سفید Supremacists اعتراف به هدف قرار دادن جوامع اقلیت و روزنامه نگاران در غلط ‘سخنان’ گزارش به اجرای قانون


Illustration for article titled White Supremacists Admit to Targeting Minority Communities and Journalists in False ‘Swatting’ Reports to Law Enforcement

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

یک عضو از یک supremacist گروه متهم به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و فعالان و سیاستمداران برای آزار و اذیت و تهدید خشونت اعتراف به دخالت خود را در دادگاه فدرال در اسکندریه., سهشنبه و محققان این است که همه چیز ممکن است شروع با یک دانش آموز تلاش برای خارج شدن از رفتن به کلاس.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که 19 ساله جان ویلیام کربی کلی که دستگیر شد در ماه ژانویه در دادگاه گفت که او بخشی از گروه Atomwaffen را بدست آورد و آنها را درگیر در یک شکل از آزار و اذیت به نام “میشل”—تماس در غلط تهدید به اجرای قانون به طوری که پلیس سایبری نیروی.

در ماه فوریه ریشه گزارش شده است که جیمز کامرون دنتون مرد به عنوان رهبر Atomwaffen بخش—که آمریکا افترا لیگ گفته شده است و مربوط به چندین قتل—بازداشت شد در ارتباط با Kelley و متهم با ساخت بیش از 134 جعلی تلفن تماس به اجرای قانون است. دنتون بود به اتهام توطئه برای ارعاب همراه با چهار نفر دیگر از اعضای این گروه است. او التماس کرد گناه را به کسانی که اتهامات هفته گذشته بعد از گزارش.

تبلیغات

گروه گزارش هدفمند عمدتا سیاه و اسپانیایی جوامع و همچنین فعالان و روزنامه نگاران که گزارش کرده اند در سمت راست. اهداف خود را شامل ناشناس عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت یک روزنامه نگار برای ProPublica و Alfred Street Baptist Church عمدتا سیاه کلیسا در اسکندریه.

از پست:

هر دو کلی و دنتون می تواند تا پنج سال زندان برای توطئه را بین ایالتی تهدید. هر دو توافق کرده اند که به پرداخت جبران خسارت به ادارات پلیس درگیر است. هر دو اعتراف کرد که آنها تا به حال مورد استفاده نژادی تهمت و کلی اذعان کرد که او آگاه از شرکت خود توطئه گران را’ دخالت در نئو نازیسم.

کلی محکوم خواهد شد Nov. 24.

در اواخر سال 2018 کلی پیشنهاد کرد که گروه هدف را در دانشگاه دومینیون قدیمی, جایی که او یک دانش آموز است.

“من نمی خواهم برای رفتن به کلاس در چهارشنبه,” او گفت: در یک چت گروهی.

تماس از یک شماره مسدود شده و ادعا کردند یک مرد مسلح قرار داده بود چندین بمب دست ساز در محوطه دانشگاه با توجه به سوابق دادگاه. ظاهرا اتفاقی تماس بگیرید و سپس به دانشگاه پلیس از شماره های ذکر شده در زیر کلی نام در دایرکتوری یک حرکت که منجر پلیس به تمرکز بر روی او پس از این گزارش مشخص شد که کاذب باشد.

همان شماره Google Voice استفاده می شود به هدف ODU مورد استفاده قرار گرفت در سخنان calls آورده است که پلیس به یک در طول تاریخ کلیسا در اسکندریه; خانه و سپس-وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن در همان شهرستان و دفتر نیویورک از Marketplace که گزارش شده بود در دنتون و Atomwaffen.

با توجه به سوابق دادگاه مشاهده پستکلی بود در مصاحبه با ODU پردیس پلیس و دنتون نگران او را دستگیر شود—که او بود, اما نه برای swatting. در اطراف این زمان سرویس مخفی شروع به بررسی تهدید به نام در Nielsen خانه Kelly دستگیر شده بود در اتهام مواد مخدر و لگد از ODU پردیس. او را دستگیر و برای خود swatting دخالت تا ژانویه.

در روز سه شنبه, کلی پذیرفته شده به عنوان یک مدیر برای یک سایت به نام Doxbinکه ایالات متحده در منطقه قاضی لیام o’grady به عنوان یک مخزن از اطلاعات بالقوه swatting اهداف است که به طور عمده شامل “مقامات دولتی و روزنامه نگاران و مدیران و مشهور است.”

تبلیغات

لازم به ذکر است که Atomwaffen است خیلی بیشتر از یک گروه از احمقها در حال اجرا در اطراف در تماس جعلی تهدید. این چند ملی سفید supremacist که تاسیس شد در ایالات متحده است اما گسترش به انگلستان و کانادا و آلمان و استونی است. در ماه مارس وزارت امور خارجه دنبال شد که این گروه تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجیکه ساخته شده آن را برای اولین بار سفید supremacist گروه در تاریخ ایالات متحده به عنوان چنین. (که در واقع هرگز اتفاق افتاده است با Atomwaffen اما روسیه امپریالیستی جنبش را تبدیل به اولین نئو نازی ها گروه طبقه بندی شده به عنوان تروریست خارجی توسط وزارت امور خارجه در مارس 6.)

سوابق دادگاه ایالتی که Atomwaffen—که آلمان برای عبارت “سلاح های اتمی” با توجه به او آمریکا افترا لیگ—دارای “نفرت اردوگاه های” خارج از کشور که در آن آنها “تمرین برای مبارزه با” پست گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de