مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره خواهد اجازه دهید اتومبیل یک بار دیگر رانندگی در parkways که آن را به حال تعطیل در این بهار به دوچرخه سواران و پیاده اتاق بیشتر برای از نو خلق با خیال راحت در طول بیماری همه گیر.

E. Bde Maka Ska پارک وی بسته خواهد شد برای تمام کاربران در روز چهارشنبه و بازگشایی پنج شنبه هنگام پارک مدیره کامل یک پروژه تعمیر و نگهداری. تمام باقی مانده parkways بسته به دلیل coronavirus انتظار می رود که باز توسط Aug. 5 پارک مدیره گفت: در انتشار اخبار.

خدمه آغاز خواهد شد از بین بردن موانع در Cedar Lake, Lake, Harriet, W. Bde Maka Ska و غرب رودخانه parkways در اوت. 3 با این کار به پایان خواهد رسید و بیش از دو روز.

هیئت مدیره گفت: برای بازگشایی این جاده ها به دلیل 250.000 دلار آن را کنار بگذارند به آنها نزدیک به موتوری ترافیک اجرا خواهد شد Aug. 3.

به عنوان جاده ها بازگشایی “لطفا به ادامه اقامت حداقل شش فوت از هم جدا از مردم نیست و در خود خانواده خود در حالی که با استفاده از پارک ها و مسیرهای پیاده روی” هیئت مدیره گفت: در انتشار آن است.

پارک و دنباله کاربران باید همچنان به دنبال دستورالعمل های ایمنی از جمله شستن دست و غالبا پوشش سرفه و عطسه خود را با آرنج و ماندن در خانه اگر احساس بیمار هیئت مدیره گفت.

این هیئت همچنین تشویق کاربران به بطری آب از آب چشمه نشده اند تبدیل شده است. ترین دستشویی بسته باقی می ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله