بود به یکی از “بهترین فوق تخصص بیمارستان در شهرستان”. به نیا قرار است به اطلاع دادگاه در روز پنج شنبه اگر رائو خانواده را می توان مجاز به دیدن او.

ماه گذشته نیا ظ تقریبا مشابه استشهاد مخالفت با وثیقه کاربرد رائو همکاری متهم Sudha Bharadwaj, در مورد.

آن گفت: وثیقه نرم افزار “شفاعت با توجه به وضعیت پزشکی از درخواست صرفا یک نیرنگ برای به دست آوردن یک دستور موقت است که در دسترس نیست به او در غیر این صورت شایستگی مورد”.

رائو و شماری دیگر از فعالان دستگیر شده اند در الگار Parishad-مائوئیست لینک مورد بود که در ابتدا جستوجو کرد توسط پلیس پونا و بعد از انتقال به نیا در ژانویه این سال است.

این پرونده مربوط به اتهام التهابی سخنرانی های ساخته شده در الگار Parishad کنفرانس برگزار شد در پونا در 31 دسامبر 2017 که پلیس ادعا کرد که باعث خشونت روز بعد در نزدیکی کرگن-Bhima یادبود جنگ. پلیس نیز ادعا کرد که این کنفرانس برگزار شد و مردم با اتهام مائوئیست لینک کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de